Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Jul1a

Пользователи
 • Публікації

  168
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Jul1a

 1. В селищі кожна вулиця має свого депута. Один депутат відвовідає за декілька вулиць. Звернулась устно по телефону. До інженера по благоустрою звернулась також устно по телефону, вказала свою адресу та ім"я. В моєму випадку устного звернення було достатнью. Питання вирішили в день дзвінка. Можна звертатись письмово: лист на ім"я інженера в 2х екземплярах, треба віднести в селищну раду, зареєструвати. при цьому на вашом примірнику поставлять № звернення. Який термір розгляду не підкажу. Для доказу факту спалювання сміття я зробила фото і відео (на телефон), також є 2 свідки. ( таких доказів достатнью)
 2. В нас міліція теж дуже довго їде. Можливо зараз уже все добре, не знаю. 2 роки назад викликала, ще до реформи. Пограбували будинок, почала дзвонити в міліцію (смт Глеваха) На протязі ГОДИНИ було зайнято або ніхто не брав трубку. Через знайомих-знайомих знайшла номер мобільного телефону керівника (не знаю як правильно називаєтся посада) Васильківського підрозділу, подзвонила йому, описала ситуацію, пояснила, що не можу додзовитись в місцеве відділення. Сказав передзвонити ще раз через 5 хвилин. І о чудо! зразу відповіли на дзвінок і прийняли виклик. Приїхали ще десь через годину... Довго щось возились і знімали відбитки пальців (як в фільмах). Справа закінчилась нічим. Коли телефонувала дізнатись,як проходить розслідування перенаправляли з відділу на відділ. Впринципі, я і не чекала, що когось знайдуть. Але після цього поставила будинок на охорону, бо розраховувати на роботу міліції, нажаль, не приходиться Але ж це було до реформи, можливо зараз все змінилось на краще. На рахунок викидання сміття - та ж біда раніше часто викидали сміття в мішках на сусідній участок Вивезти ж дорого, цілих 12 грн за місяць! Я пару разів, коли ловила, то сварилась. На алкашів діяло дуже, коли сфоткала на телефон і сказала, що ще раз побачу сміття, напишу заяву і покажу фотку, хто викидав Сусід (на чий учаток зносили сміття) одного разу перебрав пакети з сміттям і знайшов квитанцію з адресою Після його візиту перестали викидати А так періодично доводиться збирати сміття в себе під огорожею і на дитячому майданчику. "тихо прикопать персонажа" в мене фізично не вийде ))))
 3. Описую ситуацію більш детально. Сусіди спалвали сміття не на своєму участку, а біля нього (на територія загального користування). Виходить від їх будинку це метів 30, а від мого - меньше 10. Для чого палити собі під вікнами, краще ж під сусідськими. Для спалювання була викопана яма, куди вони його деякий час зкидали і періодично палили. Я пару разів підгодила, пробувала пояснити, що так робити не можна. В понеділок пізно ввечері вони підпалили купу рубероїду. Жесть просто. Чоловік двічі заливав водою вночі, але вогонь знову розгорався, поскільки залити смолу, що горить - не так просто. Сусіди двері не відкрили ні вночі, ні зранку. Після цього я звернулась до депутата вулиці та інженера по благоустрою. В кожній селищній раді є ряд законопроектів, які забороняють спалювати сміття і навіть сухе листя. (штраф за спалювання сухого листя 1700 грн) Після мого звернення в той же день, до сусідів приїхали представнии селишної ради. Не знаю який розмір штафу і тд. але сусідка дуже зла сказала, що більше нічого палити не будуть. Зробила висновок: якщо люди подинають робити такі речі (як то яма для спалювання сміття) то немає сенсу витрачати час на розмови, потрібно зразу звертатись в відповідні органи. Можливо мій досвід буде комусь корисним. До речі, за несанкціоноване викидання сміття теж передбачена відповідальність. Звертатись потрібно також або в екологічну інспекцію або в органи місцевої влади. Добавлено через 53 секунды Юридичні інструменти є. Потрібно повідопляти про такі вчинки. Нарахунок "закон о доносительстве".. звучить не дуже, але мені важливіше чисте повітря і здоров"я моєї дитини, ніж те, що про мене подумають сусіди. До речі, в тій же Німечиині, це нормальна ситуація, коли сусіди до тебе посміхаються і здороваются, а через півгодини викликають копів,бо уже 12 ночі, а в тебе шумно. Теж саме стосується спалювання сміття - у них не палять не тому, що всі так один одного поважають чи вивезти сміття коштує недорого, а тому що у них немає поняття "не посусідськи". Якщо хтось порушує закон - для них нормально викливати відповідну службу (знаю це точно, бо сестра живе в Німеччині в невеликому селищі)
 4. Питання було вирішенно оперативно за допомогою селищної ради, інженера по благоустрою. З сусідами стосунки зіпсовані, але здоров"я дитини і чисте повітря мені важливіше. Не знаю як донести до наших людей, що потрібно поважати один одного: не смітити, не отправляти повітря димом, не залишати після себе сміття в лісі та біля озер. Чому у більшості наших людей зона комфорту закінчуєтся порогом будинку?
