Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

AndreuS

Пользователи
 • Публікації

  476
 • Зареєстрований

 • Відвідування

1 підписник

Персональная информация

 • Имя
  Андрей
 • Откуда
  Киев-Загальцы-Жайворонок
 • Род занятий
  офисный планктон
 • Автомобиль
  красная "копейка"
 • Отчет о моей стройке
 • Пол
  Мужской

Відвідувачі профілю

Блок останніх відвідувачів вимкнений та не відображається іншим користувачам.

AndreuS's Achievements

Местный

Местный (7/13)

 • Начинающий собеседник
 • Начало популярности
 • Преданный форуму
 • Популярность
 • Первый пост

Recent Badges

358

Репутація

 1. Важливе уточнення. Положення ст. 210 та 210-1 не застосовуються, якщо ТЦК має можливість отримати персональні дані з електронних державних реєстрів. Що ж такого їм потрібно, чого вони з реєстрів не можуть витягти і за що штрафи? Стан здоров’я/ВЛК?
 2. а можна ракети на росію своїм ходом доправити? прям з Америки?
 3. О! Дякую що трошки підняли тему. Трохи відпишуся, най буде такий собі щоденичок. Станом на зараз десь в глибині душі "тяжію" і час від часу проглядаю на олх ділянки у Запрудді. Нещодавно "пробігла" ділянка у Гвоздові, але товарищ, який там жив - відмовив. Каже, що втік через звалище. Ще є на примітку ділянка в Трипіллі (але трохи непокоїть ТЕЦ і звалище), але може поїдемо подивимося. Плюс по результатах "ретельного вивчення" форуму вирішили ще подивитися Халеп’я та Стайки. Всі ділянки чекають особистого огляду місцевостей. Трохи потеплішає і можливо почнемо рекогносцировку. P.S. Час, що ми маємо, то є гроші, яких ми маємо обмежено Так, ми оптимісти, віримо в краще і в те, що буде добре. Ділянка шукається не "на вчора", а на перспективу +5/+10 років, тобто ну зовсім непоспіхом. Радще "між іншим".
 4. Так, я таке читав. І як "варіант мінімум" можна оформити "фермерське господарство" (типу ФОП, тіко феормерське?), побудуватися, а потом ФГ закрити. Земля і будинок залишаться, а ФГ - вже нема Питання в тому, що якщо побудуватися - яке може буть покарання? Штраф? Припис знести? Не дадуть адресу/не проведуть газ/електрику?
 5. Панове, навчіть, хто знає і хто може. Є ділянка з призначенням "Для ведення фермерського господарства" (в продажу, з хазяїном спілкувалися коротко телефоном, щє не їздили навіть дивитися). Ділянка в межах села, на ділянці є якась "врємянка" і є електрика. Наскільки "геморно" буде змінити цільове призначення? Сусідні ділянки всі "під забудову". Які санкції можуть бути за будівництво на ділянці "під фермерство"? При оформленні купівлі/продажу - оцінка для оподаткування робиться з урахуванням призначення ділянки чи тільки близкість до столиці і ціни на землю на олх? Заздалегідь дякую!
 6. кажуть два літаки... кажуть герасімов. А можна якісь посилання? Ч так типу плітки і оБС. А то щє кажуть що пиня сдох ще в 2013 і зараз з 6 двійників 4 залишилося. Як раз тітка на ринку розповідала.
 7. А як правильно і юридично грамотно їх звільнити з військової служби. Вони ж мабуть на контракті, як всі інші військові. З посади ВГК і НГШ їх зняли, рівнозначних посад їм нема. На нижчі без їх згоди призначати не можна (Конституція не дозволяє). Контракт рішенням президента не розривається, нема там такого пункту. А по здоровлю - є. Чи може ви знаєте якийсь інший варіант, то підкажіть ОПі, як їх звільнити щоб вони ще по суду не відновилися на посадах.
 8. А то точно він? А не шефіри і прочі керівники/директори студій квартал 95? А він як раз той актор, якому створили умови якраз інші - адміністратори і директори?
 9. а шо, погано порахував? Чи щось забув? Чи навпаки приписки приписав?
 10. 5.12 - збито ворожий Су-24М. 17.12 - дружні до ПС ЗСУ НЛО пошкодили на аеродромі Морозовськ 2 бомбардувальники Су-34. Про всяк випадок ППО ВКС РФ збиває власний штурмовик Су-25. 22.12 - збито 3 Су-34. 25.12 - збито 1 Су-34 и 1 Су-30СМ. З Різдвом, шановне панство! (c) В.А. Кевлюк/fb
