Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Дощ

Пользователи
  • Публікації

    14 297
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    33

Усі публікації користувача Дощ

  1. Та мені пофіг, Шевченку певно також Колись слухав радіо країна фм, була чи не єдина повністю українська радіостанція, перестав слухати відколи вони це лайно в промислових масштабах запустили
  2. Та це ж вже було Всі готові вчити, і так і сяк, і боком як завгодно - лиш воювати не хочуть Щоб чому навчати треба самому вміти, прохавати так сказать - а ну скажіть який бойовий досвід у доніка? А у вас так щоб аж "ПОВНА заміна в космічних масштабах"? Подивився що там вчать: бзвп, фахова, цікаво яка. Ну, стандартний набір. Но така біда що за нинішньої інтенсивності і динамічності війни ті здобуті знання втрачають актуальність як раз на момент закінчення навчання. Нічого не маю проти доніка і його скромного нц, але розкидуватись словами "самий-самий" не варто Уточніть кому ви це - якось двозначно звучить Ші в музиці вже моветон, якась стеля розвитку, однакові голоси, однакові мелодії й звороти - забивають ефір
  3. Якби кобзар знав що його тексти озвучуватиме ші - вмер би зразу як дізнався
  4. Не ви точно і не інші білобілетчики Вам там видніше
  5. Правильно пише, ймовірність наявна, але є нюанс - це неможливо спланувати непомітно. Донік хайпожор. Щоб намагатись продавити нашу оборону на цій ділянці вказаної протяжності потрібне ударне угруповання мінімум тис 200, не рахуючи частин забезпечення і овт, а кацапи ледь стягують те що є. Відкритий вступ Білорусі у війну майже миттєво призведе до її знищення - тим самим позбавивши кацапію останніх, вкрай важливих, логістичних ланцюжків Це було потужно. Коли таке заявляють то відразу знівельовують досягнення інших. Скільки нц доніка готує людей разово за зміну? Чол 300? Лише 199 нц дшв готує за раз на порядки більше, а він ясно ж не один Тут все правильно, потрібні люди, на всі напрямки і спеціальності
  6. Ви не поляк часом? Чи просто підарас?
  7. Що ви тут чешете, що ви знаєте про гідність. Ви так точно нічого не відчуваєте крім бабла в кишенях. Зеленський присвоїв почесне найменування підрозділу ССО імені Героїв УПА - як символ боротьби з окупацією. Наших героїв, не польських - ми шануємо наших Героїв, всіх без виключення Щодо іншого то моравецький чітко сказав що думають поляки, вони воліють, щоб в українських танках гинули українські солдати, ніж щоб польські солдати гинули в польських танках Тому їхня допомога - чиста прагматика, без якої їм самим доведеться спілкуватись з кацапньою
  8. Забравши орден у воюючої країни (не в зеленського), яка величезною ціною прикриває у т.ч. польські дупи - це плюнути в обличчя всім сучасним українцям під приводом неоднозначних подій 90 річної давнини. УПА - наші герої і символ боротьби з окупацією. Треба мати гідність і тоді не будеш людиною другого сорту, не всі її мають Про повернення в Україну - смєшно
  9. Навроцький не тупий, підарас просто - спецом цю істерію розігнав кацапні на радість Не йому нам вказувати кого шанувати, як і не нам їм - у нас свої герої, у них свої - хай живуть з цим
  10. А хто були ваші предки що всіх зраджували? Нас весь час гнобили всі сусіди, мабуть з часів після Київської Русі, ті ж угри, поляки, кацапи тут як вдома. А зраджували ми
  11. Завалити зараз ключового свідка, можливо організатора, і сховати кінці у воду - не дуже гарна ідея
  12. І чого так зранку нервуватись... Депресуха? За все безкоштовне каса попереду
  13. Нікому ніколи нічого не дається задарма - за все потрібно боротись. Якщо зараз кацапи вмиються то за найближчі 100 років бігатимуть вони, може й назавжди
  14. Вбити зрадника ніколи не пізно, треба справу довести до суду щоб цю опг розкрутити повністю
  15. Мені вказівки тупорилих не потрібні, я з такими не спілкуюсь і не дискутую
  16. А чого ви їх так сцитесь Може дати їм раз пзди та й вони сцятись будуть? Бо так із заячою душею можна все життя бігати www.instagram.com/reel/DQ5hH3tCAhe/?igsh=dDVnMnNrbTNiYnc0
