Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Що ж вибрати на фасад?

Nobel

Рекомендовані повідомлення

На весну буду робити фасад (сам із 2-ма бійцями). В будь-якому випадку утеплення пінопласт...а далі вибір: або сітка-шпаклівка (клей ...) і короїд, або барашек, або фактурна...

 

інший варіант - сайдинг з комбінованими кутами (з каменю)...

 

Цікавлять такі питання: що довговічніше? ...в фасадних матеріалах аля короїд і т.д. лякає можливість попасти на неякісні фарби і матеріали (бачив вже декілька "крутих" котеджів, де робили "бригади" короїди - а через зиму вже була повна фігня :( )

 

Сайдинг заманює простішим і швидшим монтажем....вибравши якісний сайдинг можна не переживати за фасад я думаю років 20...як мінімум...

 

Що в загальному виходить дешевше???...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я буду по ПСБ штукатурить клеем по сетке, а по верху шубу (белый цемент) а потом краска. Это наверное самый дешевый вариант, тем более если делать самостоятельно.

Тут глянь www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=23152 и тут www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=25636

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цю тему читав...от щось мене ці фарби лякають....щоб потім через рік знову не складати риштування і не перефарбовувати ...:(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

цю тему читав...от щось мене ці фарби лякають....щоб потім через рік знову не складати риштування і не перефарбовувати ...:(

 

запороть можливо любу роботу, як технологію утеплення "мокрим фасадом" так і утеплення

сайдінгом

так само і з матеріалом:

якщо на першому місці стоїть економія - вибирають дешевші матеріали, та ще й "руки криві" - тоді і виходить, що такі фасади будуть відлякувать

і не забувайте про такі "дріб"язки як планки, кутники примикання та інш., бо саме через них (точніше через їх відсутність) частіше "мокрі" фасади і виглядають лякливо

 

ще спитаю - у Nobel:

про яку "фігню" Ви говорили вище, що саме не сподобалось?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

фігня - це з із сторони, де більше вітри з дощом - зменшення кольору, або робляться плями - десь більше фарьби залишилося, десь менше...

 

+ тріскання мокрих фасадів...в нас на ринку мінімаркет зробили - пів року постояв...а потім помаленьку/потихеньку...буде фотоапарат - зроблю фото..

 

на одному обєкті з південної сторони бачив вигорівшу фарбу (точніше стіна стала значно світлішою, ніж з інших сторін будівлі...)...

 

Просто чисто мені було б простіше зробити сайдингом, принаймні ним я вже з 5-ток обєктів робив, але ніколи ціни не прораховував...

 

По короїдах і фасадних фарбах знаю тільки в теорії...справ ще з цим немав. Говорю зразу - найняти "крутих" майстрів коштів не буде, а утеплити і довести до ладу фасад - буде потреба...

 

От тому і стою перед вибором. Ясно, що до весни ще далеко - але і рішення такі приймаються не за денб (принаймні в мене)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще таке питання: скільки часу "мокрі" фасади зберігають свій нормальний товарний вигляд??? тобто скільки часу до них не потрібно дивитися?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ще таке питання: скільки часу "мокрі" фасади зберігають свій нормальний товарний вигляд??? тобто скільки часу до них не потрібно дивитися?

 

Да, Тернопіль forever!

От сленг суперр - "до них не потрібно дивитись":beer:

Зразу ж спогади линуть до текстів "Братів Гадюкіних"

 

Все залежить від вибраного матеріалу

В цьому плані важливу роль грає фінішна декоративна штукатурка. Якщо мінеральна, під фарбування - то це дешево, але згодом, можливі тріщини. Якщо говорить про довготривалість фасаду, то тут правлять акріли, сілікони. Останні - надійніше. Але вони найдорожчі.

Але все ж таки, повторююсь- найважливішу роль у довготривалості "мокрих фасадів" займае точне виконання технології.

А щоб Вам було доступніше, то можу дать такий критерій:

якщо виконувать утеплення по технології одного і того ж (нажаль, не вітчизняного) виробника, то:

- на мінеральні (з фарбуванням) не потрібно дивитись 2-3 роки;

- на акрілові - до 5-ти років;

- на сіліконові - до 10-ти років

Більше цих термінів і можливо, але тут вже вступають інші критерії.

 

PS. Критерії мої, особисті, нікому їх не нав"язую

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

реально ці роботи зробити самому (з підсобника)...руки ростуть з того місця, звідки мають рости:)

 

і ще таке питання: яка собівартість 1кв.м. стіни (тобто пінопласт, сітка, грунтівка, покриття, фарбування...)...хоча б приблизно (з тих трьох матеріалів, які Ви навели)...

 

Вдячний наперед ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

реально ці роботи зробити самому (з підсобника)...руки ростуть з того місця, звідки мають рости:)

 

і ще таке питання: яка собівартість 1кв.м. стіни (тобто пінопласт, сітка, грунтівка, покриття, фарбування...)...хоча б приблизно (з тих трьох матеріалів, які Ви навели)...

