Є спосіб вручну засипати, руками, совком :). Або ж на крайній випадок садовим пилососом (надіюсь це слово деяким форумчанам не буде різати вуха).
Північні "сусіди" (їхні фірми які займаються задувкою ековати) на ютубі мають відео, які підтверджують, що це норм спосіб. Більше того крокви не великої довжини (частина крокви для засипки - 2 м крокви), що дещо зменшує людський фактор.
Якщо прибивати бруски паралельно кроквам то будуть, так би мовити, утворюватися чарунки (ячейки). І це може вплинути на те, що в цих чарунках ековата не буде достатньо щільно обволікати весь об'єм чарунки. Це також підверджує одина пітєрська компанія по задувці.
Теоретично , теоретично при великій необхідності вилізши на міні-горище (те яке утвориться в трикутнику бантини-крокови-коньок (завчасно вибачаюсь якщо не вірно назвав якийсь із елементів будівлі). Так ось, вилізши на горище і піднявши вітрозахист (якщо взагалі він буде*) та глянувши що робиться в кутах (вузлі) між кроквою та бантиною.
*До речі, маючі певні запаси базальтової вати, з метою економії, я би хотів її використати шляхом прокладання поверх бантин, тобто між кроквами та між бантинами ековата, а зверху бантин базальтова, але ніде не можу знайти чи така комбінація нормальна.