Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Dmytro Davydenko

Пользователи
 • Публікації

  41
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Повідомлення, опубліковані користувачем Dmytro Davydenko

 1. Можливо хтось знає які є кріплення для прихованого монтажу палубної дошки? мені порадили кріплення як на малюнку нижче, але в своєму місті не можу такого знайти. можливо можна з чогось такі виготовити, або є якісь лайфхаки? 

  1D8B3BAD-A9AB-423C-95E8-50AD61AE1DE6.jpeg

 2. В 10.06.2024 в 22:56, bonjorna сказал:

  Краще сухий керамограніт, або клінкер: ляпнув - роз(б)лив- помив, витер, змів будь-що - крихти, листя, пелюстки, сніг - і щастя)

  терассу вирішив робити з уерамограніту а от на відкриті балкони хочу терасну дошку. 

 3. вирішив все таки робити підшиву з металевого софіту. хтось може намалювати як треба лобову планку з двух частин з рівного металу чи може краще погнути невеликі квадратні планки з замками по типу фальца? 

 4. В 15.03.2024 в 23:56, АлександрБ. сказал:

  На виробництві Ruukki, біля Києва, гнуть такі довжини.

  В них стоять поряд у довжину два листогини, по 4 м кожен, що можуть працювати синхронно, у тандемі.

  Але буде доставка.

  Що ж до хвиль, то дійсно, я к тут вже писали,

  рівна деталь, з плоского листа, піде хвилями.

  Щоби такого не сталося, подібні добірні елементи зазвичай гнуть з різними відбортовками, та "зігами".

  Вони слугують ребрами жорсткості та не дають усій планці деформуватися по довжині.

   

  До того ж, такі широкі елементи зазвичай не роблять з однієї деталі.

  Бо як би не намагалися фахівці, що виконують дерев'яну частину даху,

  але точно витримати геометрію (а саме фактичну ширину лобової дошки), - не реально.

  Наприклад, у верхній частині ширина дошки вийшла 382 мм, а у нижній -  398 мм.

   

  Як замовляти та гнути такі планки ?

   

  Враховуючи таку специфічну особливість, накладні елементи,

  що мають закривати лобову дошку - роблять з двох деталей :

  - верхньої, шириною трохи меншою за розрахункову, з відбортовкою для жорстості.

  При монтажі вона базується по верхньому зрізу даху.

  - нижню, вузьку, ( з крапельником, або підворотом на софіт), що заходить під першу деталь.

  При монтажу вона базується по нижньому зрізу софіту (підшивки).

   

  Таким чином, можна  нівелювати фактичну різницю ширин лобової дошки у верхній  та нижній частинах.

  .

  .

   

  photo_2024-03-15_23-55-37.jpg

  трохи незрозуміло на чому тримається верхня планка? 

  • Лайк 1
 5. В 08.03.2024 в 01:24, windyhead сказал:

  Що є палубна дошка? Беріть терасну, з сосни буде дуже м'якка, з модрини м'якка але витримає троху більше. Монтувати по інструкції з зазорами, кожної весни оліювати.

  а яке дерево витримає ще більше? Яку краще дошку взяти взагалі? 

 6. 10 часов назад, vsv-avto сказал:

  На гладку поверхню така краска не буде лягати. Вона лише задля "мохнатої" ))) поверхні. Тому спробуйте пройтись грубою наждачкою або якимось кругом з проволокою.

  я так і думав зробити. взяти грубу наждачку або щітку по металу, зняти ту фарбу яка погано держиться та нанести другий шар фарби. пізніше викладу фото готового паркану. вирішив  для другого шару зварити за іншим рецептом: 

  мука ржаная или пшеничная - 1160 гр;

  железный купорос - 500 гр;

  поваренная соль - 500 гр;

  железный сурик - 500 гр;

  олифа натуральная - 500 мл;

  вода - 9л

   

  Що скажете? або може є кращій рецепт, щоб фарба сильно вʼїлась в дошку. моя проблема в тому що я стругонув дошку та зробив фаску з боків. хотів зробити як гарніше.

 7. В 02.04.2024 в 05:02, novoСтройка сказал:

  Як ваша огорожа? Рецепт використовували той, що в цій темі вказували? 

  замовив дошки свіхопилені, стругані та з боків зняв фаску фрезером. рецепт фарби взяв як на картинці, але пігмент взяв сухий для бетону та додав його 500 г білого та 500 г чорного.  вскрив одним слоєм. фарба не тримається на тих місцях по яким проходили фрезером. мабуть вони дуже гладкі. що в такому випадку робити? я думав пройтись грубою наждачкою та покрити другим шаром. або можливо треба змінити рецептуру? як зробити так щоб фарба краще трималась? 

  IMG_6288.jpeg

  • Лайк 1
 8. В 11.12.2020 в 13:16, urikon4@mail.ru сказал:

  Help!!!

  Зварив по даному рецепті фарбу, пофарбував в гаражі усе добре вийшло, гарно лягла, висохла. Виніс на вулицю на дощ і фарба розмокла і стала мазатись. Що робити? Брус струганий. Має бути альтанка.

  IMG_20201211_125206.thumb.jpg.f220de33e6f5d0349c9509145310a021.jpg

  IMG_20201211_145126.thumb.jpg.f63fed89734471b75e4d49f21d9e5ec0.jpg

  IMG_20201211_145317.thumb.jpg.26b4c165225cbc07a4c5a40acd60a9c8.jpg

  в мене так само. Трохи нажиться після того як пофарбував. Ще не монтував дошки на паркан. 

