Є перепад аж 10 см від найнижчої до найвищої точки.
ДО балок на першому поверсі прикручений гіпсокартон, але на тій частина балок, що виділив лінією (ті що після цегляної перегородки) там я гіпсокартон можу відкрутити бо він чорновий.
Дайте пораду:) як можна вирівняти балки або як покласти підлогу (дошку підлоги дерев'яну або ламінат), щоб не вратити ще 10 см простору.
Чи безпечно три крайні балки (там де 0, 1, 2 см) підняти, щоб потім забрати цеглину та опустити щоб нижче лягли?