Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

nitimi

Пользователи
  • Публікації

    8
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача nitimi

  1. Дивно ніби така штука як мдвп саме для таких цілей і використовується
  2. Чому на стикові мдвп/вата може бути конденсат? Вата ж впритул лежатиме до мдвп. Те ж саме питання і щодо МДВП / СДМ . 28-30 см товщина по кроквам, а по стелі (бантинам) може бути 40
  3. Саме так і рекомендують. Буду так пробувати. А щодо пуза, то є вихід це МДВП типу Стейко Ізорел, думаю товщини 10 мм хватить щоб тримало вату і не випирало СДМ. Ось такі має характеристики: Товщина: 10 мм Вага / м²: 2,20 кг Щільність: 230 кг / м³ Коеффіцієнт опору дифузії водяного пару (μ): 5 Значення SD [м]: 0,08 Питома теплоємність c Дж / (кг * K):2100 Стискання при відносній деформації 10% δ10 [Н / мм²]≥ 0,10 Міцність на стискання [кПа] ≥ 100 Опір повітряному потоку [(кПа * с) / м²] ≥ 100 Тому основне питання все таке ж "чи норм буде якщо дати слой по товщині крокви ЕППСом, після чого брус і закріпити такий сендвіч пластинами" p.s. так треба заморочитися але ну не хочеться мені мінвату давати як останній слой перед пароізоляцією, мікрочастинки будуть все одно потрапляти в хату ( це моя суб'єктивна думка)
  4. Так так, саме це я і думав зробити. Погано пояснив значить в першому дописі Якщо я вірно вас зрозумів про яку площину ви говорите то звичайною пароізоляційною плівкою. Тобто пиріг такий: супердифузійна мембрана(не найкращої якості), крокви, полоски ЕППС, бруски по кроквам, ековата (між кроквами--еппсом-брусками), пароізоляційна плівка, доски (можливо бруски) паралельно кроквам.
  5. Є спосіб вручну засипати, руками, совком :). Або ж на крайній випадок садовим пилососом (надіюсь це слово деяким форумчанам не буде різати вуха). Північні "сусіди" (їхні фірми які займаються задувкою ековати) на ютубі мають відео, які підтверджують, що це норм спосіб. Більше того крокви не великої довжини (частина крокви для засипки - 2 м крокви), що дещо зменшує людський фактор. Якщо прибивати бруски паралельно кроквам то будуть, так би мовити, утворюватися чарунки (ячейки). І це може вплинути на те, що в цих чарунках ековата не буде достатньо щільно обволікати весь об'єм чарунки. Це також підверджує одина пітєрська компанія по задувці. Теоретично , теоретично при великій необхідності вилізши на міні-горище (те яке утвориться в трикутнику бантини-крокови-коньок (завчасно вибачаюсь якщо не вірно назвав якийсь із елементів будівлі). Так ось, вилізши на горище і піднявши вітрозахист (якщо взагалі він буде*) та глянувши що робиться в кутах (вузлі) між кроквою та бантиною. *До речі, маючі певні запаси базальтової вати, з метою економії, я би хотів її використати шляхом прокладання поверх бантин, тобто між кроквами та між бантинами ековата, а зверху бантин базальтова, але ніде не можу знайти чи така комбінація нормальна.
  6. Вибачте-пробачте. Я ж не пишу що в мене від російської те ж саме
  7. Чи дурна це ідея? Наростити існуючі стропила, створивши наступну конструкцію: Наявні стропила Шар ЕППС (товщиною, 30 мм) Додатковий дерев'яний брус (товщиною 50 мм) Цей "сендвіч" планується з'єднати за допомогою металевих анкерних пластин або шматків фанери. Мета – збільшити простір між стропилами для закладання ековати, одночасно розірвавши потенційний місток холоду по дерев'яній конструкції. Чому не перехресне? Бо ековату хочу закладати самостійно, якщо будуть ячейки то буде усадка, а у випадку, що задумав можна буде докласти через горище по бантинам. Еппс непаропроникний але чи це матиме велике значення?
×
×
  • Створити...