Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Buzios

Пользователи
  • Публікації

    24
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Buzios

  1. до речі, це мене теж бентежить. З одного боку, зараз такі посушливі, в т.ч. взимку, роки, що важко уявити, як вода швидко не просочиться в глибину, подалі від бетону. З іншого боку, дійсно, а який сенс влаштовувати на глинистому грунті корито із щебнем під бетоном? Щоб уся вода там накопичувалася і замерзала під час зимових відлиг/морозів?
  2. На ділянці багато різноманітних залишків будматеріалів. Переважний вік - з часів СРСР. Грунт ділянки - чорнозем. Взимку здимається. Що не можна класти у якості підсипки під пішохідну бетонну доріжку? Биті: - черепиця - кахель - шифер - скло - червона цегла - біла цегла - шматочки бетону/розчину - асфальт - ФЕМ - кам'яне вугілля (антрацит?)
  3. Мудрі модери розберуться. Замінити на скріни?
  4. Шукаю бюджетні світильники для саду, розводку робитиму в ПНД-трубах. Надибав сабж. Хтось може оцінити по фото їх якість, якщо не користувалися? Погляньте на садово-парковий світильник Опал (d-160) молочний ТМ PiN! Призначений для всіх відкритих просторів! Загальне освітлення парків, скверів, тротуарів та бульварів, а також для освітлення котеджних селищ, газонів та багатьох інших місць. Робочий діапазон напруги 230В, 50Гц – забезпечуємо надійну роботу в будь-яких умовах. Виготовлений з міцних матеріалів: поліпропілен (PP) / полікарбонат (PC) для основи світильника та поліметилметакрилат (PMMA) для плафона. У комплекті вас чекає все необхідне: основа з патроном, PMMA плафон. Кронштейн/ніжка доступні в опціональному комплекті.
  5. там йдеться саме про горизонтальне. Ви вважаєте взагалі недоцільним існування утепленої відмостки?
  6. 2. щебінь втоптаний (?) в землю 3. садова доріжка до 1.1 м шириною, до 50-70 довжиною 4. як і писав - бетон 5. асфальт трохи утоплений, на око 3-5 см 6. оскільки це схил - в три боки запросто
  7. Чому? https://www.stroimdom.com.ua/profile/1135-propeller/ писав: Что с ЭППС - надо - не надо? Если мелкозаглубленный фундамент - то желательно. Если этот дом стоИт на пучинистом грунте, то совсем желательно. ЭППС увеличивает путь холоду к месту опоры фундамента на грунт и вероятность замерзания воды под и у фундамента снижается.
  8. є стара асфальтна доріжка хз якої товщини і на якій основі, але стан її більш-менш. Треба поверх неї покласти бетонну, щоб не гратися з демонтажем асфальту. Питання: 1. шар щебню для відсікання води потрібен? 5 см щебню ок? 2. чи просто класти бетон на асфальт, попередньо помивши його? 5 см бетону ок?
  9. це само собою, забув вказати. основна мета - це захист/ремонт існуючої зруйнованої відмостки шляхом влаштування зеленої відмостки (ну, і подобається мені зелена травичка, а не бетон). Утеплення відмостки - то вже більше бонус/погратися. І проблему наповзання грунту водосток не вирішує. а отаке не краще буде? по верхньому краю пройтися поліуретановим герметиком. sanpol.ua/ua/catalogue/shipovidnaya-membrana/planka-dlya-krepleniya-shipovidnoy-membrany/