 9. 4 часа назад, allanek сказал:

  Читала тему та чекала, яке рішення прийметься.  Неподалік від мене побудовано барн-хауз, як раз з таким рішенням по лобовій. Будинку років 5. Не знаю, чим фарбували деревину, на паркані вона виглядає погано, а от на самому будинку наче вчора пофарбували. Рішення по лобовій мені подобається, як і сам будинок.

  20220813_140542.jpg

  20220813_140620.jpg

  Дуже гарно виглядає. Цікаво було б дізнатись чим обробляли деревину.

 10. 1 час назад, andrey_ka сказал:

  Може вертикально приклеїти до торця плити , із заглибленням на пів метра вниз. Навіщо його вкладати горизонтально , у цьому ж немає ніякого сенсу?

  так ми і так поклеїли. трді не треба відмостки? 

 11. 3 часа назад, SAN67 сказал:

   В интернете много информации о мягких отмостках.

  IMHO. Нужна. Изготовление отмостки имеет два назначения: 1) не допустить проникновение влаги в грунт вокруг строения;  2) "отодвинуть" минусовую температуру от фундамента строения. Для зоны с отсутствующими минусовыми температурами достаточно первого назначения. На выбор конструкции отмостки влияют климатическая зона, грунт, УГВ, устройство фундамента.

   

  Грунт- шлак, фундамент - плита, утеплена экструдером. Если вынять грунт, уложить пенепласт или экструден, сверху приклеить рубероид с нахлестом на фундамент и засыпать это все щебнем. это будет правильная конструкция мягкой отмостки? 

 12. В 11.10.2023 в 12:05, lastandr сказал:

  Отмостка является обязательным атрибутом любого дома.Ширина ее обычно от 0.6 до 1м.

  Просто определитесь какую делать : бетонную или так называемую "мягкую"...

  а что такое мягкая отмостка?

 13. 8 минут назад, tayatlas сказал:

     Зазоры - обязательно. Не менее 4-5 мм. Не забывайте, что сосна как хорошо вы дерево не обработаете зимой от снега и дождей оно будет чуть разбухать и куда воде деваться  - оно вам надо гонять лужи по террасе ?

     Покрывать лучше всего любой пропиткой на основе масла - так получите хорошую водостойкость. Основная "проблема" в уходе - это выгорание красителя на солнце, а без него стареющие доски выглядят не очень. Если терраса в тени - то такую обработку можно делать реже, если на солнечной стороне - чаще.

     Лаки и лазури - не очень удачный вариант. Во-первых создают на поверхности пленку. Это могло бы быть и хорошо, но в зимнее время это может превратиться в каток..... Вдобавок на солнце такие покрытия долго не живут. Проблема в том, что допустим вечером идёт мокрый снег, ночью он берется коркой/настом и примерзает к дереву. Утром ясная погода солнышко с морозцем и эта корка начинает подтаивать и подрывать любое пленочное покрытие дерева (лак или лазурь - без разницы).

     У меня полы беседки и открытой террасы покрыты маслом 4 года назад. В беседке (под крышей) полы ещё в нормальном состоянии, на открытой солнечной террасе - надо будет летом обрабатывать снова. Ранее использовал дорогую пропитку типа с маслом тунгового дерева (в реальности там больше растворителя было), в прошлом году для эксперимента на кусочке пола попробовал обычное льняное (точнее масло-воск + растворитель) - разницы практически никакой. Единственный вопрос остался - подобрать более стойкий к УФ краситель. Но, стоит отметить, расход льняного масла был побольше (это я делал умышленно), но по цене всё-равно экономнее. Да, и покрывать таким составом (льняное масло-воск+растворитель) лучше при температуре выше 20 градусов - так оно быстрее высохнет. Ниже 15 - сохнет более суток, что неприемлемо (с учетом того, что утром выглянет солнце).
     Как вели себя доски пола за эти четыре года ? В принципе нормально, зимой после дождя пол был нескользким, вода если и задерживалась на досках, то в ветренную и солнечную погоду пол полностью просыхал за 1 день. И это к тому, что я сделал ошибку при монтаже досок (даже две): слишком маленькие зазоры - 1-2 мм и крепить их надо было ближе к краям - в первое же лето края местами приподнялись. 
     Да,  доску я не заморачивался и брал самую обычную 25. Ту, что продается на кубатуру. 

     

  так вы брали просто обычную доску? я планирую палубную брать. 

  То есть лучше дождаться +20 и уже монтировать террасу? я думал делать это уже. Над террасой будет навес из прозрачного карбоната, т.к. осадки будут только если косой дождь, снега в последние годы практически нет. 

  И что-то нужно под террасу стелить? у меня внизу гранд шлак. Нужно агроволокно стелить? и можно ли каркас делать из свежепила? 

 14. Ми змонтували фальц на стіни і тепер з чогось треба зробити лобову планку. Практичніше буде з металу, але в моєму місті лобову планку довжиною 4,5м ніхто не погне. Що в такому випадку робити? Монтували з кусочків 2,5 м не хочеться, бо буде видно стики. Можливо замовити фальц такої довжини і змонтувати його? Сподіваюсь на пораду експертів. 

  IMG_6230.jpeg

×
×
 • Створити...