Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

romamys

Пользователи
  • Публікації

    28
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача romamys

  1. Майже на кожному сайті з саджанцями є. Введіть в гуглі "буковинська бомба", серед результатів будуть і привиті і сіянці. Добавлено через 8 минут В першому повідомленні написав, що планував садити дерева на відстані 6 м, але начитався, що з часом густа посадка приводить до зменшення урожайності, тому зараз думаю може збільшити відстань до 8-10 метрів? Чи можна між високорослими деревами поседженими на відстані 10 метрів посадити якийсь інший низькорослий сорт?
  2. Добрий день. Планую посадити ряд високрослих горіхів вздовж паркану щоб відгородитися від дороги і захиститися від вітру і , звісно, отримувати урожай горіхів. Ділянка 20 соток і знаходиться на краю села, тому потрібно приблизно 15 саджанців для двох сторін ділянки. Планував садити на відстані 6м один від одного. Проживаємо в Львівській області. Які саджанці ви можете порекомендувати? Планував взяти привиті саджанці Буковинської бомби, також розглядав Чендлер. Чи можна посадити декілька різних сортів, чи краще всі одного сорту? Чи можна взяти сіянці, а не привиті в моєму випадку? Яку відстань між деревами вибрати?
  3. Чи могли б ви зорієнтувати мене по ціні каменю і де ви плануєте його замоволяти? Бо на цьому одеському заводі мені запропонували блоки по 20-30 грн за штуку (ціна актуальна до березня) і доставка 1000 штук виходить в районі 15000 тис грн. Не знаю чи нормально це, чи дорого. А ціну на камінь ще не встиг розвідати. Все ж таки хотілося б знайти щось для сухої кладки. Розглядаю все таки ще варіант габіонів, але тут теж постає питання ціни каменю для заповненя. Добавлено через 1 минуту А який і де плануєте брати камінь для заповнення габіонів?
  4. Теж думав про габіони але переглянувши декілька пропозицій, мені чомусь здалося, що на габіони потрібно буде значно більше каменю по обєму. На Сітка-Захід вони мають ширину 1 метр і довжину декілька метрів. Тут на фото вони значно менші. А де ви брали (чи збираєтесь брати) габіони?
  5. З Камбіо мені відписали наступне Тому можна ще зачекати.
  6. Радий бачити сусідів тут на форумі Можна буде органузувати спільне замовлення якщо знайдеться потрібний товар, але будуть обмеження по обє'му доставки. Я ще знайшов декілька виробників підпірних блоків в Україні - один в Одессі, один в Херсоні. Спробую зконтактуватися з ними і вияснити чи вони доставляють продукцію в регіони і яка ціна. 1) Тут оголошення від Херсон-Камень herson.era.com.ua/market/id_458695/. але на їхньому сайті поки не знайшов інформації про ці блоки, написав їм листа. 2) Підпірні блоки "Босмур" від фірми Камбіо з Одеси (див фото). Але зараз сайт з інформацією про блоки kambio.ua/ не доступний, але знайшов інше посилання kambio-invest.ua/predpriyatiya-gruppye-kambio-invest.html, де є інформація про цей завод і пише про "производство подпорных систем (ТМ «KambiBlock»)". Тут інше посилання, але воно зсилається на цю ж стару адресу. Схоже що вони проводять реструктуризацію сайту, і думаю скоро він запрацює і я напишу їм.
  7. Стосовно кримського Стоун Тэк я в курсі, думав, може є ще якісь виробники подібної продукції в Україні, але не можу знайти Стосовно обємів, то мені треба буде зробити декілька підпірних стінок висотою до метра, загальною довжиною ~50м. Дайте знати, якщо знайдете якісь варіанти. Буду дуже вдячний.
  8. Доброго дня. Де у Львові можна купити або звідки можна замовити блоки або камінь для сухої кладки підпірної стінки? Додаю фото для прикладу.
  9. Доброго дня. Де у Львові можна купити або звідки можна замовити блоки або камінь для сухої кладки підпірної стінки? Додаю фото для прикладу.
  10. Добрий день. Зараз теж шукаю блоки такого типу для підпірних стінок. Чи знайшли ви щось для себе?
  11. Добрий вечір. Надумав купити собі Bosch PCL 20. Але потім натрапив на LASERLINER SuperCross-Laser 2P. По функціях вони майже ідентичні, хіба що LASERLINER має більший робочий діапазон - до 20м і краще кріплення в комплекті, щось типу як BOSCH MM 1. Різниця в ціні на різних сайтах - 60-150 грн на користь боша. На форумі зустрічав нарікання на якість променів у Bosch, тому може доплатити і взяти LASERLINER? Але з іншого боку про бош є більше інформації і відгуків. Що порадите?
