Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

doshch

Пользователи
  • Публікації

    91
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача doshch

  1. Знавці, підкажіть як налаштувати мінімальну температуру води в газовому котлі на автоматиці "Факел-2". Не зрозуміло в яку сторону крутити ручку чорного регулятора термопари і на яку відмітку ставити. Пробував крутити у різні сторони, газ не вимикається при температурі понад +60 хоч в інструкції вказано мінімальний рівень +40.
  2. Спробував самостійно поміняти блок підшипників у пральній машині. Демонтував старий супорт, купив новий, встановив, зібрав машину і тут засада: без білизни барабан машина крутить нормально у всіх режимах, а з завантаженим смикається, але з місця не рухається... Може хтось підкаже що робити у такому випадку? Пустий барабан з новими підшипниками ходить (коли рукою прокручувати) вхолосту трохи туговато... Може сальник ще не притерся? Ще зауважив при монтажі що задній підшипник крутиться трохи тугіше ніж передній...
  3. Користуюся двохфунційним газовим котлом для опалення будинку і підігріву води, в процесі експлуатації зауважив 2 речі: 1) під час миття в душі опалення не працює тому коли зимою миються кілька осіб по черзі у будинку стає холоднувато; 2) на кухні, під час приготування їжі, безліч разів короткочасно відкривають кран гарячої води, що змушує котел кожного разу загорятися, спалюючи неефективно газ, оскільки вода в трубі за короткий проміжок часу не встигає нагріватися. Мені видається що варто поставити якийсь бак-термос у якому б зберігалася невелика кількість нагрітої води, аби кожного разу, коли треба сполоснути ложку на кухні не "збуджувати" газовий котел + такий бак мав би допомогти уникнути різких перепадів температури води в системі опалення. Можливо таку штуку вже давно придумали і експлуатують... Буду вдячний за думки учасників Форуму, щодо цього.
  4. Сам вивчаю це питання, але для виготовлення шафи купе. Для шаф серйозні майстри рекомендують систему "Braun", як найбільш надійну за розумні гроші. Не знаю чи ця система теж підходить і для міжкімнатних дверей ...
  5. Планую ремонт підлоги в одній кімнаті цегляного будинку. Фундамент (висота цоколя 0.7м.) бетонно-бутовий+ гідроізоляція (толь)+3 ряди цегляної кладки+гідроізоляція (толь). Чистова поверхня підлоги буде лежати десь на 1 см вище другого шару гідроізоляції, а внутрішня ґрунтова засипка (та що під бетонною стяжкою) сягає на одну цеглу вище першого, нижнього шару гідроізоляції. Бачу що ця частина цоколя, що засипана ґрунтом, зволожується через контакт з ним. Виникло питання чи не слід якось ізолювати цеглу цоколя між двома шарами толі від контакту з ґрунтом засипки? При заливанні стяжки заплановано по перимету укласти вертикальнуу ізоляцію від стін з пористого матеріалу, який продають для цієї мети. Чи не слід цю ізоляцію заглибити аж до рівня першого шару горизонтальної ізоляції? Ширина ізоляції вийде досить великою (три ряди цегли+розчин), сумніваюся чи згадана ізоляція розрахована на перебування у контакті з ґрунтом, може використати щось інше? Хто допоможе позбутися сумнівів, буду вельми вдячний?
