Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Rostislav Kozinskiy

Пользователи
  • Публікації

    5
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Rostislav Kozinskiy

  1. згоден, але якщо все ж розглядати варіант з фасадкою штукатуркою - чи можна реалізувати таку ідею і чи не згниє в такому коробі той брус? 6х6м по даху у вкладенні орієнтовний формат того, що хотів би отримати
  2. Дякую, Ви дуже проникливий ну так виглядає зараз, але ж можна з цим щось зробити...) я взагалі хотів замінити кутові стовпи на колони з цегли, але не хочеться їх знімати вже з готової конструкції
  3. Хотілось саме у виконанні з штукатуркою Як на мене - якраз більш гармонійно буде виглядати відносно високого даху. Дах робив не я, альтанка вже була з будинком, коли купував. + дах трохи опущу за рахунок підшиви з водосточкою точно, тому і хочу якось потовщити, щоб виглядало не так тонко
  4. Доброго дня! Прошу поради досвідчених майстрів та любителів. Маю побудовану колись давно альтанку, дах якої стоїть на дерев'яних опорних стовпах - брус 12х12см. Після перекриття даху бітумною черепицею альтанка стала схожа на хатку на курячих лапках - брус візуально затонкий. Маю бажання зробити товстішими кутові стовпи, найбільше подобається варіант з фасадною білою штукатуркою (маю будинок в такому дизайні). Чи можливо зашити брус пінопластом і заштукатурити? Брус старий але в гарному стані, єдине - примикання знизу потріскались. Колись давно один майстер рекомендував набити рейку вертикально, на рейку пінопласт і потім вже армування тим самим зробивши вентиляцію бруса. Що думаєте з приводу цієї ідеї? Така який порядок робіт, якщо ідея нормальна?
×
×
  • Створити...