  12. Вже зрозумів стосовно юнібокса - це змішувальний вузол, мені він дійсно не потрібен ще один. Дякую. :D Ну дай Бог щоб не прийшлося. Я тільки за. Якщо це буде монтажник з такою репутацією як у вас, тоді можна спати спокійно. Можливо порадите когось у моєму регіоні?
  13. А як краще підключити вітку на мансарді від колектора на першому поверсі. Мені треба буде вест труби вверх. Підключати їх як і інші вітки і вигнути вгору, чи докрутити додаткові елементи збоку і зразу направити їх вверх. І якими трубами вести цю ділянку, тими самими що і петлі теплої підлоги чи жорсткими трубами? Як я розумію, у самій ванній мені треба буде поставити вузол регулювання як на зображеннях. Колись зустрічав готові блоки Uponor Unibox, але тоді ще не розумів для чого вони. Я правильно розумію, це те саме? П.С. На всі ці запитання мені зможе відповісти монтажник, але спершу ми думали робити все самі і я вже багато в чому розібрався сам, а залучити людину вирішили для економії часу і нервів. Та й всього необхідного інструменту і навиків для підключення труб до колектора у нас немає. Але поки монтажник не вибраний, хотілося б продовжити свої дослідження цієї теми. Хтозна, можливо частину роботи прийдеться робити самим. Крім того, буде легше пояснити монтажнику, що я хочу, коли буду в курсі справи. Та й монтажники різні бувають, контролювати все одно прийдеться.
  14. Дякую за відповіді. А можна більш детально по цьому пункту? Особливого фанатизму при виборі цього котла в мене не було. Крім VIESSMANN також розглядав Vaillant i Baxi. Почитав форум, пишуть, що всі вони не погані, що треба вибирати по наявності сервісу поблизу. Вибрав VIESSMANN, так як назва частіше маячила у всяких оголошеннях по сервісу, і бачив їхній салон у Львові. І ще стосовно колекторної шафи. Вчора переглядав сайт з ревізійними люками під плитку і покраску, і з'явилася ідея використати щось подібне для колектора в коридорі-столовій. Чи можете щось порадити по цьому питанню? Є такі колекторні шафи, чи треба комбінувати? Можливо є якась подібна тема з обговоренням цього питання на форумі.
  15. Стосовно радіаторів. Планую ставити по 10 секцій Global 500 у кожній спальні і по 6 секцій Global на сходивих клітках. По розрахунках виходила менша кількість секцій, але вирішив поставити з запасом і щоб краще поєднувалосяз розмірами вікон (у спальнях ширина віконних проємів 120 см, на сходах -75 см). Чи нормальний такий варіант? Не знаю чи ставити радіатор на мансарді у ванній кімнаті, оскільки там буде тепла підлога і рушникосушка. До речі, також потрібна буде рушникосушка у душову, ще не визначився які саму буду ставити, так-що по них теж приймаю пропозиції і рекомендації. І ще хотілося б якось гарно попідключати радіатори, бачив десь як з допомогою спеціальної трубки з нержавійки робили нижнє підключення секційного радіатора. Можливо є якісь альтернативні хороші рішення?
  16. Добрий день. Шукаю спеціалістів для монтажу обв'язки котла і бойлера, теплої підлоги і радіаторів. Прошу вказувати ціни окремо на кожен тип робіт. Також розгляну пропозиції по продажу обладнання: Котел орієнтовно димохідний VIESSMANN VITOPEND 100 (потужність 23/27 КВт). Розгляну також інші альтернативи (Baxi, Vaillant), але з наведене ними аргументами стосовно їх переваги. напольний бойлер “косвенного” нагріву на 150/200л з можливістю рециркуляції (орієнтовно Drazice) Труба Pex для теплої підлоги 600/700 метрів в залежності від кроку укладки труб (Giacomini, Valtec,…) Колектор на 9-10 виходів + можливо ще один на 2 виходи для цокольного поверху. Колектор для радіаторів на 4 виходи. Радіатори алюмінієві Global. Інформація про об'єкт Розташування обєкта:10 км від Львова в Стрийському напрямку. Будинок : цоколь + 1-й поверх + мансарда. Стіни з керамзитобетону, поштукатурені Перекриття плитами, стяжок ще нема. Опалювальна площа 180м2 Котельня знаходиться в цокольному поверсі. Період виконання робіт – травень – серпень (узгодиться процесі переговорів) Додаю Плани поверхів Що треба зробити Проконсультувати і допомогти підібрати обладнання для котельні і теплої підлоги. В котельній встановити одно-контурний настінний котел + напольний бойлер + вся обвязка: розширювальні баки, насоси, групи безпеки, вихід труб опалення, ГВС, рециркуляції ГВС і т.