Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Реконструкция с пристройкой.

sinu ua

Рекомендовані повідомлення

Добрый день уважаемые форумчане.

Хочу услышать критику и советы по по воду реконструкции старого дома и пристройки к нему. Мне кажется что я уже все продумал, обдумал но может Вы свежим взглядом оцените и заметите то, на что может я не обращаю внимания.

В плане сделать следующие работы в доме- замуровать три окна в комнате №2,3,4.

расширить окно в комнате №4.

убрать перестенок между коридором и комнатой №4.

перенести дверные проемы в комнатах №2,3. и сделать там где сейчас дымоход.

В пристройке сделать тамбур, коридор, гардеробную ванну и кухню.

Буду благодарен за любые советы и мысли.

1.thumb.JPG.00d2220dc7bc56e32ac1363dc3dc9a4d.JPG

2.thumb.JPG.1435d5735d97840de85a36fee0aa4c9e.JPG

3.thumb.JPG.94c0f23318b6242904099a903743d7d9.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Попробуйте поменять местами "зал" и комнату 11.8 м.кв.

.

Или вместо кухни сделать СУ (с окном) и гардеробную, а пристроить кухню со входом в зал вместо окна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вместо кухни сделать СУ (с окном) и гардеробную

в моем варианте в СУ и гардеробной тоже есть окна.

 

 

пристроить кухню со входом в зал вместо окна

к сожалению это не возможно, так как там двор.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Хочу услышать критику и советы по по воду реконструкции старого дома и пристройки к нему.

Для начала сделайте экспертную оценку состояния несущих конструкций обоих зданий. ну или хотя бы пусть всё Ваше "хозяйство" осмотрит и освидетельствует специалист с опытом подобной оценки.

 

А то Вы сейчас на мечтаете немерено, а потом окажется, что это всё не выполнимо по каким либо причинам...

удачи.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для начала сделайте экспертную оценку состояния несущих конструкций обоих зданий. ну или хотя бы пусть всё Ваше "хозяйство" осмотрит и освидетельствует специалист с опытом подобной оценки.

 

А то Вы сейчас на мечтаете немерено, а потом окажется, что это всё не выполнимо по каким либо причинам...

удачи.

 

Підтримав би ваш пост ЯКБИ МОВА ЙШЛА ще і ПРО БУДІВНИЦТВО НАДБУДОВИ. А так - там фактично дві стіни добавляється, навантаження практично ніякого, перекриватись буде деревом, мансарди немає.... Куди воно подінеться? Існуючий будинок ми додатково не навантажуємо ну ніяк.

Звичайно що треба обдивитись - але замовляти окремо якесь обстеження на цей об"єкт просто немає сенсу. Проблими можуть виникнути лише якщо будуть намагатись жорстко заваязати існуючу кладку з новою (не зроблять усадочних швів). Інших можливих негативних варіантів я не бачу.Поправте якщо щось пропустив.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

обоих зданий

Минутку либо я вас не понял либо вы меня не совсем поняли.

Сейчас есть одноэтажный дом, а к нему будет пристройка - там только одно здания.

Несущие стены - 1,5 красный полнотелый кирпич.

 

Добавлено через 12 минут

Куди воно подінеться? Існуючий будинок ми додатково не навантажуємо ну ніяк.

Я думаю, що коли автор застерігав від проблем то мав на увазі про перенесення дверних отворів в несущій стіні. (так це дійсно невелика конструктивна проблема, але я думаю вирішення її якісь є).

 

 

Проблими можуть виникнути лише якщо будуть намагатись жорстко заваязати існуючу кладку з новою (не зроблять усадочних швів).

Дійсно читав і вислуховував немало думок, плюсів і мінусів - на рахунок чи потрібно зв'язувати наявну конструкцію з майбутньою добудовою. Проаналізувавши всі за і проти вирішив робити (так як ви говорите) не зв'язувати обидві стіни, але без деформаційного шва (просто дві стіни одна до одної в притирку).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 12 минут

Я думаю, що коли автор застерігав від проблем то мав на увазі про перенесення дверних отворів в несущій стіні. (так це дійсно невелика конструктивна проблема, але я думаю вирішення її якісь є).

.

 

Як правило це вирішується системою кутиків що з"єднані крізь стіну шпильками - ними фіксують стіни над проектним отвором перед прорізанням -виходить ніби металева перемичка. Вузол стандартний і випробуваний.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як правило це вирішується системою кутиків що з"єднані крізь стіну шпильками - ними фіксують стіни над проектним отвором перед прорізанням -виходить ніби металева перемичка. Вузол стандартний і випробуваний.

Так дійсно, ось в цьому відео автор детально розказує про цю технологію.

 

Добавлено через 3 минуты

Как новый фундамент думаете вязать со старым?

На похожий вопрос уже писал в посте №6. планирую заливать новый фундамент в притирку к старому.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...