Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Александр Мороз

Пользователи
 • Постов

  28
 • Зарегистрирован

 • Посещение

1 Подписчик

Персональная информация

 • Имя
  vin.drv
 • Откуда
  Винница
 • Пол
  Мужской

Достижения Александр Мороз

Начинающий

Начинающий (2/13)

5

Репутация

 1. Що саме вас цікавить?, місце, р-н, комунікації, підїзд до участка, вартість?, 0970776326 не ріелтор наберіть якщо цікаво, у мене є декілька ділянок можливо щось і підійде.
 2. Просто якщо "Вася" каже що 300 то скоріш за все це і є "комплекс", а Галя по 140 коли зачіпилась за роботу(не завжди виконує краще чим вася), почина росказувати, тут зарізав, тут піддрізав, а тут без моє креативної мислі взагалі проектанту нада руки повиривати і т.д, потихенько підводить суму до Васіної, з мотивацією що ми вам і так дешевше робим чим он наприклад Вася:D
 3. Отзывы, контакты строителей которые умеют с этим материалом управляться и тд. Добавлено через 1 час 56 минут Нужна бригада для постройки коробки из газобетона, мож кому строили ?
 4. Якщо можете напишіть кадастровий номер щоб подивитись де саме
 5. хотілось би почути Вашу думку , чому 600, пиріжок стіни 375 г.б. 50 вата 50 повітря, 120 лицьова цегла
 6. 097481147 Толік, він мені виносив, буду якось ще вивозити на місце бо коли трахтор горав вирвав трубу, скажіть, а який номер ділянки яку Ви купили? можливо сосіди))
 7. А почему Вам не сплатить соседу и от него протянуть себе воду, ведь скважина любит большой разбор воды!
 8. 0974533722-Саша, Хлопці хуторянскі, копали у мене 1,5 дні ціна була 270 грн кольцо, + один раз привезла машина кольца 300грн, тобіш по факту вийшло 20 колец по 270 грн (без верхушки) і 300грн за доставку.Залишився довольним (їсти підсобників нікого і нічого не просять, ініціатива ваша). Добавлено через 7 минут Коли шукав копачів чомусь сказали "не попади на якушинецьких(зарванецьких)", зразу не поняв чому, коли напроти мене копали побачив чого казали не попади: копали півтора тижні, "сині" з ранку і до ночі,під воротами сплять і тд. На питання моїх копачів чи ходили рамкою дивились чи є там вода почули відповідь :"вода є скрізь".
 9. Nik,если не сложно то укажите пожалуйста размеры на плане, понравился очень но вот не знаю втисну ли на свой участок))
×
×
 • Создать...