Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

ishehov

Пользователи
 • Постов

  19
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Персональная информация

 • Имя
  Олександр
 • Откуда
  Київ

Посетители профиля

Блок последних пользователей отключён и не показывается другим пользователям.

Достижения ishehov

Интересующийся

Интересующийся (3/13)

 • Уже месяц на форуме
 • Начало популярности
 • Уже неделю на форуме
 • 10 комментариев
 • Преданный форуму

Последние значки

12

Репутация

 1. Куплю ЕППС 50мм 320м² під теплу підлогу, бажано з доставкою до Луцька
 2. В гуглі нічого, крім одностраничного неінформативного сайту виробника та пари таких самих по інформативності інтернет-магазинів нема, можете спробувати самі. Мене цікавлять реальні відгуки від тих, хто з цим утеплювачем стикався чи працював.
 3. Хтось знає, що це таке, чи може працював з ним? Не можу знайти ні характеристик, ні відгуків.
 4. Вікна виробили на півтори тижні раніше зазначеного та встановили за пів дня, дуже задоволений цим фактом. По-нормальному обвʼязав скважину, встановив нормальний оголовок замість металічної труби та завів воду в будинок. Керувати цим добром буде Sirio Universal, його та гідроакумулятор на 8 літрів вже купив, треба начепити. Встановив тимчасові вхідні двері. З вікнами, дверима та водою вже потихеньку стає схоже на справжній будинок 🙂
 5. Дякую Вода на смак якась на диво абсолютно ніяка, як дистильована.Все ще були сумніви на рахунок дебету скважини, бо над насосом 4 метри води, дві з половиною години качав, так і не викачав.
 6. Вітаю з придбанням! Сам знаходжуся на такому самому етапі будівництва, буду слідкувати за вашим.
 7. Поки чекаю на вікна сгоняв на ділянку подивитись що там як. Переставив металічний вагончик, який стояв прямо над плануємим септиком та запустив скважину. Проміряв її гайкою на мотузці, до дзеркала 15, до дна 25, але насос до кінця пролазити не захотів, залишив його на 20 метрах. Трохи сцикував з цього приводу, але за півтори години його безперервної роботи ніяких ознак закінчення води не виявлено, що мене цілком влаштовує.
 8. Поки тут розгортаються форумні баталії (що, як на мене, добре, дає приблизне розуміння, куди копати далі), замовив вікна. Всі 11 штук.
 9. Що у мене вдосталь, так це фоток стропілки З нуля навряд це все буде перероблюватися, але буд-які конструктивні коментарі вітаються
 10. Банти це кріплення, яке повинно бути в червоних кружечках? Без них дах не здує, чи треба пошвидше прикрутити? Перемички буду намагатись використати існуючі, зріжу зверху блок і підніму. Як не вийде, то уголок теж робоче рішення, дякую.
 11. 100 під труби та стяжку тільки щоб вийти фінишним на рівень панорамних вікон, не зрізаючи блок та не опускаючи цим вікна. Варто заливати 100, чи заморочитись та опустити нижче вікна?
 12. Наміряв тут, що всі перемички залиті на 2150 від чорнової підлоги, що з 2050 від чистової підлоги на двері дає рівно 10 см на весь пиріг ТП, що мене не влаштовує. Пиріг планується 100 еппс + 100 труби та стяжка + 15 фініш. Перемички, виходить, ріжу. Є поради, як саме це зробити? По-простому, тупо вирізати, чи може вирізати над ними блок і підняти? Сенсу в самих перемичках я не сильно бачу
 13. Вітаю Був куплений будинок на стадіі накритої коробки, на ділянку оформлене право власності. Будинок має будівельний паспорт, зроблений на попереднього власника. Чи можу я переоформити будівельний паспорт на нового власника? У Дії в описі послуги "Внесення змін до будівельного паспорта" бачу тільки "У разі зміни намірів забудови земельної ділянки (розміщення нових або реконструкція існуючих об’єктів)". Чи треба робити будіельний паспорт з нуля?
×
×
 • Создать...