-
Публікації
14 291 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
33
Дощ's Achievements
-
Ви не поляк часом? Чи просто підарас?
-
Що ви тут чешете, що ви знаєте про гідність. Ви так точно нічого не відчуваєте крім бабла в кишенях. Зеленський присвоїв почесне найменування підрозділу ССО імені Героїв УПА - як символ боротьби з окупацією. Наших героїв, не польських - ми шануємо наших Героїв, всіх без виключення Щодо іншого то моравецький чітко сказав що думають поляки, вони воліють, щоб в українських танках гинули українські солдати, ніж щоб польські солдати гинули в польських танках Тому їхня допомога - чиста прагматика, без якої їм самим доведеться спілкуватись з кацапньою
-
Забравши орден у воюючої країни (не в зеленського), яка величезною ціною прикриває у т.ч. польські дупи - це плюнути в обличчя всім сучасним українцям під приводом неоднозначних подій 90 річної давнини. УПА - наші герої і символ боротьби з окупацією. Треба мати гідність і тоді не будеш людиною другого сорту, не всі її мають Про повернення в Україну - смєшно
-
Навроцький не тупий, підарас просто - спецом цю істерію розігнав кацапні на радість Не йому нам вказувати кого шанувати, як і не нам їм - у нас свої герої, у них свої - хай живуть з цим
-
А хто були ваші предки що всіх зраджували? Нас весь час гнобили всі сусіди, мабуть з часів після Київської Русі, ті ж угри, поляки, кацапи тут як вдома. А зраджували ми
-
Завалити зараз ключового свідка, можливо організатора, і сховати кінці у воду - не дуже гарна ідея
-
І чого так зранку нервуватись... Депресуха? За все безкоштовне каса попереду
-
Нікому ніколи нічого не дається задарма - за все потрібно боротись. Якщо зараз кацапи вмиються то за найближчі 100 років бігатимуть вони, може й назавжди
-
Вбити зрадника ніколи не пізно, треба справу довести до суду щоб цю опг розкрутити повністю
-
Мені вказівки тупорилих не потрібні, я з такими не спілкуюсь і не дискутую
-
А чого ви їх так сцитесь Може дати їм раз пзди та й вони сцятись будуть? Бо так із заячою душею можна все життя бігати www.instagram.com/reel/DQ5hH3tCAhe/?igsh=dDVnMnNrbTNiYnc0
-
У контексті поведінки, яку найчастіше описують як втечу від людей, стресу або небезпеки, найчастіше тікають коти. Основні причини, чому тварини (зокрема коти) тікають: Страх та загроза: Різкі звуки, переляк або загроза змушують їх тікати й ховатися. Інстинкти: Весною коти часто тікають через інстинкт розмноження або цікавість до зовнішнього світу. Дискомфорт: Тварина може тікати від людей, якщо відчуває неправильне поводження або стрес. Також, собаки можуть тікати від господарів, якщо відчувають небезпеку або мають схильність до бродяжництва
-
Нц - не прохідний двір - і там охорона периметру і пропускна система була завжди - як на кожному військовому об'єкті. Я не знаю і не уявляю жодного військового об'єкту, який не охороняється і на який вільний вхід/вихід. Так само ппд будь-якої частини десь у Львові чи Тернополі - хай хтось спробує просто зайти/вийти бо йому так захотілось - так було завжди
-
Для ухилянтів окремі учебки - там вживляють gps маячкиі і як лиш виходиш за межі периметру - відпадає пісюн
