Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

BAV_Lug

Пользователи
  • Публікації

    634
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    1

Востаннє BAV_Lug виграв 31 липня 2023

Публікації BAV_Lug були найпопулярнішими!

Про BAV_Lug

  • День народження 12.10.80

Персональная информация

  • Откуда
    Киев

Відвідувачі профілю

6 306 переглядів профілю

BAV_Lug's Achievements

Звезда

Звезда (9/13)

  • 500 комментариев
  • Популярность
  • Уже год на форуме
  • Начало популярности
  • 10 комментариев

Recent Badges

662

Репутація

  1. ОСБ сам по собі має низьку паропроникність. Тож якщо ви їм зашиваєте то вважайте що це і є пароїзоляція )) На мій погляд в нежилому приміщенні все буде ок.
  2. Да, з виконавцями зараз велика проблема. Ті що є ціни гнуть величезні. Тож і виходить що дешевше і якісніше зробити самому. Але звісно довше. Але якщо не є проблеми поспішати, то це і не проблема
  3. Десь бачив, що в кінці пропонують пролити поверхню цементним "молочком". І теоретично це додатково укріпить поверхню. Але наскільки це робочий кейс хз
  4. Думав пофарбувати тільки по периметру даху, але дружина сказала що не дуже виглядає. Тож прийшлось вкривати все )) Сподіваюсь що краску підібрав стійку. Бо дивлюся на облізший фасад сусіда, який він вкрив місяц тому, і дуже мені сумно, що такі матеріали впаріюють людям.
  5. Після відпустки повернувся до будівництва госпблоку. Зашив стіни та пофарбував дерев'яні конструкції.
  6. По другому поверху. Я би його розгорнув. Спальня батьків на дорогу така собі історія. Зніс бі стіну між 10 та 11, та запроектував і гардероб і окремий санвузол. Доречі ви не не зазначили склад родини та необхідну кількість спален для постійного проживання.
  7. Що би я зробив По-перше обовʼязково прибрав би двері в приміщені 1. Вони там дуже заважають. По-друге збільшив би ширину приміщення 4, за рахунок 3. І додав там душ (в такому випадку туди і душ, і пралка/сушка (так я бачив що ви під це плануєте задіяти приміщення 2) , і інсталяція гарно встануть). По-третє гарно би подумав, та спробував якось прибрати скошені стіни. Можливо за рахунок зменшення приміщення 2, все одно ви його в госп визначили.
  8. Новий щит Hager VF318TD hager-shop.com.ua/ua/shchit_golf_54-moduley_s_prozrachnimi_dveryami_vf318td-vnutrennyaya_ustanovka Брав собі, але потім зрозумів що мені мало. Є два штуки. Прошу по 2200 грн за одиницю. Київ
  9. Майже закінчив зашивати фасад госпблоку осб. Який тип герметику обрати для заповнення швів між осб? Поверх осб буде вкриватись ст16 супер (вже закольорована в потрібний колір).
  10. Всі АЗС в країні обліплені панелями. Хоча і генератори є, і з паливом на АЗС проблеми не є ))
  11. Чого б це? Більше залежить від того що і де побудовано на сусідніх ділянках. Я здвинув будинок чуть вглиб ділянки і отримав відступи з однієї сторони 1,5 метри, в з іншої 6 м (достатньо для потенційного проїздах техніки за будинок)
×
×
  • Створити...