Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

EugeneH

Пользователи
 • Постов

  1 951
 • Зарегистрирован

 • Посещение

3 Подписчика

Персональная информация

 • Откуда
  Гореничі, Києво-Святошинський
 • Пол
  Мужской

Достижения EugeneH

Местный

Местный (7/13)

571

Репутация

 1. EugeneH

  Смешное на дорогах

  Большому тормозу - большой стоп-сигнал
 2. EugeneH

  Улыбнуло

  - Що кум палить? - "Ватру"! - А як не буде "Ватри"? - Будемо палити "Верховину"! - А як не буде "Верховини"? - Тоді будемо палити парламент! - О куме, ви маєте рацію! - Та ні. Рацію має сусід, а я маю пулемет!
 3. Якісь спамери використовують Вашу адресу як вихідну. Можливо навіть Ваш поштовий акаунт. Почніть з заміни паролю до Вашої поштової скриньки.
 4. 3-4 см. В мене закріпляти скобами, зігнутими з 5мм катанки. Але чи то скоби рідко ставили чи самих скоб недостатньо - задирає край і пролазить. Можливо треба було загорнути краї до низу. Не знаю як правильно
 5. Поклав сітку весною 2012, - тієї зими газон був знищений на половину, тож довелося реставрувати. Яку сітку брав не пам'ятаю, обійшлась мені в 27 грн/м2. Зняли дерн (3-4 см), пройшлись культиватором, поклали сітку і насипали чорнозему і засіяли газон. Цілком можливо що уціліли нори глибші, ніж дістає культиватор і ті нори використовуються і зараз, однак нові не риють бо нема куди виштовхнути землю. Хоча по периметру сітки тварюка іноді пролазить нагору задираючи прицьому край сітки. Можливо треба було краще закріплювати краї.
 6. EugeneH

  Улыбнуло

  Advanced Paper Prototyping
 7. Дякую за інфу, при 10 кА відповідно 5 г. Про звідки взятись 1 Ому - раніше в цій гілці писали як приклад про падіння напруги на якійсь конкретній скрутці в 10В, що дає порядок опору в 1 Ом.
 8. КЗ 100 кА, 20-30 мс. За 20 мс на опорі в 1 Ом виділится теплота ~2 кДж При питомій температурі плавлення припою в 40 кДж/кг (для 50% Pb-50% Sn) цього вистачить щоб розплавити 50 г припою.
 9. Я і не говорив "для полноценной работы", просто відкривати - так, а "для полноценной работы" - ні 1. Excel>File> Open 2. paste URL 3. Click OK
 10. Просто відкривати то той же ftp чи http підійде. Якщо ж хочте і зберігати - то потрібно файл шару типу NFS (для онлайн роботи) Однак робота з NFS через публічні мережі несекюрно. Можна ще використати репозиторій git чи svn Я б поставив svn (на роутері) та TortoiseSVN на клієнтах. Це дасть можливість контролювати в який бік синхронізувати, автоматично відслідкує конфлікти та надасть зручний механізм для керування версіями.
×
×
 • Создать...