Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

КАК заполнить додаток №7 по декларации о готовности обьекта

тимофей 1972

Рекомендовані повідомлення

Кто уже получил зарегистрированную декларацию о готовности по додатку №7, я совсем запуталась, если есть образец пожайлуста выставте!!!!!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто уже получил зарегистрированную декларацию о готовности по додатку №7, я совсем запуталась, если есть образец пожайлуста выставте!!!!!

 

Вижу, Вы сами себя запугали))) Ничего там сложного нет, наоборот, много пунктов убрали - ляпота:)

 

А почему у Вас ник Тимофей 1972, а пишите от лица женщины?:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ник мужа, а головная боль у меня.......

 

Никакой головной боли там нет! Заполняете так, как в уведомлении писали, только строчек меньше теперь))))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто уже получил зарегистрированную декларацию о готовности по додатку №7, я совсем запуталась, если есть образец пожайлуста выставте!!!!!

1.Відкриваємо сайт ДАБІ України www.dabi.gov.ua/

2. На стартовій сторінці є іконка "Бланки документів" www.dabi.gov.ua/index.php/blanki-dokumentiv

3. Знаходимо Додаток 7 до Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктівтів

ДЕКЛАРАЦІЯ про готовність до експлуатації об'єкта, будівельні роботи на якому виконувалися на підставі повідомлення про початок їх виконання

4. тиснемо пікторамку вордовського докумнту. Він завантажується на Ваш ПК.

5. Заповнюємо.

ПРОСТІШЕ НЕМА КУДИ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПРОСТІШЕ НЕМА КУДИ

 

Подавали декларацию по новой форме, всю информацию указывали как в уведомлении, которое было зарегистрированно - ОТКАЗ. Ждем официальное письмо. Ничего в этой стране не изменилось!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подавали декларацию по новой форме, всю информацию указывали как в уведомлении, которое было зарегистрированно - ОТКАЗ. Ждем официальное письмо. Ничего в этой стране не изменилось!

 

...

5. Заповнюємо.

ПРОСТІШЕ НЕМА КУДИ

 

Що саме не спрацювало?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що саме не спрацювало?

 

Только что выяснил. Причина отказа - не указана серия техпаспорта БТИ. А откуда ее взять если у техпаспорта только номер?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что выяснил. Причина отказа - не указана серия техпаспорта БТИ. А откуда ее взять если у техпаспорта только номер?

 

У меня таже ситуация. Консультант сказала, так и написать- техпаспорт без серии, номера. Подала декларацию, жду результат

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что выяснил. Причина отказа - не указана серия техпаспорта БТИ. А откуда ее взять если у техпаспорта только номер?

 

Я Вам скажу больше. Серии техпаспорта в природе не существует. Желающие могут сами убедиться, посмотрев инструкцию - zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0582-01

 

И это не единственная дурь, высосанная из ... (не буду уточнять откуда) авторами "упрощенной декларации". Ну, так как:

"5. Заповнюємо.

ПРОСТІШЕ НЕМА КУДИ" ?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Цитата:

Сообщение от counsel

Только что выяснил. Причина отказа - не указана серия техпаспорта БТИ. А откуда ее взять если у техпаспорта только номер?

Я Вам скажу больше. Серии техпаспорта в природе не существует. Желающие могут сами убедиться, посмотрев инструкцию - zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z0582-01

 

И это не единственная дурь, высосанная из ... (не буду уточнять откуда) авторами "упрощенной декларации". Ну, так как:

"5. Заповнюємо.

ПРОСТІШЕ НЕМА КУДИ" ?

 

Це вже маразмом попахує.

Потрібно брати всю інфу з титульного аркушу тех паспорту і вписувати...

А краще коли подаєш декларацію про готовність це через центр надання адміністративних послуг на місці задавати питання представнику ІДАБІ. Якщо його немає - телефонувати на гарячу лінію дабі 0 800 210-011 прямо з місця події. Нехай снош*ють якщо не хочуть працювати для народу

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день.Підскажіть будь ласка як правильно написати в декларації про готовність обєкта до експлуатації ( житлового будинку в 1п.( додаток 7), якщо є господарська будівля -сарай , в мене в будівельному паспорті написано індивідуальний житловий будинок та господарські будівлі
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це вже маразмом попахує.

