Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Строительные леса типа "Варшава"

tvremtoh

Рекомендовані повідомлення

Задумался тут насчет небольших лесов , которые были бы пригодны как для внутреннего так и для внешнего использования , рамные и клиновые леса не рассматриваю , поскольку их изготовление просто нецелесообразно . Вот ссылка на производителя www.a-wikt.com.ua/page/text/name=scaffold , стоимость одной секции 285 гривен (32 труба), секции по 75 см на 3 метра высоты 8 шт . Реально если посчитать то стоимость секции по материалу без покраски 95 гривен . Думаю если сделать что то подобное спмостоятельно получается сэкономить вагон денег . Леса монтируются по типу вставки труба в трубу . Покрасить можно суриком чтоб не ржавели , также можно приделать колеса .
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
Задумался тут насчет небольших лесов , которые были бы пригодны как для внутреннего так и для внешнего использования , рамные и клиновые леса не рассматриваю , поскольку их изготовление просто нецелесообразно . Вот ссылка на производителя www.a-wikt.com.ua/page/text/name=scaffold , стоимость одной секции 285 гривен (32 труба), секции по 75 см на 3 метра высоты 8 шт . Реально если посчитать то стоимость секции по материалу без покраски 95 гривен . Думаю если сделать что то подобное спмостоятельно получается сэкономить вагон денег . Леса монтируются по типу вставки труба в трубу . Покрасить можно суриком чтоб не ржавели , также можно приделать колеса .

 

Зачет!! Спасибо за идею!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Задумался тут насчет небольших лесов , которые были бы пригодны как для внутреннего так и для внешнего использования , рамные и клиновые леса не рассматриваю , поскольку их изготовление просто нецелесообразно . Вот ссылка на производителя www.a-wikt.com.ua/page/text/name=scaffold , стоимость одной секции 285 гривен (32 труба), секции по 75 см на 3 метра высоты 8 шт . Реально если посчитать то стоимость секции по материалу без покраски 95 гривен . Думаю если сделать что то подобное спмостоятельно получается сэкономить вагон денег . Леса монтируются по типу вставки труба в трубу . Покрасить можно суриком чтоб не ржавели , также можно приделать колеса .

Интересная задумка.Но скажите,плз,уже эту идею реализовали?Если да,то расскажите,какие были трудности с монтажом,и какая вышла реальная стоимость лесов.Если есть фотки,то скиньте,плз.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я собі зробив осінню риштування...загалом біля 70кв.м. легко-збірні/розбірні...

 

до 10м висоти.

 

по собівартості вийшло 2200грн (зварка своя, варив сам) + пофарбовано під сірий металік...вигляд, як ніби алюміній :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я собі зробив осінню риштування...загалом біля 70кв.м. легко-збірні/розбірні...

 

до 10м висоти.

 

по собівартості вийшло 2200грн (зварка своя, варив сам) + пофарбовано під сірий металік...вигляд, як ніби алюміній :)

Поділіться досвідом:діаметр трубки,конструкція,фото.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розмір кожної секції 2м висота, 2,5 м довжина, 80 см ширина

 

на жаль, фото зможу зробити аж весною, зараз будова заморожена :)

 

На стойки труба 40-ка, на зєднання стойок - наварка 50-ї труби (довжина на кожну стойку 30см)

на боковушки - 15-ка труба і 14-ка катанка в середину труби на зєднання секцій. Для "замків" теж труба 15ка, в яку закладаються боковушки з 14-ю катанкою...

 

Все надійне, зробив такі гаки для швидкого кріплення до стіни. Осінню провів тест по монтажу з цих риштувань водосточки і підшики...+ 3 рази давав в оренду:) нарікань не було

 

 

Якщо Вам не терміново - то в кінці березня виставлю фото...з початком будівельних робіт.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розмір кожної секції 2м висота, 2,5 м довжина, 80 см ширина

 

на жаль, фото зможу зробити аж весною, зараз будова заморожена :)

 

На стойки труба 40-ка, на зєднання стойок - наварка 50-ї труби (довжина на кожну стойку 30см)

на боковушки - 15-ка труба і 14-ка катанка в середину труби на зєднання секцій. Для "замків" теж труба 15ка, в яку закладаються боковушки з 14-ю катанкою...

 

Все надійне, зробив такі гаки для швидкого кріплення до стіни. Осінню провів тест по монтажу з цих риштувань водосточки і підшики...+ 3 рази давав в оренду:) нарікань не було

 

 

Якщо Вам не терміново - то в кінці березня виставлю фото...з початком будівельних робіт.

Добре,буду чекати.Дякую.Успіхів!!!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

на жаль, фото зможу зробити аж весною, зараз будова заморожена :)

 

Якщо Вам не терміново - то в кінці березня виставлю фото...з початком будівельних робіт.

 

Також дякую! Чекатиму "розморозки" будови, фото риштувань, та може навіть креслень :beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, пока дело до фото дойдет, так может быть эскизы или чертежи сможете выложить? думаю будет интересно многим...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

такс, знайшов платіжки з металу...наводжу реальні розміри матеріалів...і додаю фото (так, на скору руку...камінцями не кидайте :))

 

Для надійності рекомендую по вуглових стойках давати ще діагональні рейки, з таких же матеріалів, як і бокові...

 

(ссылка на изображение устарела)

 

Відповідно на 1 секцію потрібно: 4 стойки, 4 боковушки по 2,5м довж, і 4 боковушки по 0,7м.

При складеному вигляді все досить міцне, робили вже декілька робіт на них...3-є однчоасно бойців + повно інструменту + відра з розчинами - все люкс!

 

Ну а фото будуть пізніше, як і обіцяв!

