Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

B.S.V.

Пользователи
 • Постов

  8 948
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  10

Весь контент B.S.V.

 1. Хто в темі, знає, що у нас, як і у німців бувають проблеми з газом🥲 Ротенбергівські, і пальники Бензоматік з переходами, потребують якісний газ і свою різьбу. Майже використавши запаси, проріджені короновірусом, поповнився.
 2. В мене вийшло краще. Може тому, що використовував алмаз ?
 3. Трошки спогадів. Коли орки стояли під Києвом, мій ранок починався з дзвінків до замовників, які проживали по периметру міста і з якими я завжди стараюсь мати гарні відносини. Тому завжди був у курсі всіх подій не тільки з офіційних джерел. Також це допомагало розробити найбільш безпечний маршрут, для евакуації тих, хто вирішив виїзжати. Через декілька днів після де окупації Київської області, вже почалися дзвінки. Одне із прохань замовника, проживаючого в пригороді: «Слава Богу, все пережили, але є проблеми, зв’язані з відсутністю мостів, блокпостами, паливом, і по можливості, хочу перебратися в Київ.» Тому ставимо сантехніку тим, хто пережив прольоти над головою всіх видів озброєнь, і всіх видів літаючою техніки.
 4. Використовуйте якісні труби ПЕ, а також будьте уважні при їх монтажі. В ідеалі, ці ненадійні труби бажано прокладати в гільзі. На фото, при використанні відеоінспекціі, видно залом труби, що в даному випадку, показує недоцільність ремонту. Краще і дешевше прокласти нову. Всім добра і перемоги. 20220603_095921.mp4
 5. Некомфортно працювати, під час повітряної тривоги, біля стратегічних об*єктів. Але ми віримо нашим ЗСУ і ППО. Квартирний вузол водопостачання і опалення, передбачає водопідготовку, анти потопи, трифазний бойлер на 200 л., рециркуляцію ГВП, по кімнатне автоматичне регулювання температури, а також можливість автономного опалення, за допомогою електрокотла. Виділеного місця було недостатньо, але по пару см. повинно залишитися.
 6. Було багато дзвінків від різних людей:"Працюєте, не працюєте?" З початку квітня- в роботі. Терміново виконувалися роботи по постраждалим регіонам- оплата на матеріали і транспортні. Також були незначно постраждалі об*єкти, вони також закриті. Зараз, не дивлячись на те, що команда значно зменшилась, за для захисту країни, роботи виконуються в повному обсязі. Це довше, з більшою чергою і терміном виконанням, але не впливає на якість і ціну на роботи. На жаль, ціни на матеріали все збільшуються, але ми на це вплинути не можемо. Всім здоров*я, добра і перемоги.
 7. А що Вам, буряти не подобаються?
 8. На самому початку відео, чуть лівіше від центру видно пуск ракети.
 9. 1.Нам би Ваші проблеми. 2.Означає, що якби було 100%, то тоді треба було починати ?
 10. Ще одна інформація звідти- туди. "Есть еще одна брехня которой забили мозги духголовым курицам об Украине.
 11. Він в курсі наших справ. Це прислав лля приколу. До речі дзвінки з Канади в Україну безкоштовні, тому Вайбером чи чимось другим користуватися необов*язково.
 12. А сьогоднішні зруйнування в Мархалівці. 6,5 км. до аеропорту. Будуть гасить поки ракети не закінчаться.
 13. Не волнуйся! Информация была передана через 5 мин. после звонка, по официальным и неофициальным каналам
 14. Информация приходит онлайн, куда нужно, включая передвижения отдельных личностей. Вы не задавались вопросом, почему быстро вычисляются ДРГ. А колоны, тем более видно. Они все здесь умрут.
 15. Знакомая тема. Мы для этого используем обыкновенный погружной недорогой насос и большую емкость.
 16. А зачем такие сложности ? Открываете подпитку, включаете насос смесительного узла (если есть, если нет то не беда), к обратке в торце коллектора подсоединяете шланг стиральной машины, другой конец бросаете в трап котельни. Проливаете поконтурно, пока будете слышать воздух. Для ленивых, вроде меня, которые еще ставят на гребенку автоматические воздухоотводчики, как вариант, рассматривается ограничение подпитки редуктором давления на входе воды в дом.Запускается теплый пол, открывается подпитка и на следующий день тепловизором проверяется корректность работы ТП. В 99 %, если нет второго этажа, все работает.
 17. У мене один такий будинок на 160 м працює. Правда там колектори 2х9 і труба 17. А як буде у Вас, звідки я знаю. Пора***те діаметри і розходи теплоносія.
 18. Стандартні труби Київських стояків водопостачання😀
 19. "Как страшно жить"(с). Можно еще много найти разных статей. А если увидеть воочию то, по каким трубам (до медных) оно доставляется, то "сохранить здоровье чтоб, лучше сразу в гроб" (с)
 20. Не монтажем єдиним. На прохання колеги, поміг знайти витік на трубопроводі ГВП. Робота по розводці водопостачання виконувалась людьми які «вміють все». Наші попередні припущення, що забули опресувати фітинг виявились хибними. Причина: неякісна труба і недбалість при монтажі. Витік був знайдений за допомогою тепловізора і акустичного течешукача. Фото малувато, так як при демонтажі і ремонті був відсутній. Основна робота потребує більше часу.
 21. Не монтажем єдиним. На прохання колеги, поміг знайти витік на трубопроводі ГВП. Робота по розводці водопостачання виконувалась людьми які «вміють все». Наші попередні припущення, що забули опресувати фітинг виявились хибними. Причина: неякісна труба і недбалість при монтажі. Витік був знайдений за допомогою тепловізора і акустичного течешукача. Фото малувато, так як при демонтажі і ремонті був відсутній. Основна робота потребує більше часу.
 22. Со временем наверное будет. К тому времени что нибудь найдете. В комплекте сифона должен был быть такой, или с переходом на 50
 23. Потреба тільки тоді, коли баку гаплик. Старий викрутив, новий вкрутив.
×
×
 • Создать...