Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Аня Гузенко

Пользователи
  • Публікації

    7
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Аня Гузенко

  1. Шукали оно результат фірма працює не 1 рік, робили багато обьектів наполягають на тому що ніякої шкоди несучій конструкції нема
  2. Так і не зрозуміло чи безпечно все залишити так як є ? Толкових прорабів днем с огнем…
  3. А що саме мені їм предʼявить ? Бо вони запевняють що все робили правильно і все добре
  4. А на чому тепер триматися верхне перекриття над цим місцем ? Цегла там теж вибита
  5. Я питаю чи дійсно нема шкоди несучій стіні. Я розумію що отвори мали бути. Але всюди пишуть що арматуру різати не можна. Може тепер треба робити якесь підсилення, щоб не було біди
  6. Майстри зробили отвори для вентиляції і несучій стіні.Діаметр по 20 см , між ними 13 кажуть що отвори несучій конструкції не нашкодили чи дійсно це так?… це 2 поверх 9 поверхового будинку
×
×
  • Створити...