Потрібно брати всю інфу з титульного аркушу тех паспорту і вписувати...

А краще коли подаєш декларацію про готовність це через центр надання адміністративних послуг на місці задавати питання представнику ІДАБІ. Якщо його немає - телефонувати на гарячу лінію дабі 0 800 210-011 прямо з місця події. Нехай снош*ють якщо не хочуть працювати для народу

 

Легко сказать. Никто там никого не зовет и не звонит. Ответ один: "я тут сижу, доки принимаю... Что и как правильно - хз. И вообще, видите - очередь, а Вы своими вопросами отвлекаете меня и задерживаете людей":o Так что все сами, сами...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрий день.Підскажіть будь ласка як правильно написати в декларації про готовність обєкта до експлуатації ( житлового будинку в 1п.( додаток 7), якщо є господарська будівля -сарай , в мене в будівельному паспорті написано індивідуальний житловий будинок та господарські будівлі

Назва обєкту повинна відповідати назві будівельного паспорту якщо ви вводете в експлуатацію всі будівлі які в ньому зазначені

 

Добавлено через 8 минут

Легко сказать. Никто там никого не зовет и не звонит. Ответ один: "я тут сижу, доки принимаю... Что и как правильно - хз. И вообще, видите - очередь, а Вы своими вопросами отвлекаете меня и задерживаете людей" Так что все сами, сами...

телефонувати на гарячу лінію дабі 0 800 210-011 прямо з місця події. Доповідати про те, що в Інспекції працює людина, яка некомпетентна і немає необхідних знань для того щоб займати вказану посаду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Назва обєкту повинна відповідати назві будівельного паспорту якщо ви вводете в експлуатацію всі будівлі які в ньому зазначені

 

Добавлено через 8 минут

 

телефонувати на гарячу лінію дабі 0 800 210-011 прямо з місця події. Доповідати про те, що в Інспекції працює людина, яка некомпетентна і немає необхідних знань для того щоб займати вказану посаду.

 

Так в том то и дело, что это НЕ инспекция ДАБИ, а центр админ услуг... Их дело маленькое - доки взять, доки вернуть. Все. Нам вот сказали, что как только ГАСК даст ответ, то они перезвонят.Прошло две недели - тишина. Указали тел, по которому можно звонить и узнавать текущее положение документов - никто трубку не берет!!!!!Никогда!!!!!!!!!! Так куда звонить и жаловаться?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так в том то и дело, что это НЕ инспекция ДАБИ, а центр админ услуг... Их дело маленькое - доки взять, доки вернуть. Все. Нам вот сказали, что как только ГАСК даст ответ, то они перезвонят.Прошло две недели - тишина. Указали тел, по которому можно звонить и узнавать текущее положение документов - никто трубку не берет!!!!!Никогда!!!!!!!!!! Так куда звонить и жаловаться?

В Центрі надання адмінстративних послух окрім державних реєстраторів повинен сидіти представник ДАБІ, читайте уважніше.

Це пряме офеційне доручення голови ДАБІ України Мартинюка М.П. УСІМ обласним підрозділам.

 

ДАБІ України вживає всі заходи, щоб зробити адміністративні послуги доступними та зручними для громадян. У всіх обласних центрах налагодили безкоштовне фахове консультування і дали людям вибір: або й далі платити гроші посередникам, або ж відмовитись від їх послуг і звернутися до безкоштовних консультаційних центрів. У всіх обласних Центрах надання адміністративних послуг фахівці Державної архітектурно-будівельної інспекції щоденно надають консультації щодо правильності оформлення документів та послідовності дій щодо отримання необхідних дозволів для будівництва.

