Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дмитрий Давыденко

Пользователи
  • Публікації

    177
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Персональная информация

  • Имя
    David

Відвідувачі профілю

Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.

Дмитрий Давыденко's Achievements

Опытный

Опытный (6/13)

  • Уже год на форуме
  • Начало популярности
  • 10 комментариев
  • Преданный форуму
  • Уже месяц на форуме

Recent Badges

14

Репутація

  1. сейчас как раз прорабатываю этот вопрос. в дтек сказали что есть такая программа у них.
  2. Минулого року змонтував на газоні дощувачі claber і восени вони били нормально, тільки не доливали кути, а влітку впав тиск і вони взагалі стали неефективні. підкажіть, чи можна в корпус цих дощувачів вставити роторні форсунки або є якісь інші варіанти які могли б охопити всю площу газону? розмір газону 10 х 15. система розбита на дві зони, на кожній по три дощувачі. разом дві зони не вмикаю.
  3. intex-best.com.ua/ua/p919306648-intex-26356-karkasnyj.html розглядаю такий комплект. він вже йде з пісчаним фільтром 4000л год, бассейн обʼємом. достатньо такого буде на 17кубів? і чи треба купувати хлоргенератор?
  4. Посоветуйте, пожалуйста, каркасный бассейн. Может кто недавно брал. Где лучшая цена. какую лучше брать комплектацию? Размер 4или5х2х1,2м
  5. скоріш за все Ви праві. Тому я і шукаю нові варіанти злива надлишків. І повертаючись, до повідомлення вище можу підбити підсумки : 1) Мережу - Не можу підключити ЗТ зараз через те, що СЕС встановлена за бюджетною програмою Джерела енергії, і поки виплачую кредит, не можна підключати ЗТ. 2) Електричку - я їі раз на тиждень заряджаю на вихідних, а надлишків влітку буде багато. 3) Кондиціонери - не дуже полюбляємо кондиціонери, та і не завжди в них є потреба. 4) Басейн - немає поки, та і нормальний обігрівач або тепловий насос для нього коштують не дешево і це ж не про те, що приносить кошти. 5) Асіки - вже вирішили, що зараз вже не дуже вигідно. Треба шукати нові способи.
  6. а зелений тариф наче дорогий в підключенні та оформленні документів?
  7. Можете підказати який зараз майнік брати краще? і скільки він приблизно може приносити?
  8. Поділіться будь ласка хто куди зливає надлишки електроенергії від СЕС влітку.
  9. Я точно не уверен что это турбина, тот продавец с ибея не отвечает. Я решил что пока подожду пока поврежденная деталь не перестанет работать вообще. В летнем режиме он работает более менее так что до следующего отопительного сезона есть время. НО избавится от такого котла , это не плохое решение.... Да нормальный это котел и экономный. современные вайланты, которые доя украины производят не лучше.
  10. Добрый день, может кто подскажет разборки котлов Baxi. Хочу продать свой котел на запчасти.
  11. да. согласен. я туплю. отличная цена, если это реально новая турбина и если причина реально в ней и это именно та, что мне нужна, то скорее всего закажу. Большое спасибо!
  12. Димохід коаксіальний BAXI у компл. з кутом 90 для конденс котлів Приватний будинок Димохід просто виведено на вулицю через стіну.
  13. 200€ тоже не дешево+ нужно ждать+возможно ее нужно растамаживать+ возможно проблема не в турбине. Может я себе накручиваю, но когда он работает без крышки, он почти не выдает ошибку и работает как раньше
  14. нашел на олх котел со сломаной платой, но более старой модели. я смотрю что камера сгорания там немного не такая как в моем котле. отдают за половину цены новой турбины, но риск есть что там может быть такая же турбина)
×
×
  • Створити...