Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

3613

Пользователи
 • Публікації

  19
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача 3613

 1. Идти к любому нотариусу , он точно скажет. Сделки с недвижимостью могут проводить только те нотариусы, где регионально находится недвижимость, или зарегистрирован(прописан), участник сделки .
 2. Чому ж тоді американці занервували ? Вони згадали як 50 років тому вони жалюгідно тікали з Вьетнаму. Чи то, що Вьетнам продинамив Україну на "Самміті" миру. www.dw.com/ru/itogi-vizita-putina-v-hanoj-cto-vetnam-nadeetsa-polucit-ot-rossii/a-69441978
 3. Не розповсюджуйте ахінею. У них спільного нічого нема, взагалі. Хіба що стилістика і розташування фар,і форма кузова. Уважно придивіться до первістка УАЗ 450, і послідовника 452. З "вашим" Фордом у них спільного стільки ж, як у Porsche 911, і ЗАЗ 968.
 4. Про них колись фільм знімуть, як про М.П.Девятаева.
 5. 1) Для осіб з недорозвиненими розумовими здібностями доступно пояснюю, що існують різні умовні (символьні) міжнародні позначення валют. Зокрема: United States Dollar - USD Ukraine Hryvnia - UAH 2) Кошти виділені саме на Українську антарктичну єкспедицію. prozorro.gov.ua/tender/UA-2024-03-04-012816-a
 6. Ага. 80 років тому, у одних там уже був проєкт. Нова Швабія (Neuschwabenland) .
 7. Війна, то таке. Наразі один з головних пріоритетів України вивчення антарктичних пінгвінів. На це не не шкода витратити з бюджету майже 12 мільйонів доларів :
 8. На ціх обличчях якось не видно оптимізму.
 9. Я співвласник прицепа к грузовому автомобилю (повна маса 4000 кг). Прицеп регистрировался в МРЭО в 2001 году, соответственно техпаспорт старого образца (заламинированый). Второй співвласнык есть, он не против переоформления. Что нужно, чтобы я переоформил прицеп полностью на себя ? Нужно ли обязательно прицеп тянуть на экспертизу в МРЭО ?
 10. 3613

  Тарифы ЖКХ

  Чому тариф на холодне водопостачання в Криму (Сімферополь, Севастопіль), в два рази дешевше тарифу в м.Київ ?
 11. І також майте на увазі, що Стави не газифіковане село.
 12. До уваги форумчан. Приблизно два місяці тому, за для вирішення свого питання звернувся по телефону до цієї організації. Співпраця з ними не відбулась. Зате, після спілкування з ними мій телефон почало "засипати" повідомленнями з пропозиціями різних кредитних організацій. Я їх блокую, але потік їх не зменшується.
 13. Куплю ванну стальную длиной 150 см, с толщиной металла 3.5 мм. Киев +/- 150 км.
 14. Київська область, Бучанський (Киево-Святошинський р-н), село Шпітьки. Квартира.Місце для установки в наявності (кладовка 1 кв.м., висотою 2.5м). В сільський водопровод постачаеться вода з скважини. Тиск в системі +/- 2 атмосфери. Централізована каналізація. В квартирі постійно проживають двое дорослих. Споживачі води: кран на кухні, пральна машина, ванна, туалет. Порекомендуйте систему. Якщо є пропозиції, прохання надсилати в Л/С.
×
×
 • Створити...