  6. Пам'ять про предків що трагічно загинули це одна із складових національної ідентичності, своєрідний маркер, який засвідчує приналежність особи до конкретного народу. Дуже дивують цинічні висловлювання "гомосовєтікусів", цікаво чи вони б посміли так висловлюватися про "Голокост"... Невже нічого людського у нас не залишилося, і чи мільйони невинноубієнних співвітчизників не вартують нашої пам'яті...? Хтось написав що треба дбати про живих, а не про мертвих... хіба народ який не пам'ятає про своїх предків має майбутнє...? Нас дуже довго позбавляли пам'яті, спонукаючи думати лише про шмат хліба на сьогодні, а про решту подбає "начальство" от і маємо результат, яскравим виявом якого є нинішня цинічна влада України.
  7. Не можна стверджувати однозначно, але великий ризик є, бо купуємо "кота у мішку". Просто зараз це найшвидший спосіб знайти виконавця будівельних робіт. Мушу однак визнати що час од часу мені і у "Вашому магазині" трапляються компетентні і адекватні виконавці. А ще я переконався що майсти швидко орієнтуються в компетентності/некомпетентності замовника і вміло це використовують.
  8. Вирішив зробити підсумок будівельного сезону і опублікувати дані про недобросовісних львівських будівельників, з яким довелося мати справу у цьому році. 1. "Хіт сезону" Володимир + Ростислав – дере'яні (внутрішні) та бетонні сходи Два старші дядьки-столярі з гонором і амбіціями великих спеціалістів, багато обіцяють а насправді неспроможні зробити елементарного. Терміни затягують, всі можливі технологічні процеси порушують, на зауваження і вимоги замовника щодо якості реагують неадекватно. Так можна сказати пристойними словами про людей, які псували мені нерви за немалі гроші впродовж місяця. Їздять на "Ниві" світлого кольору, телефон Володимира 067 36 86 134. Оголошення публікує у газеті "Ваш магазин". Всім хто шукає "менінгіту" на свою голову, гаряче рекомендую. 2. Другий персонаж п. Орест – зведення дахів, металочерепиця, ринви. Тип подібний до попередніх, балакучий і любить робити враження великого спеца. Терміни затягував, прийшов працювати без відповідного інструменту і підсобника, тому мені довелося йому допомагати власноручно. Роботу не закінчив, а став вимагав повної оплати. Оскільки залишилося зробити буквально остані штрихи, то я щоб не псувати собі нервів вирішив попрощатися із згаданим суб'єктом, заплативши йому за всю роботу. Для любителів гострих відчуттів подаю дані цього "спеціаліста": Дядько у віці коло 50 років, жива вага коло 100 кг., коротка сива "небритість" на морді. Їздить старою Таврією, тел. 067 67 68 889. Свої оголошення публікує у газеті "Ваш магазин". Це у мене були основні "хруні" цього сезону, про дрібніших на згадую.
  9. Дзвоніть по оголошеннях (напр. "Ваш магазин") і питайте тих хто це робить.
  10. Хто підкаже як кріпити перила до таких сходів (нержавійка) і балкончика (дерево)? Радять 2 способи: 1) Відразу бетонувати закладні; 2) Сверлити отвори для кріпильних елементів після бетонування і укладення плитки/каменю. Буду вдячний за поради
  11. Буквально кілька днів тому жінка після миття підлоги на кухні, сказала що дуже задоволена покриттям. Миється прекрасно, босими ногами ходити приємно, за рік експлуатації жодних пошкоджень (баняками не кидаємося;) ), у місцях де найбільше ходиться теж не помітно щоб щось витерлося. Я використовував масло Synteko, воно досить дороге, але невеликою банкою можна покрити значну площу. Мусите пам'ятати що після масла лаком цей паркет уже не покриєте. Бажаю успіхів.
  12. doshch

