Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чим можна фарбувати мінеральну штукатурку "Шуба""

Nobel

Рекомендовані повідомлення

Фасад буде по стандарту: пінопласт, клей, сітка, клей, кварцева грунтовка, мінеральна штукатурка "Шуба " (ось ця alba.lviv.ua/index.php?lang=ua&item=catalog&sub=39&divis=21)

 

Чим її можна буде фарбувати??? А то різні продавці говорять по різному....кажуть, що "шубу" не пофарбуєш силікатною або іншими "можними і міцними" фарбами...а тільки звичайною на водній основі...

 

Якщо можна використовувати "модні" фарби - то чим ще додатково покривати "шубу" (і чи потрібно її чимось покривати перед покраскою) :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чим її можна буде фарбувати??? А то різні продавці говорять по різному....кажуть, що "шубу" не пофарбуєш силікатною або іншими "можними і міцними" фарбами...а тільки звичайною на водній основі...

ну й ці продавці...:o

Ну а ви Nobel, на форумі не новачок. Невже ви не бачили тем про фарбування фасадів.

Ви вибрали мінеральну штукатурку. Для неї добре підійде фарба на сіліконовій основі. Неважливо якого виробника.

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=14901

 

www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?p=286744#post286744

 

Інформація, в останній ссилці, про властивості штукатурок, вірна і для фарб

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Cornett

 

та просто мало хто на форумі фасади оздоблює "шубою"...відповідно мені то аргументували тим, що після фарбування зникшне "ефект шуби"....і що такі фарби тільки для звичайних фасадних шпаклівок або для крупнозернистого короїду:unknown:

 

 

а, ще питання: скільки часу може простояти "шуба" не фарбованою??? просто не знаю, чи буде достатньо коштів для фарьування фасаду одразу....можливо прийдеться перестояти зиму без фарби...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

відповідно мені то аргументували тим, що після фарбування зникшне "ефект шуби"..

що значить зникне?

Ви уявіть собі якою товщиною треба буде наносить фарбу, щоб перекрить 1 мм. товщини зерна штукатурки. Виходить - 2 мм:lol:

Скільки піде фарби для цього? Підкажу, - не меньше ніж 10 шарів на 1 м2:wink:

І це при тому, що зерно 1 мм., а якщо 2 або 3 мм?

Продавці, мабудь забули вам сказать, що фарбу, перед нанесенням рекомендовано ретельно перемішать в відрі. А для перешого, грунтовочного шару, - бажано додать трохи (до 20%) води до фарби. Ось дивіться тут:

(ссылка устарела)

Це як приклад. Я цими фарбами працюю не перший рік. Нарікань нема.

скільки часу може простояти "шуба" не фарбованою??

(ссылка устарела)

По цій ссилці, - пост №7:

(ссылка устарела)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фасад буде по стандарту: пінопласт, клей, сітка, клей, кварцева грунтовка, мінеральна штукатурка "Шуба " (ось ця alba.lviv.ua/index.php?lang=ua&item=catalog&sub=39&divis=21)

 

Чим її можна буде фарбувати??? А то різні продавці говорять по різному....кажуть, що "шубу" не пофарбуєш силікатною або іншими "можними і міцними" фарбами...а тільки звичайною на водній основі...

 

Якщо можна використовувати "модні" фарби - то чим ще додатково покривати "шубу" (і чи потрібно її чимось покривати перед покраскою) :unknown:

 

Добрий день. Фарбувати шубу можна акріовою, силікатною, силіконовою.

Тільки потрібно фарбу наносити полівізатором.

Змінено користувачем elitstroy
Ошибка
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

таке от питання: а якщо я цього року нанесу весь "пиріг" + шуба...але фарбувати не буду (бо напевне не потягну по фінансах)...

 

перестоїть зиму шуба ???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

таке от питання: а якщо я цього року нанесу весь "пиріг" + шуба...але фарбувати не буду (бо напевне не потягну по фінансах)...

 

перестоїть зиму шуба ???

 

Перестоіть, нічого з ним не стане, після арміровки бажано прогрунтувати грунтуючою краскою СТ-16, вона потрібна для щеплення клея та штукатурки.

Звоніть проконсультую, поставлю матеріали по цікавим цінам, якщо потрібна бригада спеціалістів тоже організую:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за грунтовку вкурсі...все по "технології"...

 

але хотів би нанести і шубу цього року, а от вже фарбувати - скоріше всього на наступний рік....

 

п.с. тільки от зайвий раз риштування виставляти :o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за грунтовку вкурсі...все по "технології"...

 

але хотів би нанести і шубу цього року, а от вже фарбувати - скоріше всього на наступний рік....

 

п.с. тільки от зайвий раз риштування виставляти :o

 

СТ-16 це не краска, а кварцева грунтовка, іі обов`язково потрыбно наносити перед штукатуркою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

за грунтовку вкурсі...все по "технології"...

 

але хотів би нанести і шубу цього року, а от вже фарбувати - скоріше всього на наступний рік....

 

п.с. тільки от зайвий раз риштування виставляти :o

 

Оставь так и не заморачивайся :)

Зиму перестоит спокойно и без покраски, да и не одну ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Простоит шуба, ничего с ней не будет! Вот только перед покраской прогрунтовать обычным грунтом под покраску!
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

значить покрити шубою, прогрунтувати шубу і так залишити...а вже на наступний рік (якщо вийде) фарбувати...

 

ех....якби її взагалі можна було не фарбувати, а просто прогрунтувати....та шуба мені і так подобається...я її наношу гарно:unknown:

 

 

а якщо 2-3 рази прогрунтувати шубу....можливо її в подальшому не фарбувати????

 

тобто щоб грунтовка виступала захистом шуби....замість фарби?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Просто сделай шубу и все.

Если соберешься красить - загрунтуешь.

О... а нафига ее защищать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

значить покрити шубою, прогрунтувати шубу і так залишити...а вже на наступний рік (якщо вийде) фарбувати...

 

ех....якби її взагалі можна було не фарбувати, а просто прогрунтувати....та шуба мені і так подобається...я її наношу гарно:unknown:

 

 

а якщо 2-3 рази прогрунтувати шубу....можливо її в подальшому не фарбувати????

 

тобто щоб грунтовка виступала захистом шуби....замість фарби?

Просто оставить шубу как она есть, грунтовать под покраской, чтоб скрепить ее после зимы и убрать лишний мусор с нее.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну тобто в кінці-кінців її треба буде фарбувати???...чи по ситуації і зовнішньому стану...

 

бо по міцності я до неї претензій не маю...після висихання поливав водою під тиском...все стікає без намакання основи як по жирній сковородці

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ну тобто в кінці-кінців її треба буде фарбувати???...чи по ситуації і зовнішньому стану...

 

бо по міцності я до неї претензій не маю...після висихання поливав водою під тиском...все стікає без намакання основи як по жирній сковородці

Как Вам угодно, Вы можете оставить натуральный цвет, с шубой ничего не случитюся! Это как фактура СТ35 которую можно красить или оставить ее родной цвет!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Nobel, я Вам заколерую грунт-краску EG-62 в любой выбранный Вами цвет, и будет спокойно стоять до следующей осени.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Nobel, я Вам заколерую грунт-краску EG-62 в любой выбранный Вами цвет, и будет спокойно стоять до следующей осени.

И отправите в Тернополь?:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вчора приъхала фура з матеріалами з заводу...

 

треба братися за широкомаштабні фасадні роботи:good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...