 5. Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, куди звернутись в наступній ситуації: Сісід викопав яму біля своєї огорожі, навроти мого будинку і постійно там спалює сміття. Вчора палив руероїд. Довелось півночі заливати водою. Попередньою спілкуівалась з сусідом - ніби адекватний, обіцяв не палити нічого крім дерева. Наразі мирного вирішення конфлікту не бачу Екологічну службу, як я розумію, потрібно викликати в той момент, коли сміття горить. Але ж поки вони доїдуть .. У разі спалювання сміття (платик, рубероїд) є сенс викликати пожежників (полум"я було більше 3-4 метрі) ? Чи можуть пожежники потім передати справу в екологічну службу? Може в когось була подібна ситуація, поділіться, будь ласка. (буд в старій частині Глевахи)
 6. Добрый день! Есть необходимость в следующем: труба 60х60 6м - 6 шт труба 60х30 6м - 12 шт труба 20х10 6м - 3 шт проволка 6мм - 20 м
 7. Спасибо за ответы! Подскажите еще пожалуйста, есть ли смысл делать навес из метала? Может проще деревянный каркас?
 8. Добрый день! Интересует стоимость работ по устройству навеса над террасой Размер террасы: 3х6 м Нужно: - сварить металический каркас, покрасить - накрыть битумной черепицей Пример навеса: vektors.com.ua/assets/images/naves%20iz%20profnastila/naves-iz-profnastila1.png Также интересует стоимость работы, если каркас будет из дерева Также интересует изготовление деревянных перил на террасу, примерно такие же как на фото Спасибо!
 9. Просто немає можливості постійно сидіти на форумі.
 10. Бронь за Дмитром, який зателефонував по телефону.
 11. Доброго дня! Залишилось 10 мішків клея для газоблока (Полімін ПБ-55). Віддам за мандаринки Самовивіз з смт Глеваха 097 671 78 96 Юля
 12. Тоже интересует тема покупки пылесоса. Подскажите, пожалуйста, такой, например: intertool.ua/catalog/elektroinstrument-i-oborudovanie/pilesosi-promishlennie/intertool-dt-1030.html подходит для чистки котла?
 13. Добрый день! Подскажите, пожалуйста, актуальные цены на чернозем. Стоимость озвучивается за машину или за тонну? Может кто покупал в Васильковском районе? Поделитесь контактами поставщика Спасибо!
 14. Добрый день! Если еще в наличии, готова забрать за 700 на следующей неделе.
 15. Добрый день! Нужны услуги трактора/бульдозера в пгт Глеваха. Работа: разровнять 30 тонн строймусора на дороге.
 16. Нужен бульдозер в пгт Глеваха. Объем работы: разровнять строймусор на дороге. Спасибо!
 17. Осталось 4 мешка, заберите самовывозом за 200 грн все
 18. Добрый день! Осталось 3 мешка штукатурки Knauf HP Start: www.leroymerlin.ua/p/%D0%A1%D1%83%D1%85%D0%B0_%D0%B3%D1%96%D0%BF%D1%81%D0%BE%D0%B2%D0%B0_%D1%81%D1%83%D0%BC%D1%96%D1%88_HP_START_30_%D0%BA%D0%B3.7e5d6431-47a5-44fb-b76d-81c3e28575d5 продам по 75 грн/за мешок. Самовывоз из пгт Глеваха
 19. Добрый день! У меня тоже установлен счетчик на столбе. Насчет "счетчики не воруют" - не согласна, у меня украли в прошлом году создавала тему на этом форуме. Сам счетчик продать, наверное, нельзя, но автоматы и кабель - за бутылку загнать можно По закону - к счетчику должен быть доступ для снятия показаний. Новый счетчик у меня установлен также на столбе, но в дополнительном металическом корпусе, который приварен к столбу, и кабель, который выходит из счетчика - защищен металической гофрой. Металический корпус обошелся в 600 грн, заказывала в Васильковенерго, при установке нового счетчика.
 20. Добрый день! Есть остатки штукатурки - старт 3 мешка и профиль для гипсокартона - точное количество смогу сказать в конце недели. Территориально - пгт Глеваха
 21. Добрый день! Нужно пошпаклевать стены и потолки. Дом 180 метров. Стени 1 этажа - газоблок (уже со штукатуркой), 2й этаж и потолки - гипсокартон. Интересует стоимость следующих работ за 1 метр: - по гипсокартону: затереть шви + шпаклевка + стеклохолст + покраска - по гипсокартону: затереть шви + шпаклевка + обои под покраску + покраска - по газоблоку: шпаклевка + стеклохолст + покраска. Териториально: смт Глеваха Спасибо!
 22. Добрый день! Подскажите, пожалуйста, ориентировочную стоимость работ по изготовлению навеса над входом. Сам каркас навеса - металическая конструкция, накрывать хотим битумкой. Навес будет примерно как на фото, Буду благодарна за ответы.
 23. Добрый день! Хочу добавить в белый список специалиста по установке септиков и автономной канализации Зинченко Николая (050 8155070, 063 3103388) Делал нам переливные колодци. Исходя из геологии участка предложил несколько вариантов. Обьяснил все плюсы и минусы каждого варианта устройства септиков. Сам закупил и привез все материалы (по очень нормальным ценам). Перед началом работ предоставил подробную смету и заключил договор. Работу выполнил в оговореный срок. Обьяснил, как правильно эксплуатировать септики (когда закидать бактерии, как частро откачивать и тд) Вобщем, если кому надо автономная канализация, рекомендую обращаться к Николаю.
 24. Материалы купила. Спасибо!
 25. Добрый день! Нужно следующе: 30 тонн песка речного 30 тонн щебня (фракция 5-20) Прошу указать стоимость с учетом доставки в смт Глеваха Спасибо!
×
×
 • Створити...