Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Kursant_ua

Пользователи
  • Публікації

    107
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Kursant_ua

  1. Наше Вам здрастє! Маємо фасадну стіну, доведену до даного стану роками. Відчистити вапно до більш-менш пристойного вигляду не получається. Косметика потрібна тільки для даної стіни. Утеплення не потрібне, в майбутньому до входу буде добудована відкрита веранда з бруса. На даний момент розглядаю 3 варінти (розміщені по пріоритету для мене): - так званий "гнучкий клінкер". З плюсів: імітація цегли (інші сторони будинку цегляні, зможу змонтувати самостійно. З мінусів: інформації занадто мало по цьому матеріалу, як вестиме себе з часом. - клінкерна плитка. Плюси: вигляд, імітація цегли, провірена роками. Мінуса: проблемність (затратність) монтажу (багато читав, що з часом відпадає), нагрузка на основу. -шпаклівка-покраска. Нйбільш не бажаний варіант для мене, але на крайняк... Які будуть думки? Зарані дякую...
  2. Доброго дня! Маємо одноповерховий будинок на два власника. Пиріг зовнішньої стіни: півцегли-повітряний прошарок (8-10см)-ракушняк. В планах - задути повітряний прошарок перлітом. Є одне "але": сусід відмовляється від участі в утепленні, мовляв: "на мій вік і так вистачить". Які є варіанти, щоб відгородити сусідську сторону будинку від просипання перліту при задувці своєї частини? На даний момент розглядаю тільки один варіант: на межі з сусідом встановити опалубку у вигляді колони(важко правдя уявляю як це зробити) і залити легким бетоном з додаванням пінопластової крошки.
  3. 3. Я використовував www.knaufinsulation.ua/uk/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0%B8/knauf-insulation-lmf-alur 4. Гугл в допомогу. Я віз з під ЛЬвова)), детальніше в моїй темі. 6. Не потрібен з міркувань пожежної безпеки
  4. І все таки, правильний пиріг фінішної обробки суперізолу під покраску хто-небудь розкриє?
  5. Це як? Можна детальныше. В моєму випадку стик ламінату та плитки, а в стяжці теплий пол. Якось не охота вгадувати де знаходиться труба.
  6. Короб стальної топки виготовлений з суперізолу 30мм, затягнутий клеєм для теплих полів (до 160 С) з сіткою. В подальшому планується під покраску (білий). При даних вводних в подальшій обробці чи можливо використати звичайну фінішну гіпсову шпаклівку (сатен), чи все таки потрібна якась інша? По красці аналогічне запитання...
  7. Якщо відстань від топки до стіни приблизно 10 см можливо обійтися без ізоляції стіни суперізолом за топкою а також у тепловій камері?
  8. Про дані вимоги я вкурсі. На даний момент мене більше цікавить конвекційна камера. Кальцій-селіатом таки "кучеряво" по вартості получається ((.
  9. 5. Який матеріал міжповерхового перекриття? Дошка 40-ка, обмазана глиною з обох боків. Нижче перекриття по периметру кімнати планується короб з гіпсокартону, який відділить декомпресійну камеру від перекриття сантиметрів на 20-25.
  10. Камін на базі топки В600, знаходиться на етапі зведення конвекційної камери. Дану камеру вирішив мурувати з повнотілої червоної цегли на ребро з подальшим штукатуренням (з сіткою) та покраскою зовнішньої частини. Планується зробити по бокам дві вентиляційні решітки (30*15), декомпресійну камеру. В суміжну кімнату канал діаметром 10 см. Виникло декілька запитань. 1. Чи приємлемий даний варіант для цієї топки? 2. Який розчин підійде для цього (передня стінка планується робити "заваленою" сантиметрів на 20 при загальній висоті камери 160 см)? Кладку передньої стінки виконувати під кутом чи ступінчато, кожен наступний ряд здвигаючи на пару сантметрів? 3. Чим відділити декомпресійну камеру від конвекційної? 4. Стіну ззаді (в одну цеглу, поштукатурену) ізолювати, чи пристроювати камеру до неї? 5. Що ще потрібно врахувати при даному варіанті камери?