  • Лайк 14
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Все надійне, зробив такі гаки для швидкого кріплення до стіни.

 

Дякую за ескіз.:beer: А всеж таки, як риштування кріпляться до стіни, якісь підпорки чи ще щось? І шо то за "гаки для швидкого кріплення"?:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А внизу, где ставится на землю, то наверно желательно какие-то башмаки или подпятники? Типа из листового металла кусочек с приваренной к нему трубой Д40...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...і додаю фото....

 

Відповідно на 1 секцію потрібно: 4 стойки, 4 боковушки по 2,5м довж, і 4 боковушки по 0,7м.

При складеному вигляді все досить міцне, робили вже декілька робіт на них...3-є однчоасно бойців + повно інструменту + відра з розчинами - все люкс!...

 

Дивлячись на діаметр катанки всі діаметри труб вказані внутрішні?

Які пристрої ви застосовували для витримки точних розмірів та положення деталей при зварюванні?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за низи забув написати - теж труба 40-ка, до якої знизу в формі бажмака приварений квадрат листової сталі, розмір 15*15*3мм...

 

достіни кріплю розпірними гаками...на пальцях показати не можу, а фотки не маю:Search:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спочатку все по розмірах порізав: стойки по 2м (32-га труба), боковушки 15-ка по 2,5м і по 0,7м, наконечники з 40-ї труби, круг 14-ку (потім її надрізали пополам...і заварювали, щоб утворити прямий кут для кріплень боковушок), нарізав одразу 10 см труб 15-ток. Ну а потім на зварочний стіл, лінійка, кутник, струбцини - і вперед....

 

за 2 дні зробив...

 

піщло десь 2 пачки електродів...(6 кг)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в качестве рац предложения... дабы еще больше обезопасить леса от опрокидывания от стены - можно сделать распорки косые, которые будут снизу втыкаться в проушины на стойках, которе не будут задействованы в креплении боковых 0,7 и 2,5 м... т.е. во внешние проушины... и уперать их в землю...
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в качестве рац предложения... дабы еще больше обезопасить леса от опрокидывания от стены - можно сделать распорки косые, которые будут снизу втыкаться в проушины на стойках, которе не будут задействованы в креплении боковых 0,7 и 2,5 м... т.е. во внешние проушины... и уперать их в землю...

 

саме такі розпорки в мене є...

 

але для повної безпеки - приккіплюємо до стіни...тоді по них хоч бігати можна...8-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насколько я понял, у вас леса собраны по схеме 1, на моем рисунке. Что требует их крепления к стене, и установки стоек распорок. Если собрать леса по схеме 2, моего рисунка, то они будут гораздо устойчивее. И материала уйдет намного меньше.

За рисунок простите, хоть и паинт но понятно, я думаю. Леса - вид сверху.

1.JPG.38613f46f0aabdf79ab1993d8e6b729d.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Работал я с лесами с такой толстой трубой. Убиться и не жить:). Тягать и переставлять их замучаешься.

Вторые леса, на снимке справа, сделаны из квадратной трубы (наверно 25 мм). Легкие, работать с них удобней.

61682675_-0650.thumb.jpg.cf068746e03e14819da71af3ff7b8332.jpg

1821782014_-0666.thumb.jpg.bf005ef06a86e823c7ad67a3d823f934.jpg

1099169182_-0605.thumb.jpg.4b33c2056352ce43facb55097a4e845e.jpg

1289678323_-0576.thumb.jpg.1c72ce7bdcd2f801d31dc77fb98c38ff.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну не скажу, що мої риштування важкі...до 10 м без проблем я їх монтував...тільки підсобник подава комплектуючі...:friends:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну не скажу, що мої риштування важкі...до 10 м без проблем я їх монтував...тільки підсобник подава комплектуючі...:friends:

 

Згоден, я трохи не уважно почитав.

У нас були риштуання висотою 4 м з круглої труби. Через те їх важко монтувати. А з прямокутної - 3 м. Ці набагато удобнішні і менш матеріало-місткі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Згоден, я трохи не уважно почитав.

У нас були риштуання висотою 4 м з круглої труби. Через те їх важко монтувати. А з прямокутної - 3 м. Ці набагато удобнішні і менш матеріало-місткі.

 

А вузол стиковки перекладини зі стійкою мабуть все-ж таки ціліндричний, бо витримати співпадіння прямокутників (труба, пруток) - це :o

ИМХО

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насколько я понял, у вас леса собраны по схеме 1, на моем рисунке. Что требует их крепления к стене, и установки стоек распорок. Если собрать леса по схеме 2, моего рисунка, то они будут гораздо устойчивее. И материала уйдет намного меньше.

За рисунок простите, хоть и паинт но понятно, я думаю. Леса - вид сверху.

 

Насчет устойчивости... как-бы это сказать... Отдельная треугольная секция конечно устойчивее, но соединяются друг с другом шарнирно, т.е. могут играть отн. друг друга. А настил при этом? Кстати небезопасные края настила т.к. края будут висеть консольно.

Выигрыш в материалоемкости (2,9 м трубы и на одну стойку меньше) не в пользу безопасности.

ПС. Почему не видел таких промышленных.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А вузол стиковки перекладини зі стійкою мабуть все-ж таки ціліндричний, бо витримати співпадіння прямокутників (труба, пруток) - це :o

ИМХО

 

Ні, прямокутна труба вставлена в прямокутну трубу і проварена. При нагоді можу сфотографувати вузли детальніше.

1374220046_-0590.thumb.jpg.5e5382f86556cf1b04162defafaed06b.jpg

1176492747_-0600.thumb.jpg.4a03b872cfab726deb21c471777f1a58.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...