В консультаційних центрах фахівці ДАБІ України роз'яснять:

• Який перелік документів потрібно подати для того щоб розпочати будівництво чи реконструкцію;

• Як правильно зареєструвати декларацію про підготовку чи початок будівельних робіт;

• Як правильно зареєструвати декларацію про готовність об'єкта до експлуатації;

• Як оформити дозвіл на виконання будівельних робіт.

www.dabi.gov.ua/index.php/pres-sluzhba/novini/772-u-fastovi-vidkrivsya-konsultatsijnij-tsentr-dabi-ukrajini

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Центрі надання адмінстративних послух окрім державних реєстраторів повинен сидіти представник ДАБІ, читайте уважніше.

Це пряме офеційне доручення голови ДАБІ України Мартинюка М.П. УСІМ обласним підрозділам.

 

ДАБІ України вживає всі заходи, щоб зробити адміністративні послуги доступними та зручними для громадян. У всіх обласних центрах налагодили безкоштовне фахове консультування і дали людям вибір: або й далі платити гроші посередникам, або ж відмовитись від їх послуг і звернутися до безкоштовних консультаційних центрів. У всіх обласних Центрах надання адміністративних послуг фахівці Державної архітектурно-будівельної інспекції щоденно надають консультації щодо правильності оформлення документів та послідовності дій щодо отримання необхідних дозволів для будівництва.

В консультаційних центрах фахівці ДАБІ України роз'яснять:

• Який перелік документів потрібно подати для того щоб розпочати будівництво чи реконструкцію;

• Як правильно зареєструвати декларацію про підготовку чи початок будівельних робіт;

• Як правильно зареєструвати декларацію про готовність об'єкта до експлуатації;

• Як оформити дозвіл на виконання будівельних робіт.

www.dabi.gov.ua/index.php/pres-sluzhba/novini/772-u-fastovi-vidkrivsya-konsultatsijnij-tsentr-dabi-ukrajini

Я читала. Внимательно. Но по факту никто там не сидит! Мало того, из 7 (!!!!) столов приема работает 1-2...Остальные то ушли обедать, то в туалет, то на перекур... В итоге очередь неимоверная, больше часа ожидания (и это нам еще повезло, люди ждали и по три часа)... Никто ничего не знает, все просят не задавать им вопросы, и не мешать работать((((

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я читала. Внимательно. Но по факту никто там не сидит! Мало того, из 7 (!!!!) столов приема работает 1-2...Остальные то ушли обедать, то в туалет, то на перекур... В итоге очередь неимоверная, больше часа ожидания (и это нам еще повезло, люди ждали и по три часа)... Никто ничего не знает, все просят не задавать им вопросы, и не мешать работать((((

Ви зареєстровані на форумі с 2010 року, написали 2988 повідомлен.. гадаю, що все не так як ви кажете, і на то є свої причини)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

заполняю додаток 7 - родился вопрос:

в техпаспорте кроме дома и гаража есть навесы, отмечен приямок для скважины и отмечены септик с отстойником.

стоит их вносить в повидомлення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

заполняю додаток 7 - родился вопрос:

в техпаспорте кроме дома и гаража есть навесы, отмечен приямок для скважины и отмечены септик с отстойником.

стоит их вносить в повидомлення?

вони є у будівельному паспорті як нові споруди?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вони є у будівельному паспорті як нові споруди?

нету, но навесы, забор, септик и тд не являются обьектами самостроя насколько я понимаю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

заполняю додаток 7 - родился вопрос:

в техпаспорте кроме дома и гаража есть навесы, отмечен приямок для скважины и отмечены септик с отстойником.

стоит их вносить в повидомлення?

 

Я не вносила.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нету, но навесы, забор, септик и тд не являются обьектами самостроя насколько я понимаю.

 

Погреба, заборы и навесы вообще не являются объектами строительства. Поэтому их ни в стройпаспорт, ни в уведомление с декларацией не вносят. Только в техпаспорт БТИ (как объект инвентаризации).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Погреба, заборы и навесы вообще не являются объектами строительства. Поэтому их ни в стройпаспорт, ни в уведомление с декларацией не вносят. Только в техпаспорт БТИ (как объект инвентаризации).

__________________

Бачив купу буд паспортів в яких вносять

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...