Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

yoojin

Пользователи
 • Публікації

  2 186
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача yoojin

 1. Трошки чистової установки. Змішувачі Grohe та Kludi, трапи ACO, інсталяції (з DuoFresh) та кераміка Geberit.
 2. Незамінна річ при встановленні великих душових.
 3. Гляньте ще фільтр тонкої очистки на вході (ВВ20 або що там у вас) на наявність слизу або якоїсь органіки.
 4. Не варіант. Вже експериментував - труба вилізе між фітінгом та гільзою. Як у найкращих представників рукожопства від забудовника).
 5. Тим більше, що все одно балки міняти, то взяти будь-який витратомір китайський та глянути як він закриває проток.
 6. Думаю, що Gross, тобто Китай. У всякому випадку, схожі ковпачки замість сервоприводів. До того ж, якщо вірити кольору пешеля, переплутані балки подачі та зворотки. Gross старого типу, зараз в них інші ковпачки.
 7. А тут датчики и подключать ни к чему не надо. Потом копеечное реле утечки газа, воздуха, освещения, охраны и т.д. Если вопрос стоит копеечное -не копеечное, то тогда вперед! П.С. вопрос был по назначению устройств, дальше офтоп.
 8. Отключит питание насоса при порыве шланга смесителя?
 9. Ну, це дивлячись що сприймати за цей термін). Базові потреби юзерів він перекриває.
 10. Це до теплої підлоги відношення не має) Можна поставити в топкової (якщо така є) на вході в будинок холодної води (після ввідного крана). Датчики розмістити в топковій (якщо трапа аварійного нема), біля пральної, посудомийної машини, наприклад. Там, де можливий витік води.
 11. Шаровий кран з сервоприводом для використання в системі "Антипотоп", який за командою контролера в разі спрацювання датчиків затоплення перекриває водопостачання. Це Аякс, вписується в загальну систему "розумний будинок" від цього виробника.
 12. Щоб газконтора не задавала питання, то треба перероблювати документацію, де буде замінено тип газового котла. Ця ж газконтора й буде цим займатись) А хто там його змонтує, їм все одно. Пантеру зараз важко знайти, а так що Гепард, що Рись нормальні бюджетні варіанти. Хоча, дивлячись на систему опалення, можна замахнутись на Пума Конденс.
 13. Попробуйте, а потом нам скажете) А то надоело этот керамогранит сверлить.
 14. Я мав на увазі окрім редуктора на ХВС.
 15. А я би редуктор після бойлеру ставив. На мою думку, це захищає всю трасу ГВС включно зі шлангами підводки від надлишкового тиску. Окрім того подовжує життя полімерних трубопроводів, на стан яких впливають температура та тиск.
 16. Ну, дійсно, переробіть підключення ТП через гідрострілку. З останніх робіт: 24 конура ТП (2х12), майже півтора кілометра труби - все працює.
 17. Зараз в новобудовах (маю на увазі у нашому селі) редуктори стоять як до так і після лічильників. Залежить від проекту, який затверджений водоканалом. До лічильника редуктор не розборний - без НГ. Ну й, відповідно, якесь лайно.
 18. Підбір опалювальних приладів що для традиційного, що для конденсаційного котла здійснюється однаково - 70/50, наприклад. Отими умовними двома тижнями максимально низької температури можна знехтувати.
 19. Хоча б відповіді адекватні та правильні )))
 20. Там рідний клапан Drazice на бойлер.
 21. Такой умывальник обычными шпательками не получится.
 22. Була думка придбати, спробувати, особливо для накладних умивальників. Поки руки не доходять, все пальцАми)
×
×
 • Створити...