Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Иван стройка

Пользователи
  • Публікації

    26
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Відвідувачі профілю

Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.

Иван стройка's Achievements

Форумчанин

Форумчанин (4/13)

  • Начало популярности
  • Уже год на форуме
  • 10 комментариев
  • Уже месяц на форуме
  • Уже неделю на форуме

Recent Badges

2

Репутація

  1. щось мені здається арматури там немає. Також все-таки хотів би якісь дії виконати, щоб можливо попередити і укріпити. хоч на 3% хоч на 5% - але спокійніше було б. Утеплення - само собою планую
  2. Всім привіт. Питання щодо зміцнення «армопоясу» цоколя. Перекриття цоколю панелі ПБ. Збудували з травня по листопад. Але влітку коли будували цоколь – йшли сильні дощі. Як наслідок весною, коли температура стала плюсовою, приходжу на участок – бачу, що армопояс «замироточив» - з’явилось ніби тріщина з якої тече вода. загалом при детальному огляду їх всього 4. 2 з них проходять через армопояс, 2 ні. Так воно і було - панелі були повні води всередині. Просвердлив отвори знижу пенелей - з них вилилось відро +- з кожної порожнини. І утворились тріщини в армопоясі і навколо панелей(не знаю як назвати – на малюнку: «бетон без арматури» -я їх замастив і помітив наступне Наступні 2 роки тріщини влітку взагалі немає. А от коли температура +5 і нижче – з’являються. Цегла не тріснула. Тріщини з’явились там, де з середини в панелях було максимально води(слід він цвітіння на фото). В деяких випадках тріщина співпадає з тріщиною між ФБС блоками.. але в перекритті є ще монолітний участок - він також припадає на стик між фбс блоками - там відповідно води не було і тріщини немає. в сусідній темі про тріщини порадили отакий варіант: От як власник реалізував: Я думаю, що варто так само зробити тільки з арматурою. - скажімо діаметр 10-12. - довжиною по 800 - Забурити на глибину 20(можливо коронкою, щоб не було вібрації...) також заглибити в товщу відповідно до малюнка. Хтось може дати пораду? буду дуже вдячний.
  3. І такий варіант був, він називався "дорожчий". - але рекомендували для економії по 10 см з кожного боку деф. шва. Навіть не знаю чи варто)
  4. Ну церезіт 17 - підходить. , тут питання по герметику. чи порібно чи ні.
  5. Доброго дня. Підскажіть таке: підлога, стелю плитку 120*60, тепла підлога, багато деформаційних швів. (кожен контур відокремлений) Клей буду 17 (або 117) - брати Плиточнікі кажуть: на деф. шви візьми герметик поліуретановий. - частину плитки будемо ним "мастити" Проконсультувався ще з деякими спеціалістами - вонй такого й нечули. що скажете?
  6. Доброго дня. підскажіть таке: Буде піддон з плитки. Підігрів водяна тепла підлога. зараз потрібно залити 900*900мм, товщиною 7-8 см. по розрахунку - то є 5 мішків стяжки. чи можна додати наповнювач типу "щебінь" щоб вийшло і міцніше і менше стяжки?
  7. Доброго дня, дуже прошу допомоги: Одноповерховий будинок, мотають теплу підлогу по всьому будинку. Магімтралі на кімнати окремо не кидали. Застелили все пінопластом, а зараз є проблеми з прокидуванням магістралей. 1. Може вийти занадто короткий контур - 15м.(інші по 65+-) Чи критично це? 2. Контура в кімнати йтимуть через ванну кімнату і відповідно без ізоляції, тому половина ванни обігріватиметься від спален, а інша половина - своїм контуром. Я так розумію окремо налаштувати приміщення не вийде. Це головне питання, буду дуже вдячний за відповідь
  8. Доброго дня, займаюсь монтажем електрики в будинку, прошу поради: Дійшло діло до підсвітки фасаду, стіна цегла - має утеплюватись. Глянув в інтернеті - чого тільки не роблять, як тільки не ведуть лінії: ззовні, з піддашку спускають, окремо кабель на кожну лампу, "шлейфом", розподільчі коробки на піддашку, цоколі і т.д.... Прошу пораду з досвіду як кинути провід - чи робити "шлейфом" і виводити петлю на фасад і розключати в ліхтарі одразу(прийшла напруга - пішла). Чи робити розподільчі коробки біля кожного світильника (їх має бути 8 шт) Чи купити ще кабелю і кидати кожен світильник на свій? (Якийсь варіант "не дуже") Чи спустити з піддашку? Корочше не знаю "як роблять" і як буде норм. Сам би робив "петелькою" (шлефом, 1 кабель на всі світильники) на прокладав би всередині... Дуже дякую за відповіді.
  9. Це чудова новина, а скажіть ви розпорку "штангу" зверху робили(на протилежну стіну) І ще скажіть які враження від стінки? Жостка конструкція чи як гіпсокартон?
  10. Маю на увазі на скільки мені відомо кут ванни - не завжди ідеальний, і прийдеться суттєво силіконити - цей випадок зіпсує естетику, а якби на ванну плитка "находила" - було б значно естетичніше
  11. Доброго дня, якої висоти? Додавали штангу розпірну? Жосткість має?
  12. Чудово відношусь, це єдиний варіант який може бути, але є сумніви, що стик - скло - ванна буде нормальне
  13. Доброго вечора, таки розібрав стінку - дійсно на ребро ще й не до стелі- не варіант. Можливо є свіжі ідеї як зробити !тонку! 6-8 см й міцну перегородку між ванною та душем? Можливо моноліт? Хоча я слабо уявляю як то воно має бути. Щось типу такого
×
×
  • Створити...