Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

ангелос

Пользователи
 • Постов

  2 500
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент ангелос

 1. зараз доставка тільки правий берег, локація Буча, доставка в радіусі 30км(потрібно уточнювати)
 2. Ось так відбувається вигрузка 10кубів(фоткі не зовсім вдалі )… привожу навалом коли скласти буде ~7.5складометра.
 3. в мене бусік мах на 3 куба більше не влазе...всі інші автівки самоскиди, сьогодні забув зробити фото вигрузки 10кубів. Ціна в мене нижча, за 10 кубів, ніж привезли вашому знайомому. цінова політика в мене така: чим більше берете тим дешевше ціна за куб. Буси бувають різні, наприклад Мерседес Варіо може везти до 7т... та і вимірювання в кожного постачальника своє...десь я давав розгорнуту відповідь по цьому питанню, помоніторьте, дуже пізнавально, хто ніколи з цим не стикався.
 4. ви так сильно непереймайтесь, все буде добре, привезуть дрова, а поки можете подивитись на ці, глибоко вдихніть-видихніть... сьогоднішній момент загрузки і загружена автівка 7 кубів якість відмінна дровцята свіжої заготівлі без трухи і гнилі, мах буде КПД. дуб-граб завтра їде до нашого форумчанина в Гатне, якщо захоче то відпишиться.
 5. *і тут Остапа понесло...* в день телефон. 15-20 людей, буває, що людина позв поцікавилась, а потім пропала...звонить через 2 неділі і готова замовить , а ціна змінилась. знову брехня, ніхто не представлявся, питання звучало яка ціна на гостомель. із цього нічого не зрозумів, але ви нагадали мені мою сусідку тітку Жанну: судима, говорила жаргоном, курила приму без фільтра, айкью відсутнє геть. відносилась до класу люмпенів, тут з вами є тотожність. Але є і відмінність вона була чесна, а ви вигадуєте інсинуацію . І так представниця люмпенів пробила дно, дно мається на увазі соціальні відносини, це той момент коли йде перехід на особистісне, поливання брудом, невиправденна агресія взагалі до незнайомої людини і без причини. Тут ще грає фактор дефект особистості, другими словами психологічне захворювання. Це пояснює необгрунтовану агресію і пошук союзників(вигадування), на прикладі холуя під ніком ф... не виключено, що то є одна і теж особа. Ця вся єресь виглядить так жалюгідно. Весь цей перформанс можна охарактеризувати, що *хотіла пукнуть, а получилось з подливой* .
 6. ось тут вже брехня, розуміючи реальність сьогодення, а це від 3-ох до 10-ти днів виконання замовлення. а це, що таке? так просто пагаваріть? повторюсь, так як пости від вас пишуться в моїй темі, виходить звертаєтесь... дайте відповідь, коли я вам озвучив ціни? Я не відповідав вам в данній темі! і взагалі не спілкувались. звідки такі відомості аналізу *високих цін * регіону? Виникає питання, навіщо свій гаять час на моніторинг того, що вже є... ось ще одна брехня. Пані, певно, попутало? ГЕТЬ ЗВІДСИ!- які ж вдалі слова нашого Презитента.
 7. ви процитували мій пост в моїй темі і почали розповідати про жадібність. а зараз то *нія*, не вигадуй...прийшла облила брудом. це взагалі флейм з вашого боку. так ви і не зрозумієте, так як порівнюєте продажу дров з НР. так , мова йде про ціну. поясню на своєму прикладі. до мене люди телефонували коли ще орки були в київ обл. я першу доставку робив 5квітня в Озера, до родини з маленькими дітьми які спасалися, від холоду пічкою. світла тоді ще не було, а з'явилося на прикінці квітня. в першу чергу завіз в колонщину, бучу, ірпінь, шпітьки(хоча замовники були і з києва, але вони не були в пріоритеті). звичайно я безкоштовно не возив, але на порядок дешевше, поки не скінчились мої запаси(кінець квітня). потрібно було виїзджати за сировиною за 80км ось тут і відбулося перше зростання ціни( паливо). добре що у постачальника був минулорічний запас. возив місяць(с травня до червня за демпінговою ціною). потім, вище згаданий, запас закінчився. розпочалася зовсім нова заготівля дров і на ціну вплинула та сама ціна палива(якого в провінції, ще треба знайти+ розхідні матеріали, які виявились в дефіциті). зараз маємо те що маємо...хто більш усвідомлений- той вже давно з дровами. а та ціна яка зараз є то не межа, прогнозую буде вища+ ще активізуються шаграї, будуть просить предоплату(таке було минулоріч). я про ціну ще писав 3травня, впевнений ви бачили і не відрегували(не обовязково купівля в мене) а зараз весь світ винен, бо мадам прошляпила. МОЖЕТЕ НЕ ВІДПОВІДАТЬ З ВАМИ ВСЕ ЗРОЗУМІЛО.
 8. знаючи моє ім'я, що зміниться?....це не секрет, тут з багатьма я особисто знайомий. це дно... це питання яке мало лунати від інста-самки, блондинки... звільніть мене від своєї присутності, не треба флуду, мітьте свою наявність деінде.
 9. ось і маєш, не знаючи людину жовчю поливать. що вам я такого зробив щоб отримати таку агресію.
 10. можете точно відповісти коли саме(квітень чи травень) були придбані дрова?
 11. возим довоенную заготовку...но осталось не так много, то что будет заготавливаться, то цена будет...
 12. Работаю уже... наличие дуб-граб, береза, сосна... доставка 3 куба или 10... по вопросам в личку .
 13. твердые есть микс(дуб-граб-ясень), по цене, сориентирую, на след неделе... дрова будут ехать с жит обл. маякните в среду уже буду точно знать.
 14. В продажі насінева картопля 1 репродукціі, від Немешаевського інституту картоплярства. Наявність близько 1000кг. Фасована в сітки 20-25кг. сорти Мирослава та Белла Роса- це нові сорта урожайні, адаптованні до нашого грунту. Доставка від 100кг. 15грн 1кг. локація Немешаево та Біла Церква.
 15. будем проб. работать сколько надо и какие дрова? пысы. буду приходить в себя, отстраивать... работать, сейчас реально правый берег и киев возить.
 16. Стоять колони руського м‘яса в бабинцях ... декілька сотень.
 17. Есть не подтверждённая инфа стоят ватные собаки на танках в р-не Немешаево-кичеево
 18. сааведчик я. это самое, вас что-то много стало, вопрос адресовался другому, или везде нужно наsрать. в этой теме нужно писать о твердом топливе, так что советую вкл режим эксперта(наподобие писанины о пилорамщиках-лохах и обрезках-горельниках или ещё какую то дичь тут нам поведаете...), по профильной теме и не стирать пальцы попросту.
 19. что хочу то и тащу это вольная страна, или вкл режим учитель, мне не надо рассказывать-указывать, не там свои пять копеек тулите. а насчет дросеков, есть сомнения по официозу? сейчас уже вкл режим налог инспектор.
 20. я работаю с лесхозом, разницу понимаете?
 21. так и есть, я покупаю официально, деньги идут в бюджет страны.
×
×
 • Создать...