Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ValeriyZ

Пользователи
 • Публікації

  132
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача ValeriyZ

 1. Підкажіть чи варто брати ламінат фірми Grun Holz? Як я зрозумів компанія німецька але ламінат зроблений в Китаї. Продавець радить її по співвідношенні ціна/якість(Клас 33/АС5, ціна 310 грн за кв м).
 2. Києво-Святошинський РЕС - це якась корпорація монстрів, як я розумію... Нам вже півроку не дують ТУ
 3. І як вам потенційний сарай в кінці ділянки заважатиме? Чи це продовження вашої війни?
 4. Вітаю, по вашому прикладу збудував щось схоже, ось тепер цікавлюся далі Після шліфовки чимось обробляли/плануєте? Шліфували і ззовні також? Ви писали проміжок між плівкою... мається на увазі між тою яка іде під металочерепицею чи та що знизу вати? Наперед вдячний!
 5. Нікому непотрібні дачі в є@б@енях по реальним цінам
 6. Порахували обидва варіанти і по грошам варіант з гвинтовими сваями не настільки дешевий, як здавалося одразу. Зупивнився на свайному з ростверком.
 7. Куплю дошку обрізну 20(25)х100(200)х1500(3000) - 1.5 куба А також брус 40х40х200 - 0,2 куба Київ
 8. Прошу поради з будівництва фундаменту під баню зі зрубу 6х4 м 1 поверх. Грунт - пісок. Присутній перепад висот(десь 1 метр висоти на 10 м довжини) Стіни - оциліндрована сосна 180 мм в діаметрі. Дах - металочерепиця. Виконавець зрубу радить лєнточний 1,2 м в землю, 30 см по верху. Через перпад висот трохи неясно як це правильно реалізувати, яку тиовщину вибрати та і взагалі чи не занадто це для невеличкої бані? Схема бані
 9. Давно не писали, а вже майже літо на дворі:D Як справи?
 10. Гарний у вас проектик. Питання трохи не по темі: а вам не заважають ті вітрогенератори? Кажуть вони виробляють крім електроенергії ще й монотонний гул...
 11. Модератору(якщо він тут є:D) вже давно декому в даній темі треба розказати по чом в Одесі руберойд
 12. У Ліко своя котельня на весь лікоград. Тому і платіжки від Лікотеплопостачсервіс
 13. Так розказую з чого починав мій одноклсаник(якраз з експресів про які тут згадували), потім зрозумів що на цьому не заробиш і треба ставити великі суми, але на "вєрнякі". От так він набрав ставок від своїх друзів(і не зовсім) приймаючи від них "експреси" по своїм ставкам(вигіднішими за конторські) і поставив все на "вєжрняк" доволі солідну суму і ... І потім замість вступу до ВУЗу працював 2 роки з татом на будівництві... Така от історія, такі от ризики.
 14. З таким "бізнесом" є ймовірність не вийти з дому назавжди:D
 15. Нулі по МОПам досягаються перекриттям опалення всього підїзду. Малі цифри по МОПам досягаються встановленням лічильника на підїзд і моніторингом погоди і температури в підїзді. Можете не дякуваати за підказку
 16. Потрібно розрівняти/розчистити ділянку в Стоянці. Площа 10 соток, трохи з нахилом(різниця між верхньою і нижньою точкою до 1,5м). зняти верхній шар з травою і чагарниками, розрівняти колію від вантажівки. Також зарити старий котлован під фундамент(ленточний 10х10м глибиною до 1.5 м) порода яку виймали поруч з котлованом. Думаю потірбно якийсь екскаватор/бульдозер. По запросу надам фото дліянки.
 17. Через трасу типу житомирську? в Гореничах?
 18. Всім привіт, Придбали ділянку в Стоянці СТ Ірпінь. Сусіди підкажіть де замовити трактор(ескаватор чи грейдер) щоб розрівняти ділянку? Наперед вдячний!
×
×
 • Створити...