    Фрезер

    У мене подібна проблема. Замовив у столярів вибрати четверть в дошці для підлоги, але вони зробили погано, дошки не сідають повністю у паз. Думаю купити фрезер і зняти ще 2 мм.
  13. А я будуючи будинок в два етапи, роблю з'єднання зовнішніх стін типу "паз-шип". Тобто при муруванні на всю висоту стіни в 1,5 цегли було зроблено на 0,5 цегли вертикальний паз, а в прибудові буде вимурувано шип. Прибудова не буде нічим зв'язана зі старішою частиною будинку, а щілину з'єднання згодом планую заробити якимось еластичним наповнювачем. Мабуть в місцях примикання перекритів першого і другого поверхів згодом з'являться щілини внаслідок просідання будівлі, але оскільки у мене вони будуть на сходовій клітці і в коридорі, то я сподіваюся що вдасться якось їх замаскувати щоб не псували естетики.
  14. Не дам бо це мабуть якісь місцеві постанови, львівські. У нас масово забудовують парки/сквери, от начальство і вирішило строгіше контролювати зрізання дерев у місті Львові. Найпростіше вам зателефонувати у ЖЕК чи що там у вас, і запитати що у такому випадку роблять, не обов'язково вказувати власну адресу. Якщо дерева ростуть поблизу ЛЕП, то матимете суттєвий аргумент для отримавання дозволу. У мене на вулиці, навпроти воріт росте великий горіх. Гілляки чіпляються за електричні проводи. Сказав про це начальнику ЖЕКу, а він мені каже що немає нічого проти щоб це дерево спиляти (але моїм коштом).
  15. Потрібен дозвіл, незалежно від приватизації. Пишите заяву в ЖЕК і вони дозволяють без проблем. В мене була подібна проблема, викорчував кілька груш н априватній ділянці, сусіди поскаржилися в ЖЕК, начальство покивало пальчиком, чому без дозволу. На тому і скінчилося, але зараз у нас якісь нові строгіші правил ащодо дерев прийняли, можуть і оштрафувати. Так що зайва паперина не завадить.
  16. Вітаю земляка! Поділіться інформацією про фахменів для сигналізації, в мене кабелі вже кинуті перед штукатуркою, залишилося тільки все підключити.
  17. Можна спробувати зробити отвір у стелі, поставити пластикову прямокутну трубу на горищі/мансарді і вивести її на дах.паралельно з наявними вентканалами. А можна взагалі в зовнішній стіні отвір зробити на вулицю і вивести трубу, але мабуть треба буде зворотній клапан ставити щоб не задувало (це коли ванна прилягає до зовнішньої, нефасадної стіни).
  18. Люди добрі!!! Продайте ПЕРЛІТ (М-100 або М-150). Невелику кількість, 1,5 м3. Бажано у Львові або в околицях. Буду вдячний за інформацію.
  19. Минулого року постелив дерев'яну підлогу в кухні, покрив маслом SYNTEKO, поки що задоволений. Особливих проблем з прибиранням немає. Дошка шпунтована, зрощена, купував готову в Епіцентрі. Трохи затонка (28мм) довелося густо ставити лаги. В наступних приміщеннях поставлю масив, а не зрощену дошку. Пробував на прогинання, масив такої ж товщини краще витимує навантаження.
  20. Минулого року поставив Теріву між 1 і 2 поверхами, а весною зауважив невелику тріщину вздовж однієї балки. Тріщину помітно як у верхній стяжці, так і знизу в штукатурці стелі першого поверху. Думаю в чому причина і що робити.... Довжина балки прибл. 5 м, один кінець стоїть над перемичкою вікна (ширина 1,5м), а другий покладений на стіну в котрій містяться вент.канали/димоходи. Підозрюю що причина тріщин – просідання 1 кінця балки, бо при внутрішніх роботах у стіні вибивали отвори для вентиляції, це могло ослабити опору 1 кінця балки. Дивно що армопояс, який є у цьому місці не вберіг балку від просідання... Буду вдячний за коментарі знавців.
  21. Минулого року постелив дощату підлогу в 1 приміщенні з покупної клеєної дошки (28 мм). Кріпив на тонкі лаги 50х50 (знизу бетонне перекриття) шурупами з розрахунком на те що в цьому році ще раз перестелю стиснувши після висихання дощок. Дошки всохлися не сильно, в середньому 2-3 мм. В іншому приміщенні (на дерев'яне перекриття) планую постелити масив (30 мм), але лаги хочу дати товстіші і ширші, для того щоб було місце на термо/звукоізоляцію. По ходу виникло кілька питань над якими думаю: 1) Оскільки спеціально для лагів матеріалу не купував, то планую використати дошку 30-ку наклавши одна на одну 30+30. Виникло питання чи від такого "пирога" не з'явиться додатковий скрип у пілозі, або якісь інші проблеми. 2) Десь прочитав що під лаги стелять войлок і (або) гуму для звукоізоляції. Цікаво чи хтось таке робив, яким матеріалом і що з того вийшло. Буду вдячний за поради.
  22. Дякую, в "коробці" вже живу Тепер цікавлять внутрішні роботи.
  23. З місцевим сервісом зв'язок тільки через Київ що дуже незручно, довелося шукати адресу у Львові де вони знаходяться і чухати туди... Поки чекав сервісу, сам розібрався з котлом, виявилося що в димоході зворотня тяга виникла. Вставив трубу від котла в канал вентиляції і все запрацювало. Зворотня тяга мабуть через низький атмосферний тиск та флюгер на трубі димохода. Котел Атмо... 240/ щось там... Нині була сервісна служба, поговорив з інженером на предмет зворотньої тяги...
  24. Ручка стоїть на +70. Горілка горить, доходить до +40, тоді гасне, я тисну на кнопку скиду (сборса), за кілька секунд горілка повторно запалюється і горить до +40 або сорок з копійками. Так повторюється безліч разів.
×
×
  • Створити...