Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Ayusik

Пользователи
 • Постов

  169
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Ayusik

 1. Колеги, хто будував(ся) з газоблоків SLS Белорусь ??? В моєму регіоні вони по ціні Стоунлайт, на 100грн/м3 дешевше ніж Аерок. Чув позитивні відгуки, що палети крепкі, впакований добре, по геометрії не поступається Аерок. Це правда? Хто працював з ними?
 2. Думаю, потрібно запитувати в людей що продають граніт чи мрамор. Зазвичай у них є майстри які облицьовують цим каменем. Таких вистачає по Вінниці. Один з таких по келецька в районі Гроша (купував там мрамор собі для оздоблення каміну.
 3. Хто може брав собі, або вкладав плитку "креатив" Золотий мандарин? Які враження? На стенді сподобалася. Хотілося б побачити в живу.
 4. Може хтось відгуки дасть по ДПК доску? Хто собі робив, якого виробника, які враження від експлуатації?
 5. Роблю терасу. Потрібні спеціалісти по укладці терасної доски ДПК і виготовлення металокаркасу під неї. Також потрібно монтувати дерев'яну вагонку чи фальшбрус на потолок тераси. І виготовити поручні (огорожу тераси), поки що не до кінця визначилися з якого матеріалу. Хто може порекоментувати надійних спеців в цьому ділі?
 6. У кого був досвід монтажу чи експлуатації бесшовної терасної доски HOLZDORF ? Зараз визначаюся з доскою для тераси, монтаж буде на металевий каркас висотою 60см. Думаю про безшовну, щоб не було видно простір під доскою. Але, якщо брати безшовну - чи не буде накопичуватись волога під доскою? Як я розумію шви дають можливість провітрювання доски та компенсації розширення? а як в безшовній?. !??
 7. Я так розумію ви чекаєте на мою реакцію, оскільки кран сьогодні забрав саме я. "хитро-шустрий без черги, втіхаря вчора "мій" термостат" - шановний, аналогічно можу сказати "самовпевнено-наглий сам встановив чергу і присвоїв чуже" побачивши в темі що мені потрібно, написав продавцеві в приват, і отримав відповідь що можна оплачувати (чесно ваше повідомлення, далі по темі, побачив навіть після того як написав), що і зробив і забрав товар. Чи не вважаєте ви що саме продавець має право резервувати, чи обирати кому і як продавати товар? Хитрить, посеред, ночі - це взагалі до чого тут? Таке враження що я щось забрав у вас. "міру своєї вихованості" - ваша вихованість видно з вашого посту. Добавлено через 1 минуту Кран забрав. Дякую автору за оперативну продаж.
 8. Я так розумію що від появи висолів жоден виробник не дає гарантії.!!! ???
 9. Зараз потрібно 150-200 м.кв плитки. Основні критерії - якість і ціна. Хто якого виробника, і в кого купував тротуарну плитку? Хочу зрозуміти чи варто заплатити більше за відомі бренди, і спати спокійно )) Як виявилося кількість виробників у нас приємно дивує, також є диллери відомих виробників. Можливо хтось порадить адекватний майстрів по укладці. Буду вдячний за відгуки.
 10. Як навіси ? Знайшли адекватних спеціалістів яких можее порекомендувати? Мені потрібен навіс під авто + терасса.
 11. А на сегодня какая ориентировочная стоемость материалов такого пирога? По газоблоку надо какие коррективы вносить?
 12. Прошу дать рекомендации по грунтовкам, в таком пироге: -Стена Газоблок 40 мм Д400 -Грунтовка ? -Клей для мин ваты -Армирующий слой - Грунтовка ? - Минеральная актура - короед - Силиконовая краска. Дайте наводку чем правильно грунтовать. (у меня площа фасада 200-250м2)
 13. В мене аналогічна ситуація. 400 мм Аерока Д500 Буду утеплювати 50мм вати. + силіконовий грунт + силіконова краска по мінеральньному короїду (або готова силіконова суміш у відрах). Думаю, якщо брати до уваги паропроникність матеріалів, яка повинна не зменшууватись назовні стіни, це буде правильніше, в порівнянні з ЕППС чи ППС.
 14. Весною також збираюся робити фасад будинку. Якщо є в кого контакти адекватних спеціалістів прошу поділитися.
 15. ДУЖЕ вдячний всім небайдужим, що відізвалися. І на правах топікстартера, прошу утриматися від взаємних образ. Тема не для цього. Ми дорослі люди, щоб переключатися на особистості. Дякую.
 16. Не проблема в доставці, проблема в завіренні нотаріально, що вимагає архітектура, так як це може зробити тільки консульство , а воно не так близько і в столиці. Повірте - в мене також досить доречне обгрунтування, тому, що в іншому випадку мені потрібно будувати сарай посередині участка з відступами 7-8 метрів від країв - , та саме головне - сусід то не проти!!! А слів сусіда архітектурі мало, треба документ.
 17. Ок. Пораду дасте як поступити, або чим аргументувати те що дозволу не потрібно ? Сусід то дозвіл на словах дає, проте знаходиться за кордоном, і нотаріально завірити дозвіл змоги не має. (сьогодні дзвонив в архітектуру - сказали або нотар. завірено, або в сільраді (де розташований участок))
 18. ??? На сусідньому участку немає будинків - там поле. Чому тоді архітектор вінницького району не хоче вносити зміни в будівельний паспорт а вимагає згоду сусіда ???
 19. Згоден ))))))))) Конкретизую. Будинок побудовано, згідно будівельного паспорту (з деякими невеликими змінами, не капітальних стін.) Планується будівництво невеликої літньої кухні, в 2х метрах від межі сусіднього участку. Знайдений той самий сусід (що було не легко) і післ кількох переговорів отримана його згода, на словах, на це будівництво. Зараз хочу оформити зміни до будівельного паспорту: внести всі зміни по будинку, що відбулися в процесі будівництва, та показати літню кухню в 2х метрах від меж сусіднього участка. Для внесення циг змін архітектура буде вимагати згоду сусіда. Який зміст цієї згоди повинен бути? Які ще документи потрібно взяти від сусіда, наприклад: копію акта, копію договору куп-прод., копію паспорта ? Чи потрібно нотаріально завіряти копії - чи просто ксерокопії ?
 20. В якому розумінні хто? Людина. (правда зараз за кордоном, і найближчим часом повертатися не збирається, що дещо ускладнює спілкування)
 21. Хто отримував дозвіл від сосіда на будівництво? Який текст дозволу має бути? Які документи, від сосіда порібно разом з дозволом ? (копія Акту, паспорта, можливо ще чогось, і чи потрібно нотаріально завіряти?)
×
×
 • Создать...