Хелп! Діліться досвідом, в кого теж СІП на палях і вібрує постійно - який фасад робили? Штукатурка потріскається я майже впевнена, поруч дім на бетонному фундаменті і штукатурка за 5 років пішла малюнками. Думаю повітрязабір робити не хочу, бо там можуть завестись гризуни.... Думаю про термопанелі, але мене хвилює, що тріскається затирка в швах. Хто чим затирав, поділіться досвідом - як по стійкості затирка?