Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

tort

Пользователи
 • Публікації

  1 496
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача tort

 1. Я то6і колись гніді, язик твій вирву, що6 не потякав на людей і нарід український
 2. Ну так питай у зеленого чма, якого 6іса ти мене тегаєш
 3. Проте обмежені зусилля, які зараз застосовують російські сили, не свідчать про те, що вони проводять широкомасштабну наступальну операцію з метою оточити та захопити Харків. Цей поц, вінсрал 2009, викинув оцю фразу isw і притягнув те, що йому зрадолюбу-панікеру треба було. Типова поведінка підкацапленого ждуна.
 4. А ти все брешеш. Мінімум п'ять доріг та чотири напрямки з яких основні два: на Полтаву та Дніпро, два інших на Охтирку та Зміїв безперспективні і об'їзні, бо далі окуповані території, тому як правило користувалися двома. Я чудово розумію що ти так заробляєш собі на нікчемне життя, але дай Боже ти подавишся тими грошима.
 5. Назву теми хочаб прочитайте, я не кажу вже про правило форуму п.6.
 6. А ти чим можеш довести що ти той самий магірус, а не новий власник віджатого акку?
 7. Ви такий чи слизький, чи дійсно з короткою пам'ятью, але все одне - не тре6а цих дешевих вивертів про "мала" чи "не мала" сенсу, це лише додаткова аргументація не по суті головного. Тим паче вона також і ваша: А от на головне конкретно моє зауваження щодо вашої невиправдано гучної заяви ви так і не відповіли адекватно. Подальші ваші пересмикування, вигадані звинувачення, на6ридли вже.
 8. Тобто на рівному місці приписати мені те чого я не казав, то ви здатні, і здатні потім мене ж звинуватити у тому чого я не казав, а от коли вас до відповідальності запрошують, то це виходить що вже і не про вас? Ну ок, тільопайте.
 9. Да сам ти йди лісом, хвойда кацапська, я тобі нічого не писав.
 10. Несіть цитату, де видно що ця "логіка" моя, або утільопуйте в закат.
 11. Тицяти як раз почали ви з неадекватного прикладу розкрученого дешевого епосу з тилової охорони Жулян. Не триндіть, ви навели конкретний приклад дуже дешевої історії з дуже недешевим піаром. Вас висміяли. А зараз у вас ніяких фактів - починаєте вже викручуватися і наводити якісь геть ліві непричетні теми, приплітати його стародавні заслуги, які хрін його поймеш яким боком до цього конкретного останнього його "бою" під Жулянами.
 12. Не смішніші за ваш епос з "героїчною"🤣 охороною "повітряних воріт" з Києва від ворога який так і не дійшов до них, 6о 6ився в інші. Судячи з того, що ви героїзуєте епізод так званого "захисту" о6'єкту без наявного нападу на цей о6'єкт, то ви ще менш військова людина ніж я. Я цілком розумію отаку вашу вибірковість "героїчних" персонажів війни, але на жаль у цьому випадку вона суто політична.
 13. Все ж таки дозвольте категорично, вперто та безапеляційно не погодитися з вашим "захистили", як і з магірусовим "врятува(в)ли". "Захистити" чи "врятувати" - це доконаний вид дієслова, це завершена дія. Це далеко не те саме, що і "захищали" та "рятували". Ну не можливо щось "захистити" при відсутності безпосереднього факту нападу на це конкретне щось. Охороняти ну так... можна. А от "увійти в історію" з таким епізодом оХорони ну взагалі не вийде ніяк. Щодо важливості аеропорту Жулян тут можна вже і посперечатися не так категорично, але то вже другорядне у порівнянні з тупою підміною сутності слів. Але я залишуся при своїх: не дійшовши нозями до самих Жулян літаками взагалі 6ез варіантів туди лізти та щось там вижуравлювати.
 14. Я не його звинувачую, а вас. Отак настільки зліпила ваша інформаційна бульбашка з якогось тилового епізоду якийсь невідомий по маразму псевдогероїчний кріндж про звичайну тилову оХорону аеропорту, на який ніхто так і не напав. Бо аер-рт у Жулянах на хрін русні не здався за своїм розташуванням та за наявністю Гостомельського аеропорту. I в той же час ви навіть не поцікавились прізвищем хлопця, який загинув але дійсно зупинив, хоч і на короткий час, наступ ворога на цьому напрямку. Ціною власного життя. Ви не просто не розумієте людей, ви взагалі не розумієте, що насправді вам продали задорого дуже недорогу історію. А тепер намагаєтесь її нам перепродати.
 15. Я не про Залужного, а про оту смішну патетику про "увійшов в історію" і "ворота до Києва", ви хоча б бачили де ті ворота стоять, а де точилися бої і звідки ворог пер? Про Гостомель щось чули? Ви ворота того ... трохи переплутали. пс: Скакун Віктор
 16. ви це серйозно? А от без гугла зможете назвати прізвище морпіха що підірвав Генічеський автоміст разом із собою? Пригадали?
 17. А ти виявляється лайно витончене. Так відбілити агресора навіть у тертих пропагандонів з раша каналів не вийде. Кацапською так ніхто кацапів не відмаже з них. Браво.
 18. Постійний сарказм це хвороба.
 19. та йди собі вже звідси, тринда, зі своїм "развороченим центром"
 20. Пельку захлопни, кацапюра, не тобі мені за Ха розповідати.
 21. Насправді врешті решт Чорновол відмовився від федералізації: "чому Чорновіл відмовився від ідеї федералізації. Він розгледів ризики відцентрових процесів? – Він побачив, що певні сили, інспіровані з Москви, почали розхитувати країну (сепаратисти активізувалися на Донбасі під гаслами Донецько-Криворізької республіки, а на Херсонщині — із закликами до створення «Новоросії», гаряче було і в Криму. — «З6руч» ред). Федералізація дозволила б створити федеративні князівства, котрими було б легко керувати з Москви. Ще один фактор: Чорновіл став головою обласної ради, він вступив у реальну політичну боротьбу і побачив, наскільки складно втілити це бачення. І також побачив, що в цьому, зрештою, нема великої доцільності." Так що, Song йди до чорта, ти тут ніхто і звати те6е - троль кацапський на зп
 22. Це ви не 6ільше ніж населення, купка тих манкуртів, що самі себе зверхньо відділили від народу отакими шовіністичними випадами у бік української нації. Ота російська погань, що веде проти нас війну, оті гниди-корупціонери, що крадуть гроші, так само як і ви ставляться презирливо до українського народу як до населення і очікуєте від нього "подобострастія". У вас однакові моделі поведінки. А народ воює, донатить, допомагає один одному. Ви не воюєте і не допомагаєте ви тупо ниєте та розпалюєте ненависть і шовінізм до усього українського. Це мої спостереження щодо вас за рік у цій безглуздій темі.
 23. на ріт тобі прутня, рашик. Що ж вас гнид від народу українського так корчить?
 24. А ти кацапам вірно служиш. Тільки тупо, і незгра6но. На заміну Соловйову не візьмуть, максимум рівень Конашенкова. Бреши краще. Це до6ре. А краще взагалі що6 те6е відключили, 6о пишеш маячню.
×
×
 • Створити...