Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ангелос

Пользователи
 • Публікації

  2 514
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача ангелос

 1. в наявності дрова дубові колоті доставка київ та область. також маємо на сьогодні: вільха, береза, ясен, граб, соснові дрова. возим від 4кубів та до 10.
 2. зайшов...гадав цікава тема... а тут чепуха не модерована.
 3. Так, 8м3 це вийшло коли переміряли дрова ДВШ фактично без коефа? якщо так , то вам привезли 8складометрів, наприклад кузов внутр об*єм повітр*я 8кубів і там дрова чітко складені , так би мовити по вінця. якщо рахують справжі куби то потрібно використовувати коеф. дрова завжди потрібно купувати в складометрах так правильно(хоча сам вожу навалом) але я знаю скільки складометрів привезу. ще мене дивують продавці, що возять на спринтерах по 10склд!!!! один складометр дуба має масcу ~700кг. і цей продавець стверджує, що спринтер 10склд привезе в якого 15радиус колещат та привезе 7т. ось де лохотрон. по словам везе 10 а при складувані 7. дуже класний лайфхак: замовляєте дрова в склд, та послугу укладки(контролюєте процес складування) потім у себе переміряєте та розраховуєтесь. дуже важливо не казати, що вкінці будете переміряти і слідкувати щоб якісно складували, а ще головне дрова мають бути +- одного розміру зазвичай це 30-33см. ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА.
 4. Вам все *але*…. Ну то таке, вовка боятись- в ліс не ходити. Дискомфорта і проблем не відчуваю, пронести 2 мішка в сутки, з 6 поверху на 5. В кого част будинок, носить і більшу відстань , тре вдягатися , а тут в трусах і тапках пішов.
 5. Дивне якесь *умозаключеніє*. Напряга немає, взагалі…є тепла домівка, а це зараз головне. Підлаштувались вже , в квартирі 20*. Де камін в кімнаті 27-25. Дрова тверді, підкидаєм по 4-5 полін, через кожні 3години. Вода буде, будем триматись. Є не довольні бабуські, яким воняє, але то заздрість. Всіх сусідів опитав, то деякі чують дим, потрапляє через вент канал. Але то не завжди , коли вітер в ту сторону. Якщо є можливість то будуйте-монтуйте. То є автономія.
 6. В мене все законно , купував квартиру, камін був вписаний в доках. В мене є тех поверх(6 поверх). там зберігаю. Мої хлопці занесли близько 3складометрів. Вже майже все витопив, в умовах блекуата, рятує добряче. Топим кожен день. Буду ще заносить, так як не вистачить. Будинок кирпич, є чердак.
 7. Насип, онлі. що буде, так правильно зрозуміли. якщо принципово дуб і Вам невідомі властивості інших аналогічних твердих порід, тоді я не допоможу.
 8. зараз доставка тільки правий берег, локація Буча, доставка в радіусі 30км(потрібно уточнювати)
 9. Ось так відбувається вигрузка 10кубів(фоткі не зовсім вдалі )… привожу навалом коли скласти буде ~7.5складометра.
 10. в мене бусік мах на 3 куба більше не влазе...всі інші автівки самоскиди, сьогодні забув зробити фото вигрузки 10кубів. Ціна в мене нижча, за 10 кубів, ніж привезли вашому знайомому. цінова політика в мене така: чим більше берете тим дешевше ціна за куб. Буси бувають різні, наприклад Мерседес Варіо може везти до 7т... та і вимірювання в кожного постачальника своє...десь я давав розгорнуту відповідь по цьому питанню, помоніторьте, дуже пізнавально, хто ніколи з цим не стикався.
 11. ви так сильно непереймайтесь, все буде добре, привезуть дрова, а поки можете подивитись на ці, глибоко вдихніть-видихніть... сьогоднішній момент загрузки і загружена автівка 7 кубів якість відмінна дровцята свіжої заготівлі без трухи і гнилі, мах буде КПД. дуб-граб завтра їде до нашого форумчанина в Гатне, якщо захоче то відпишиться.