 

Вдячний наперед ;)

 

це добре, що руки ростуть звідки треба:)

 

собівартість тих матеріалів, що Вас цікавлять приблизно така:

з мінеральним покриттям+фарбування - 80-100 грн/м2

з акріловим - 100-120

з сіліконовим - 120-140

окрім тих позицій, що Ви вказали повинні входить дюбелі, кутники, примикаючі планки, цокольні планки, монтажна піна, малярний скотч, герметик

Знайдіть в Тернополі торговців, що продають подібні матеріали комплексно - у них Ви дізнаєтесь більш реальні ціни.

Порада

- не ставте матеріали різних виробників, з"вязка "клей-грунтовка-фінішне покриття", це все повинен бути один виробник.

В Вашому регіоні багато продають матеріали фірми "Ферозіт" - найдешевого матеріалу не зустрічав, так само не чув і позитивних відгуків

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

звичайно якщо Ви зробите фасад з дешевих матеріалів, то потім доведеться його покращувати, а якщо з силіконових декоративних штукатурок чи фарб, які паропропускні, грязе та водо стійкі, то Ви отримаете гарний та практичний фасад, який буде радувати Вас довго.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Cornett

тобто з матеріалами Ферозіт радите не звязуватися?

 

Я раджу не не зв"язуватись з тим чи інншим матеріалом, може комусь "ферозіт" і довподоби, просто я таких не зустрічав. Найкращою порадою для всіх буде така:

проїдтесь по своєму регіоні, вулиці, придивіться до фасадів на яких немає тої "фігні", про яку Ви писали вище, та які стоять вже не один рік, познайомтесь з хазяїнами, і у них дізнаєтесь і про матеріали, з яких зроблено їхні фасади і про тих, хто виконував такі роботи. Тобто, візміть рекомендації, бажано - декілька.

Якщо щось буде не зрозуміло і Вам не зможуть розжувать технологію, пишить сюди - радий буду допомогти, впевнений що не тільки я. Для цього цей сайт і існує;-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Cornett

з яких матеріалів радили б робити фасад??? з урахуванням того, що буду тренуватися (ну морду то хоч ніхто за свою хату не набє...але і запороти не хочеться, все ж гроші коштує)

 

 

дякую за відповіді і допомогу!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Cornett

тобто з матеріалами Ферозіт радите не звязуватися?

 

У "Ферозіта" нормальні матеріали ціна + якість, мабуть один з найкращих вітчизняних виробників будівелних сумішей в Україні. Довгий час працюємо по клею для газобетону, немає жодних нарікань від клієнтів, тільки позитивні відгуки.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну клей - то одне діло...а фасадні матеріали - то інше...

 

вимога від клею - аби клеїв і висохши зберігав свої клеючі властивості...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну клей - то одне діло...а фасадні матеріали - то інше...

 

вимога від клею - аби клеїв і висохши зберігав свої клеючі властивості...

 

такі відгуки про всі матеріали цієї торгівельної марки. На форумі запитайте, багато хто працював з цією продукцією.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Cornett

з яких матеріалів радили б робити фасад??? з урахуванням того, що буду тренуватися (ну морду то хоч ніхто за свою хату не набє...але і запороти не хочеться, все ж гроші коштує)

 

 

дякую за відповіді і допомогу!

 

з тих, фасади яких Вам сподобались, а щоб руки стояли ще рівніше, та меньше запороть матеріалу, зайдіть сюди :(ссылка устарела)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

звичайно якщо Ви зробите фасад з дешевих матеріалів, то потім доведеться його покращувати, а якщо з силіконових декоративних штукатурок чи фарб, які паропропускні, грязе та водо стійкі, то Ви отримаете гарний та практичний фасад, який буде радувати Вас довго.

 

Раджу робити фасад з матеріалу Фарбикабе. Польща, якість - входять на ринок України, і дорожать якістю. Церезіт - інколи виникають проблеми з якістю (зажрались - моя думка). Робіть фасад під фасадну фарбу: через деякий час можна буде змінити зовнішній вигляд (колір), якщо, звісно, приїсться існуючий. :)

 

Я не продавець - не розцінюйте мій пост як рекламу :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На весну буду робити фасад (сам із 2-ма бійцями). В будь-якому випадку утеплення пінопласт...а далі вибір: або сітка-шпаклівка (клей ...) і короїд, або барашек, або фактурна...

 

інший варіант - сайдинг з комбінованими кутами (з каменю)...

 

Цікавлять такі питання: що довговічніше? ...в фасадних матеріалах аля короїд і т.д. лякає можливість попасти на неякісні фарби і матеріали (бачив вже декілька "крутих" котеджів, де робили "бригади" короїди - а через зиму вже була повна фігня :( )

 

Сайдинг заманює простішим і швидшим монтажем....вибравши якісний сайдинг можна не переживати за фасад я думаю років 20...як мінімум...

 

Що в загальному виходить дешевше???...

Вот здесь красиво пишут www.silta-brick.com.ua/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...