Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ivan Nets

Пользователи
  • Публікації

    6
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Ivan Nets

  1. не в дошці а за дошкою ось відео є
  2. можливо в когось є приспособа з магнетроном, яку можна звяти в оренду?)
  3. пробував ще одним, таке ж... Щодо зчесування. ШІ ніби пише зо більше 1,5см не варто зчесувати. Висота балки 19 см. Цікаво чи хтось пробував піднімати балку, яка вже стоїть кілька років...
  4. Є перепад аж 10 см від найнижчої до найвищої точки. ДО балок на першому поверсі прикручений гіпсокартон, але на тій частина балок, що виділив лінією (ті що після цегляної перегородки) там я гіпсокартон можу відкрутити бо він чорновий. Дайте пораду:) як можна вирівняти балки або як покласти підлогу (дошку підлоги дерев'яну або ламінат), щоб не вратити ще 10 см простору. Чи безпечно три крайні балки (там де 0, 1, 2 см) підняти, щоб потім забрати цеглину та опустити щоб нижче лягли?
  5. Не знаходжу керамзит фракції 0-5. Чи підійде агроперліт фракції 3-5мм жля укладання на нерівній основі підлоги (плити перекриття) мають перепад 6 см точково. Засипати перліт, вирівняти таким чином підлогу далі осб в два шари і чистовий настил дошка підлоги масивна. АІ каже що перліт просяде)
  6. Піднімаємо "горище" на 1.5 метра (буде 40кв.м площі), буде два вікна, далі заміна покрівлі на металочерепицю. Процедурно як зараз діяти щоб в подальшому зареєструвати право власності? Це будинок який складається з двох квартир. Земля належить в приватній власності власникам двох квартир на праві спільної сумісної власності.
×
×
  • Створити...