 12. *і тут Остапа понесло...* в день телефон. 15-20 людей, буває, що людина позв поцікавилась, а потім пропала...звонить через 2 неділі і готова замовить , а ціна змінилась. знову брехня, ніхто не представлявся, питання звучало яка ціна на гостомель. із цього нічого не зрозумів, але ви нагадали мені мою сусідку тітку Жанну: судима, говорила жаргоном, курила приму без фільтра, айкью відсутнє геть. відносилась до класу люмпенів, тут з вами є тотожність. Але є і відмінність вона була чесна, а ви вигадуєте інсинуацію . І так представниця люмпенів пробила дно, дно мається на увазі соціальні відносини, це той момент коли йде перехід на особистісне, поливання брудом, невиправденна агресія взагалі до незнайомої людини і без причини. Тут ще грає фактор дефект особистості, другими словами психологічне захворювання. Це пояснює необгрунтовану агресію і пошук союзників(вигадування), на прикладі холуя під ніком ф... не виключено, що то є одна і теж особа. Ця вся єресь виглядить так жалюгідно. Весь цей перформанс можна охарактеризувати, що *хотіла пукнуть, а получилось з подливой* .
 13. ось тут вже брехня, розуміючи реальність сьогодення, а це від 3-ох до 10-ти днів виконання замовлення. а це, що таке? так просто пагаваріть? повторюсь, так як пости від вас пишуться в моїй темі, виходить звертаєтесь... дайте відповідь, коли я вам озвучив ціни? Я не відповідав вам в данній темі! і взагалі не спілкувались. звідки такі відомості аналізу *високих цін * регіону? Виникає питання, навіщо свій гаять час на моніторинг того, що вже є... ось ще одна брехня. Пані, певно, попутало? ГЕТЬ ЗВІДСИ!- які ж вдалі слова нашого Презитента.
 14. ви процитували мій пост в моїй темі і почали розповідати про жадібність. а зараз то *нія*, не вигадуй...прийшла облила брудом. це взагалі флейм з вашого боку. так ви і не зрозумієте, так як порівнюєте продажу дров з НР. так , мова йде про ціну. поясню на своєму прикладі. до мене люди телефонували коли ще орки були в київ обл. я першу доставку робив 5квітня в Озера, до родини з маленькими дітьми які спасалися, від холоду пічкою. світла тоді ще не було, а з'явилося на прикінці квітня. в першу чергу завіз в колонщину, бучу, ірпінь, шпітьки(хоча замовники були і з києва, але вони не були в пріоритеті). звичайно я безкоштовно не возив, але на порядок дешевше, поки не скінчились мої запаси(кінець квітня). потрібно було виїзджати за сировиною за 80км ось тут і відбулося перше зростання ціни( паливо). добре що у постачальника був минулорічний запас. возив місяць(с травня до червня за демпінговою ціною). потім, вище згаданий, запас закінчився. розпочалася зовсім нова заготівля дров і на ціну вплинула та сама ціна палива(якого в провінції, ще треба знайти+ розхідні матеріали, які виявились в дефіциті). зараз маємо те що маємо...хто більш усвідомлений- той вже давно з дровами. а та ціна яка зараз є то не межа, прогнозую буде вища+ ще активізуються шаграї, будуть просить предоплату(таке було минулоріч). я про ціну ще писав 3травня, впевнений ви бачили і не відрегували(не обовязково купівля в мене) а зараз весь світ винен, бо мадам прошляпила. МОЖЕТЕ НЕ ВІДПОВІДАТЬ З ВАМИ ВСЕ ЗРОЗУМІЛО.
 15. знаючи моє ім'я, що зміниться?....це не секрет, тут з багатьма я особисто знайомий. це дно... це питання яке мало лунати від інста-самки, блондинки... звільніть мене від своєї присутності, не треба флуду, мітьте свою наявність деінде.
 16. ось і маєш, не знаючи людину жовчю поливать. що вам я такого зробив щоб отримати таку агресію.
×
×
 • Створити...