Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дощ

Пользователи
  • Публікації

    14 291
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    33

Востаннє Дощ виграв 29 березня

Публікації Дощ були найпопулярнішими!

2 підписника

Персональная информация

  • Откуда
    Ірпінь
  • Пол
    Мужской

Відвідувачі профілю

33 239 переглядів профілю

Дощ's Achievements

Форумная легенда

Форумная легенда (12/13)

  • Начало популярности
  • Преданный форуму
  • Начинающий собеседник
  • Популярность
  • Первый пост

Recent Badges

16,2 к

Репутація

  1. Ви не поляк часом? Чи просто підарас?
  2. Що ви тут чешете, що ви знаєте про гідність. Ви так точно нічого не відчуваєте крім бабла в кишенях. Зеленський присвоїв почесне найменування підрозділу ССО імені Героїв УПА - як символ боротьби з окупацією. Наших героїв, не польських - ми шануємо наших Героїв, всіх без виключення Щодо іншого то моравецький чітко сказав що думають поляки, вони воліють, щоб в українських танках гинули українські солдати, ніж щоб польські солдати гинули в польських танках Тому їхня допомога - чиста прагматика, без якої їм самим доведеться спілкуватись з кацапньою
  3. Забравши орден у воюючої країни (не в зеленського), яка величезною ціною прикриває у т.ч. польські дупи - це плюнути в обличчя всім сучасним українцям під приводом неоднозначних подій 90 річної давнини. УПА - наші герої і символ боротьби з окупацією. Треба мати гідність і тоді не будеш людиною другого сорту, не всі її мають Про повернення в Україну - смєшно
  4. Навроцький не тупий, підарас просто - спецом цю істерію розігнав кацапні на радість Не йому нам вказувати кого шанувати, як і не нам їм - у нас свої герої, у них свої - хай живуть з цим
  5. А хто були ваші предки що всіх зраджували? Нас весь час гнобили всі сусіди, мабуть з часів після Київської Русі, ті ж угри, поляки, кацапи тут як вдома. А зраджували ми
  6. Завалити зараз ключового свідка, можливо організатора, і сховати кінці у воду - не дуже гарна ідея
  7. І чого так зранку нервуватись... Депресуха? За все безкоштовне каса попереду
  8. Нікому ніколи нічого не дається задарма - за все потрібно боротись. Якщо зараз кацапи вмиються то за найближчі 100 років бігатимуть вони, може й назавжди
  9. Вбити зрадника ніколи не пізно, треба справу довести до суду щоб цю опг розкрутити повністю
  10. Мені вказівки тупорилих не потрібні, я з такими не спілкуюсь і не дискутую
  11. А чого ви їх так сцитесь Може дати їм раз пзди та й вони сцятись будуть? Бо так із заячою душею можна все життя бігати www.instagram.com/reel/DQ5hH3tCAhe/?igsh=dDVnMnNrbTNiYnc0
  12. У контексті поведінки, яку найчастіше описують як втечу від людей, стресу або небезпеки, найчастіше тікають коти. Основні причини, чому тварини (зокрема коти) тікають: Страх та загроза: Різкі звуки, переляк або загроза змушують їх тікати й ховатися. Інстинкти: Весною коти часто тікають через інстинкт розмноження або цікавість до зовнішнього світу. Дискомфорт: Тварина може тікати від людей, якщо відчуває неправильне поводження або стрес. Також, собаки можуть тікати від господарів, якщо відчувають небезпеку або мають схильність до бродяжництва
  13. Нц - не прохідний двір - і там охорона периметру і пропускна система була завжди - як на кожному військовому об'єкті. Я не знаю і не уявляю жодного військового об'єкту, який не охороняється і на який вільний вхід/вихід. Так само ппд будь-якої частини десь у Львові чи Тернополі - хай хтось спробує просто зайти/вийти бо йому так захотілось - так було завжди
  14. Для ухилянтів окремі учебки - там вживляють gps маячкиі і як лиш виходиш за межі периметру - відпадає пісюн
×
×
  • Створити...