Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Julia Kiseleva

Пользователи
  • Публікації

    1
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Julia Kiseleva

  1. Усіх вітаю, мене звуть Юлія, дуже прошу порад щодо реставрації мазанки. Ми купили будиночок у Житомирській області, це наш перший будинок і ми багато не знали, коли його брали. Усередині був ремонт з гіпсокартону, стеля замурована осб панелями, в старі рами вікон вставлені нові дерев'яні вікна меншого розміру, була зроблена отмостка і штукатурка по сітці на будинку. в якийсь момент нас збентежив перекіс старих рам вікна і ми вирішили подивитися що там з кутом будинка в який ці вікна стермилися, і виявили, що колоди їсть шашель і від води дерево внизу будинку підгнило, так само помітили, що фундамент-насип з гранітного каміння в цьому кутку здається трохи нижче за весь періметр. Надивившись видосів і поговоривши з чатом ГПТ, ми вирішили цей кут піднімати на домкратах, а прогнилий низ і частину стіни замінювати на незнімну бетонну опалубку залиту бетоном з арматурою. Низ будинку будемо міняти випилюючи метр через метр. Дуже страшно зробити помилку і обрушити будинок, підкажіть як найкраще підняти кут будинку, що просів, домкратами, а саме як ці домкрати закріпити, якщо низ будинку до вікон досить турхлявий? Так само хотілося б частково замінити сам несучий вертикальний стовп кута на цеглу, тому що до середини він теж досить трухлявий. Ось так зараз усе виглядаэ. Буду рада будь-яким вашим рекомендаціям та досвіду, крім того, що б це все знести 😁
×
×
  • Створити...