Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

B.S.V.

Пользователи
 • Публікації

  9 051
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  10

Усі публікації користувача B.S.V.

 1. У Вас велика ванна, вмонтована душова система і Ви бажаєте скляну шторку, щоб нічого не бризкало. А як хочеться заповнити ванну? Дуже незручно тягнутися до центрального змішувача. Як варіант додатковий вбудований змішувач, розташований в зручному місці. Можна використовувати: 1.Простий змішувач душової кабіни + вилив на ванну 2.Вмонтовану частину гігієнічного душу+ вилив на ванну. 3.Вмонтований змішувач рукомийника. В перших двох прикладах носик на ванну можна розташувати в любому місці.
 2. Автоматика теплої підлоги, це просто і зручно. Клемна коробка, з функцією відключення насосу при закритих сервоприводах, «kermi» Сервоприводи «Rehau» Кімнатні контролери- не зафіксував.
 3. Невеличкий гостьовий рукомийник на стільниці.
 4. 1.При нагріванні велике лінійне розширення і трубу крутить. 2,Для прикладу зрівняйте ціну кутника 32 діаметра і 2 гільз з ціною мідного кутника. По різьбам аналогічна картина.
 5. Ага😀 Аврізовські міняв, а з мейбесовськими ще такої практики не було. Через дешламатор все швидко вилетить.
 6. Невеличка паливна на базі електричного котла «Proterm» комбінованого водонагрівача «Drazice». Два контура опалення: тепла підлога 1 поверх і радіатори- другий. Три контури ГВП: 1.2 поверх і барбекю з можливості зливу на зиму. Два контури рециркуляції ГВП: 1 і 2 поверх.
 7. Вхідний вузол будинку. Скритий монтаж.
 8. В вільний від роботи час, роблю у себе електрику. Коли стою на "козлі", жінка подає інструменти. Дивлячись, з яким зусиллям я перекусую моноліт 3х2,5, говорить:" Не можу на це дивитися. Я подарую тобі нормальні кусачки і кабелеріз". Пані знає толк в інструменті.
 9. Принято. Сам використовую багато років, навіть коли її ще не було в Україні. Приходилось замовляти піддон, що було незручно, як по грошам, так і по місці зберігання. Зараз вона доступна, так що не переживайте, можете робити.
 10. Для посудомийки своє підключення. Воно далеко і там окремий вихід каналізації. Тільки вода через прихований кран.
 11. 1.Кран скритого монтажа на посудомойку, яка знаходиться далеко. 2. Вже вище відповіли.
 12. Кухонна мийка, з необхідним, в сучасному житті, обладнанням.
 13. Водорозподільчий узел квартири, з підключенням водоочистки і бойлера.
 14. Колись робив такі під заказ для знайомих. Останнім часом не бачив, хоча значно дешевше від оригінала Альбертоні.
 15. Я іх називаю "під болгарку". Коли сточується конус і робиться більш плоска площина.
 16. Зовнішня частина прокладки малувата. Треба використати трохи більші по діаметру, або з пороніту. Можливо треба трохи "доробити" напільніком посадочні місця колектора.
 17. По трубці, вона регулюється, і напевне на пружині, юо ходить дуже плавно,попадає в гофротрубку з неї в корпус і в мішок. Напевне там стоять лопасті, які при обертанні і "смокчуть". Особливо не розбирався. Я ж кажу, що купив більше 10 років назад на установку сантехніки. Але щось моїм "науковим співробітникам" не сподобалося, і він був закинутий в закрома. Я так думаю, що не сподобалося із-за великого кейса. Мені дуже сподобалося.
 18. Декілька днів назад постала задача в монолітному перекритті свердлити багато отворів для кріплення, діаметром 10х100 мм. Респіратор, окуляри, "шляпа" на патрон перфоратора. Все рівно, весь в пилюці, окуляри протирай і т.д. Десь після 10 отворів, зламався і поїхав додому. Згадав, що більше 10 років назад, купив девайс, яким жодного разу не користувався. Ні в кого, такого не зустрічав, тому ділюсь. Працювати дуже зручно. Рекомендую, особливо для електриків.
 19. Чорновий монтаж не наш. Але було приємно закінчити роботу після колег, які перекваліфікувалися в удобрювачів українських чорноземів тілами свинособактриколор. Молимося за всіх наших. Все в темних тонах, звичайно це для тих, хто любить чорне. Все буде Україна!
×
×
 • Створити...