д. (розводку труб ГВС скоріш за все будемо робити самі). Монтаж і опресовка колекторів і труб теплої підлоги на підготовану основу з пінопласту (підготовку основи і заливку стяжки будемо робити самі) Монтаж радіаторів в мансарді і на сходах (приблизно 5-6 штук Global). В мансарді планується колекторна розводка. Тепла підлога (опалення без радіаторів) 2 вітки в цокольному поверсі, колектор в самій котельній (гардероб, коридор + можливо пару витків від пеьлі з коридору в котельній). 8 віток на першому поверсі, колектор на цьому ж поверсі 1 вітка на мансарді (в ванній для комфорту), по можливості підключення до колектора на першому поверсі. Можливо потрібно буде підключити «воздухоотводчик» і регулятор у самій ванній. Тип укладки – ракушка з послідовно підключеними контурами у краєвій зоні. (можлива змійка у краєвій зоні.) Крок укладки 200/150 мм (150 у краєвій зоні) (спочатку розглядав варіант 150/100, на форумі прочитав що і 300/150 буде давати необхідний результат, вирішив взяти середнє значення.) Додаю приблизні схеми контурів. Довжина віток при кроці 200/150 становить 35м-65м (найдовша у кабінеті, найкоротша - одна з віток вітальні) Вітальня - 4 вітки душ+ коридор - одна вітка Додаю приблизні схеми контурів. Регулювання опалення Теплу підлогу з часом планую підключити до сервопривода з датчиком зовнішньої температури. + терморегулятор на першому поверсі Термоголовки на радіаторах, можливо з часом поставлю електронні терморегулятори у кожній кімнаті. Запитання Яку потужність котла підібрати? Думаю для опалення буде достатньо і 23 КВт, але можливо краще взяти 27 КВт для більш оптимальної роботи бойлера. Якого об’єму вибрати бойлер? Спочатку буде проживати 3-є дорослих + дитина, з часом – 2-є дорослих + 2-3 дітей. Точки водозабору – кухня, душова на першому поверсі, ванна на мансарді. Чи можливо використати один змішувальний вузол і насос у котельній на 2 колектори цокольного і першого поверху, чи потрібно все таки ставити по одному на кожен поверх? І які умови для цього потрібно виконати (однакова довжина всіх віток, додаткова потужність насоса і т.д.). Як краще регулювати температуру на різних поверхах у такому випадку? Чи можливо вивести вітку для ванни на мансарді з колектора першого поверху? Чи не буде колекторна шафа на першому поверсі псувати інтер'єр у холі. Можливо розмістити його у більш схованому місці?
  17. Добрий день. Теж шукаю зараз нержавійку для каміна. Овальних вставок не зустрічав ніде, тільки прямокутні. Чи знайшли ви десь у Львові когось, хто пропонує овальні вставки?
  18. Тема закрита. Виробник вікон вибраний. Всім дякую.
  19. Доброго дня. Потрібіні вікна з євробрусу + додатково декілька пластикових для цокольного поверху. Євробрус Матеріал - сосна. Колір - білий. Хороша фурнітура. Базова конфігурація склопакета – 4-10-4-10-4і Москітні сітки. Пластикові для цоколя: Недорогий варіант якісного профілю + хороша фурнітура. Склопакет – однокамерний.
  20. + є ще Тисей, але я так розумію основна сфера їх діяльності це дахові покриття і дахові вікна.
  21. Також дізнався що у Львові є представництво фірми Нагель-Фенстер (Бориспіль), на форумах зустрічав схвальні відгуки про них.
  22. Якраз теж впритул підійшов до питання вибору дерев'яних євро вікон. Крім вище згаданих Грифон Екран (Вікносвіт) Urzedowski знайшов ще декілька Фабрика вікона та дверей Ясень Євролекс - Львів Буду вдячний за будь-які коментарі або пропозиції.
  23. Добрий день всім. Все-таки вирішили залишити повний цоколь, але зменшити висоту до 2.2 і ставити котел на кухні. Є ідея зробити додатковий господарський вхід на сходовий майданчик між цоколем і першим поверхом з фронтальної сторони еркера, замість віконця. У результаті виходить 3 входи: головний вхід, господарський збоку і вихід на терасу з вітальні. Але останній можна розглядати як вікно, напевно це буде буде вікно з балконними дверима, і думаю, що він не дуже підходить для господарських потреб. Не буду ж я постійно ходити через вітальню або обходити вес будинок, якщо мені треба буде занести щось з городу в підвал. Що скажете щодо цього? Чи не забагато входів?
×
×
  • Створити...