 11. Ось щодо цієї картинки. Так, іноземні виробники знають, що їх комплектуха опиняється в ракетах. Зокрема США. Але. Штати приїздили до нас і питали - дайте нам інформацію по каналах поставок. Посередники, прокладки, ви ж російську розумієте і вам легше розібратися. Документи по розмитненню, перевезення тощо. І ми будемо реагувати. І реагують. www.eurointegration.com.ua/news/2023/12/5/7174968/ suspilne.media/607781-u-ssa-zatrimali-cotiroh-rosian-cerez-eksport-tehnologij-podvijnogo-priznacenna/ minjust.gov.ua/galleries/predstavniki-minyustu-proveli-zustrich-iz-delegatsieyu-ssha-kiiv-31-jovtnya-2023-roku Тому якщо заєте про канали - не тримайте в собі. Давайте знати партнерам. Бо заборонити виробникам не продавати комплектухи вони не можуть - бо у них ринок і демократія.
 12. При всій повазі до Берлінської і не применшуючи її заслуг, тим не менш мені більше імпонує такий підхід Американці робили сюжет про нас, і говорили, мовляв, які ви молодці, що використовуєте FPV-дрони. Проте ми їх застосовуємо через те, що у нас не вистачає регулярної артилерії та набоїв до неї, – наголосив сержант 92 ОМБр 24tv.ua/fpv-droni-doveli-svoyu-efektivnist-yaka-rol-fpv-droniv-fronti_n2411088 Тому я за артилерію і за наголос держави на артилерії. Але волонтерам артилерія "не по зубах", залишаються дрони. Тому і залишаються виступи на кшталт "ми прогаємо війну, бо нема дронів (а також арти, б/п, палива, управління ресурсами і т.д)"
 13. А ось інший погляд на дрони. З тієї сторони Z-канал Юрия Подоляки опубликовал пост со ссылкой на украинскую военнослужащую, которая говорит о тотальном превосходстве российских дронов (https://t.me/yurasumy/11823) на поле боя. Российские Z-авторы эти утверждения яростно опровергают: "Последнее время все больше телеграмм блогеров пишут о нашем преимуществе в виде бпла и о том как [украинец] плачет об этом... .. не буду и ни когда не говорили за другие направления где нас нет лично. Но вот за допустим за Херсонское, сказать могу. Противник дает просто в рот этими fpv дронами… при чем очень грамотно (https://t.me/vosmerkaZ/227). Так что руководители наши зенки закатывают и сочиняют всякую ***ню, мол ну и *** с ним у нас Фабы блять есть. У нас это … это бля, сонцепек есть. Сейчас выжгем на *** и все …. По сколько охота за операторами бпла с нашей стороны не ведется вообще , противник грамотно организовал свою. Моментальный перехват видео fpv, моментальное нанесение точного поражения ( точного !!) а как это происходит ? А есть прямая связь с артиллерией и с расчетами бпла камикадзе и стабильна связь! Есть еще у них реальное понимаете и оценка роли в войне расчетов Бпла. Чего нет у наших руководителей !!! А у нас есть глобальный ***еж , у нас есть бюрократия , и у нас есть любимое выученное слово «бада букра» блять. Какой итог: Куча выжженной техники (танки , солнцепеки , арта , и транспорт л/с его просто немерено ) все это с помощью fpv, стоимостью ну пусть будет 100 т.р. Угробленные расчеты zala и тех же Х. Угробленные расчеты Дронов камикадзе, ( при чем хороших расчетов ) и теперь очкование работы других расчетов. Которые под дулом пистолета вцепятся в нсу и ни за что не поедут в поле...", - пишет канал "Омерзительная 8". "Подтверждаю данный текст. По информации действительно наших операторов фпв дронов выбивают, по этой причине многие идут в отказ выходить (https://t.me/rosgvardeez/6471). Особенно понравилось про ***ешь и "сейчас выжгем на*** всё...", и про ФАБы. Ухххх, накидаем ФАБов и все разбегутся... Идёт второй год войны, а ***еть продолжают с удвоенной силой", - комментирует автор z-канала "РосгVардеец". Дополняет картину z-автор "Репортер Filatov", который продолжает уже обсуждавшуюся в z-пространстве проблему: FPV-дроны дают не тем военным, которые "показывают результат", а тем, у кого "лучше картинка" (https://t.me/ve4niyvoy/1184): "Наши штурмовики брали дом. Мы кричали в эфир - дайте пару фпв по дому, где засел противник. Сделайте дырку в крыше, мы потом доработаем. Ответ - тишина (https://t.me/FilatovCorr/2417). Зато [украинский] фпв накрыл наших, а потом еще несколько фпв методично добивали наших 300.... видео они покажут. Им пяр на нашей крови заходит. Потом поехал [украинский] танк. И снова наших фпв нет. У них что то не так... Потом еще заход танка, гибель Х и "что-то с этим танком случилось"... и вот тут-то наши пиар птички полетели. На добивание. И не шмогли. Обрыв связи на финальной траектории. [украинский ]экипаж ушел".
×
×
 • Створити...