Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Нове покоління

Пользователи
  • Публікації

    33
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Нове покоління

  1. Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, чим і як можливо утеплити наш дах (оцинкована бляха)
  2. Наскільки, на вашу думку і досвід, надійна кладка керамічних блоків 440 в один блок? Все таки цегла при кладці перев"язується. І участок з нахилом до 1,5м.
  3. Цікава ваші думки про поризовані керамічні блоки.
  4. А якщо мурувати стіни так: одна стіна мурована в півтори цегли (червона цегла), через проміжок 10-20см друга стіна, знову в півтори цегли (біла цегла, ззовні під розшивку), а між ними керамзіт. І більше ніяк не утепляти фасад. Що скажите? Чи це дійсно буде теплозберігаюче? Не судіть строго... думаєм...
  5. Ділянка з нахилом. Робити цокольний поверх чи ні? Чи оправдає він себе по матеріальних затратах, функціональності і т.п.?
  6. Цю рослину називають Христова роза, сніжна роза, а найчастіше морозник. Але на Ваших фото вона дуже бідна, чахла і викливає тільки жалість, не в обіду. Насправді морозник- це невеликий, але все таки кущик, який дійсно цвіте навіть після того, як випаде сніг, вдарить мороз (до -6). Рослина ця вважається отруйною (принаймі більшість її видів). Цвісти починає самою ранньою весною. Морозник так влаштований, що квіти він формує ще восени, і як тільки грунт прогріється, він і розцвітає. Трошки швидше розцвітають тільки підсніжники. Квіти бувають різних кольорів і їх поєднань- білого, салатового, рожевого, червоного. Листя морозника теж досить декоративне. Не потребує особливого догляду.
  7. На мою думку, з висадкою варто почекати до весни. Взагалі, самшити добре переносять морози. Але якщо цієї зими знову буде -25-30, то молоді, маленькі самшити з не достатньо розвинутою кореневою системою такого морозу не витримують (особливо, якщо посаджені на протязі). Минулу зиму не пережило багато самшитів, які вже не перший рік росли на відкритому грунті. Притримайте свої на не опалювальній веранді, балконі, т.п. Весною висадите, через літо самшитики наберуться сил. Але на слідуючу зиму їх треба буде прикрити-утеплити.
  8. Купили саджанець, на який привита сортова яблунька. Завжди садили такі щепи в землю по кореневу шийку. А тут продавець сказав посадити в землю по місця прививання, а це на 15см вище кореневої шийки. Ми почали йому розказувати, що не можна ховати стовбур в землю, бо через вологість кора відстане і саджанець загине. На що продавець сказав, що він в себе так (по місце прививання) весь сад посадив і що так, як ми колись садили і вже давно так не садять. Хто правий? Як правильно посадити саджанець?
  9. Нове покоління

    Дайкон

    Ми тоже вже весь в основному з"їли. Залишилася грядочка з запланованим урожаєм на зиму.
  10. Нове покоління

    Дайкон

    Підкажіть, будь ласка, коли треба виривати Дайкон. Виріс гарний, великий, а коли вже треба буде зібрати не знаєм.
  11. Ми спочатку засипали бактерії. Тиждень не користувалися каналізацією. З труби, яка входить в септик полізла всяка кака. Але в загальному ситуація за тиждень не особливо змінилася. Позичили такого Каршеровського троса з форсункою і за годину промили всі труби. Супер!!!
  12. А Ви різні сорти пробували садити? Може Вам якийсь не районований сорт попадався?
  13. А такий трос продається в комплекті з чимось чи сам по собі? Бо пошукали по неті і вроді самого такого троса нема
  14. З часом замулилися каналізаційні труби. Не зовсім, стікає, але помало. Пробували тросом пробивати, помогло мало. Може є якісь засоби, щоб очистити каналізаційні труби, з урахуванням того, що труби 10м (від хати до септика), труба 100мм і там стоїть вода. Дякую!
  15. 100% допоможе вивести хрін: Листя обірвати і ножем вирізати корінь, сантиметрів на 10 глибиною, можна і більше. Утвориться отвір, в нього насипати солі, багато, сипати і трамбувати до рівня землі. І так зробити в кожному місці, де зійшов хрін. Більше він там рости не буде. Удачі!
  16. Підкажіть, будь ласка, де можна купити насіння декоративних злаків (може інтернет-магазин). Цікавлять Бухарник і Канареєчник тростниковий. Дякую!
  17. Дуже оригінально! Зазвичай культурні, декоративні сорта троянд самі важко вкорінюються. Вони менш витривалі і більш прихотливі. Для того, щоб їх було легше розвидити і вирощувати, культурний сорт троянди прививають/прищіпають на дику розу(шипшину, можна сказати). При цьому дикій розі не дають розвиватися, бо вона може заглушити, витістини культурну, пагони дикої рози обрізають. В Вашому випадку, напевно, на дику розу привили два різні культурні сорти. Дуже незвично і гарно виглядає! Тільки, видно по фото, Вашим трояндам хтось об"їв листочки. Було б добре обробити спец.засобом.
  18. Вони то, напевно, є, але не віриться, що так масово. Сама більша хоста має в діаметрі більше, ніж півтора метра. І кожен листочок має купу дирочок. Дякую за пораду! Цього року, напевно, вже пізно, бо і так вже погризли. А на слідуючий обов"язково скористаюся Вашою порадою!
  19. В кінці липня на листі хости появляються дирочки. Листки, ніби градом побиті. Більше ніяких ознак. Крім цього листя нормального кольору, його багато, сама хоста пишно цвіте. Це якась хвороба чи шкідник? Як цього уникнути на слідуючий рік?
  20. А перекопати це значить вибрати всю стару з корінням?
  21. Чотири роки назад ми з городця(2сотих) вирішили зробити садочок з газоном. Посіяли траву непам"ятаю сорту, але дуже тоненька, як грива в коня і від тоді нічого більше не робили. Тепер вона зробилася, як шуба густа-густа і зелена, під нею, аж слимаки, як в льосі були, таку сирість тримала навіть в цю жару. Купили мотокосу. Перебив так, що всьо всохло і видно, якими кучами вона росла(вище рівня землі на 10 см. і то лиш коріння то шо лишилося). Тепер почала по трошки відживати і я бачу шо треба ваших порад, щоб хоч трошки довести його до путя. Що дальше з ним робити?
  22. Все дозволяє, і перепад висот, тільки сусіди не дозволяють. На нашій вулиці раніше каналізації ні в кого не було. А була вона вулицею нижче. То сусіди один до одного підключалися так до каналізації. То ті сусіди, що біля нас в цьому ланцюжку вже 4ті. І там не всі довольні ще нашим бажанням підключитися. Не те що не довольні, просто проти. Бояться, що система не витримає, буде забиватися. А ми і не дуже хочемо потім бути кожен раз без вини винуваті, щось забилося, значить, то ми забили.
  23. Дякую! Ми саме за такий варіант думаєм. З одною відмінністю, що вливати будем не в машину асенізатора, а в каналізацію сусіда. Саме важче, поки що, вибрати насос. Взагалі в них не розбираємся і не знаєм, який краще вибрати, щоб перекачував і густе.
  24. Ми Раундапом користуємся. Ввечері оприскати і щоб блищим часом не змив дощ. Через тиждень бур"яни сухі і мертві. Але якщо, то шо там в Вас росло встигло зацвісти і дати насіння, то може бути необхідне повторне оприскування.
  25. Дякую! Зараз будем рухатися в цьому напрямку- шукати асенізатора. Через зиму будем думати над глобальнішим вирішенням нашої проблеми.
×
×
  • Створити...