  10. Будинок саманний, обкладений цеглою. Фундамент, підозрюю, бутовий і неглибокий. На трьох сторонах стан стін, цоколя і відмостки більш-менш. Будинок на схилі, тому на четвертій стіні цоколя майже нема, вгадується десь на 3-5см. Сиро і мох, відмостка руйнується в щебінь і потроху напливає грунт зі схилу. Повне утеплення стін не планується - на моєму віку не окупиться. Мета - ізолювати і утеплити відмостку та "псевдоцоколь". Пиріг відмостки знизу->вверх - стара, зруйнована відмостка - пісок (?, краще глину або розчин?) 1-5см, щоб зробити ухил - пінопласт 5 см (10см?) - шиповидна мембрана - земля 10-30 см Пиріг псевдоцоколя зсередини будинку->назовні - стара цегла - цементно-пісчана штукатурка(щоб вирівняти під пінопласт) - шиповидна мембрана - пінопласт 5-10 см - фінальне оздоблення пінопласту (чим?) Питання, окрім вищезазначених: - це, взагалі, нормальне рішення? - чим заізолювати верхнє примикання "псевдоцоколя" до старої цегляної стіни? Поліуретановим герметиком? Щоб вода по стіні не затікала під шиповидну мембрану. - як закрити торці пиріжка, тобто, стик старої відмостки і нової? Дякую
  11. саме так! зайвий безкоштовний невидимий сарайчик вері гуд!
  12. в підтерасний простір зручно покласти лопату, драбину тощо. А трава, яка зростатиме тільки скраю, бо в глибині темно, буде їх закривати/декорувати.
  13. а навіщо взагалі щось стелити? хіба недостатньо чистої і гладкої земляної поверхні, щоб 1-2 рази на рік можна було засунути/дістати якийсь мотлох?
  14. шари знизу вверх: грунт, геотекстиль, щебінь 5-20 10см, бетон (армований сіткою) 10см, розшивка під камінь (умовно кажучи, намалювати пальцем) Оскільки розміри армсітки (вічко 10х10см) 1мх2м, планую робити деформаційні шви через 2 метри. Питання: як їх зробити криволінійними, щоб вписати/замаскувати у декоративну розшивку?
  15. Планую реконструкцію будинку (прибудова десь 40м2). З документами на існуючий будинок і землю все ок. Фірма виставила такі ціни: 1. Топозйомка 2500 2. Ескіз намірів забудови 6000 3. Повідомлення про початок робіт 500 4. БТІ 3500 5. Декларація про готовність 500 Якщо я правильно зрозумів, вони виготовляють документи, а відношу/забираю я їх сам у відповідні контори. Більш-менш нормальні ціни?
  16. Порадьте, будь ласка, до кого звертатися для невеличкого бюджетного одноповерхового будівництва.
  17. Планую купити садибу (земля+будинок на ній), з документами питань нема, все гаразд. За садибою город, який спускається до балки. Стандартно, як у селах. На кадастровій карті його, города, начебто, нема. З сусідів лише один приватизував подібний "свій" город 01.03 Для ведення особистого селянського господарства. У продавця садиби є "право користування" на город, але документів жодних нема. Є тільки згадка про це у документах на садибу: В моїх планах приватизувати цю ділянку (город). Питання: 1. чи переходить до мене право користування після купівлі "основної садиби"? Яким документом це засвідчується і де його брати/оформлювати? 2. якщо не переходить, то продавець так і залишиться користувачем? І тоді при приватизації городу треба його згода? 3. чи може продавець якось самостійно звернутися і позбавити себе права користування, щоб мені потім простіше приватизувати? Продавець переїжджає в іншу область і город йому тут не потрібен. Чи навпаки, хай краще притримає цю ділянку для мене? 4. і взагалі, як краще вчинити?😁
  18. Будинок цегляний одноповерховий, збудований у 60-70 роках. Плануємо взяти під дачу, навряд чи там буде родове гніздо, років на 30-40. Тонкі тріщини саме по швам між цеглою. Грошей знести і збудувати новий нема, хоча кортить. Зробимо косметичний ремонт. Не проблема періодично замазувати ці тріщини, щоб не дуло)) Питання - накільки критичні ці тріщини? типу, через 2-5-10 років вони потовстішають і дім банально розвалиться на шматки? Картинки для прикладу:
×
×
  • Створити...