  17. У контексті поведінки, яку найчастіше описують як втечу від людей, стресу або небезпеки, найчастіше тікають коти. Основні причини, чому тварини (зокрема коти) тікають: Страх та загроза: Різкі звуки, переляк або загроза змушують їх тікати й ховатися. Інстинкти: Весною коти часто тікають через інстинкт розмноження або цікавість до зовнішнього світу. Дискомфорт: Тварина може тікати від людей, якщо відчуває неправильне поводження або стрес. Також, собаки можуть тікати від господарів, якщо відчувають небезпеку або мають схильність до бродяжництва
  18. Нц - не прохідний двір - і там охорона периметру і пропускна система була завжди - як на кожному військовому об'єкті. Я не знаю і не уявляю жодного військового об'єкту, який не охороняється і на який вільний вхід/вихід. Так само ппд будь-якої частини десь у Львові чи Тернополі - хай хтось спробує просто зайти/вийти бо йому так захотілось - так було завжди
  19. Для ухилянтів окремі учебки - там вживляють gps маячкиі і як лиш виходиш за межі периметру - відпадає пісюн
  20. За півроку можна втікти разів 500, потім повернутись і втікти ще разів 500 на будь-якому етапі "Під конвоєм" це якась повна херня - в район БД військовослужбовці вибувають зі зброєю, з БК, в броні. Якщо з учебки зразу їдуть не в район а в ппд (птд) то тут залежить як частиною організоване переміщення (зі зброєю/без). Завжди є старший групи і старший транспорту (офіцер/сержант), вони можуть бути зі своєю штатною зброєю, яка вписана у військові і відрядні. Без зброї вибувати в район заборонено, вона може їхати окремо і видаватись зразу по прибуттю, але це головняк на колінах вписувати, зазвичай видають заздалегідь як і броню і всю амуніцію, бк по задачам. Я віз купу людей в цивільних поїздах, автобусах зі зброєю і БК через всю Україну - без проблем Конвой це якась кацапська іпса в яку вірять, та хер його знає хто в це вірить Про 6 з 200 - брехня зразу По перше якщо мобілізували 200 з якогось н.п. то вони 100% не потраплять в один підрозділ - це порушення інструкцій, та вони навіть в один нц не попадуть. Таке могло бути лиш в лютому-березні 22 по зрозумілим причинам. Як можна базарить про 6 з 200? Або якщо це спроба виїхати мовляв неправильно зрозуміли і втрати не за пару днів, а за півроку - це брехня, бо він не знає Про "десь там вообще писець" - брехня зразу - як можна розповідати про підрозділ в якому не був? Тут взвод від взводу відрізняється, а бригади то й подавно. Схоже на совковий анекдот "стройбат - так тим зверям взагалі зброю не видають" - так і про скелю що там писец Ваші роздуми і твердження схожі на думки підлітка про матерії які він осягне років через 20 Коротше ваш племяш піздун, або ви, або обоє По роликам "від тцк" то тут вже взагалі з котушок злетіли, якщо раніше намагались вияснити що іпсо, що ші, а що дійсно є то зараз шурують лайно як на конвеєрі, ніхто навіть не вникає - а нафіга? А не підкажете чого бувають редко?) У вас якісь дитячі уявлення про близькість до передка, як і взагалі про передок. По перше на передку зв'язок повинен бути у всіх, і він є у всіх (дякуєм маску). Немає лише якщо самостійно вимикаєшся. У мене він повинен бути 25/7. На форум заходжу як маю час і бажання. І да я не солдат. Я ні дня не служив, весь час що у війську - на війні. Але перш ніж вирости я трохи років побув комвзвода - треба пояснювати що таке на війні комвзвода бойової роти дшв? Мій бойовий шлях дозволяє мені вільно говорити як з солдатом, так і з генералом Но мене тригернуло інше - ви ж наче проукраїнский, не орк - але гадите на зсу, не на тцк, не на людоловів, не на конкретні прізвища або факти - а тупо на збройні сили, які день і ніч захищають вашу сраку. З якою метою ви це робите? що ви хотіли донести розповсюджуючи брехню "від племяша"
  21. Та ти гнида раніше згориш, паскуда війну сюди приніс а зараз сука качає зсередини Дуже добре що є такі майданчики які фіксують всю цю наволоч, до кожного черга дійде Що ж ти виродок фотку прибрав, вертай назад своє рашистське лайно
  22. Не віриться бо брехня у кожному слові, казки рашистського іпсо В армії до біса проблем, різних, великих і малих, але ваша брехня не має нічого спільного з реальністю
×
×
  • Створити...