  11. Ремонт одноповерхового типового сільського будинку. Старе перекриття складалося з такого пирога (знизу вверх): глиняна штукатурка 0,5-1 см, глина з соломою 2 см, дранка, шалівка, деревяні балки з кроком 80 см, глина з соломою 3-4 см між балками. На даний момент потолки я хочу підбити гібсокартоном, а перекриття зверху утеплити базальтовою ватою. Мене цікавить розміщення паробарєру. Якщо його підбити під глиняною штукатуркою, чи з часом куски штукатурки, що повідпадають не пошкодять паробарєр? І чи можливий варіант розміщення паробарєру над балками, безпосередньо перед самою ватою? Дякую за відповіді.
  12. Вибірково пробігся по темі, але потрібної інформації не знайшов. Цього тижня для засипання повітряного простору в стіні придбав 3 куби перліту, як виявилося з розмови людини, яка відпускала товар зі складу, !!!грузинського!!!. По вазі, мішки "грузинського" м75 легші за мішки з українським перлітом марки М75. Спочатку я притормозив відгрузку мотивуючи, що розраховував отримати перліт український, але "правильно підвішений язик" комірника зіграв свою роль. Розвели мене?)) В тирнеті про нього майже нічого не знайшов
  13. Від основи (з кирпичною тумбою порядка 70 см) до оголовка десь 6,5 м.
  14. ОТЖЕ: на даний момент димохід мені обійшовся чуть більше 9000 грн (це без труб Дарко для підключення топки до димоходу ). З них близько 1500 грн було заплачено перевізникам за доставку комплектуючих (труби, блоки !!!1085 грн!!!, ревізійні дверки, клей,...). Ліпив-ваяв власноруч. Якось так...
  15. Ніякої інтриги. Стіна іншої частини будинку складається з: ракушняк 200мм, повітряний простір порядку 80-100 мм, кирпична кладка 120мм. Засипавши отой колодязь перлітом або пінопластовими кульками надіюсь не займатись зовнішнім утепленням. ТОму і тут вирішив обіграти якось так...
  16. Чим сьогодні і займався)) Було-стало. Питання по "пирогу" стіни залишається відкритим: - Газоблок 200мм, вата (???яка, скільки???), кирпич 120 - газоблок 200 мм, перліт 100 мм, кирпич 120 - залишити так як є, доці сподобалось))) - Ваші пропозиції))
  17. Сьогодні, при більш детальному обстеженні, розбиранні "лишніх" перегородок та збиванні старої плитки, виявив, що пиріг зовнішньої стіни наступний (з середини назовні): червоний звичайний кирпич "руба" покладений містами з неповністю заповненими швами, повітряний прошарок 4-5 см, зовнішня кирпична кладка в півцеглини. На даний момент в голові залягла лише одна мисля-варіант - розібрати внутрішню частину там де кирпич "руба" і якщо після цього "курінь не завалиться((, викласти газоблоком 200 мм можливо з додаванням "якогось" прошарку утеплення. Чи можливий якийсь інший, не такий кардинальний варіант?
  18. А чи буде це проблемою, якщо дана утеплена стіна(газобетон 200 мм) буде знаходитися у ванній кімнаті, а стіни - плитка?
  19. Висота стіни 2,5 м, не думаю, що може порвати стіну, не таке вжейвелике навантаження. Чим тоді в даному випадку заповнити простір між кирпичною кладкою і газобетоном, адже з геометрією кирпичної кладки не все гуд?
  20. ...Так склалось... Маємо стіну з класичного червоного кирпича товщиною 20 см. Потрібно її утеплити зсередини. Розглядаю наступний варіант (зсередини): газоблок 100мм-засипка перлітом 100мм-кирпич 200мм. Чи варто використовувати дану комбінацію?
  21. Порівнювати мені ні з чим, це перша топка, з якою я маю справу. Зовнішню подачу повітря ще не "приробив". На даний момент, протопивши порядка трьох-чотирьох годин, маємо: ГРІЄ!!!)), не димить - дверки герметичні, стекло не закаптилось, стінки топки самоочищуються. З неприємного((: запах нової топки, ну надіюсь це пройде. Ще на верхній частині топки мальохо містами краска повздувалась-позапікалась, поверхня стала шершавою. Якось так...
×
×
  • Створити...