Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Ирида

Пользователи
 • Постов

  1 855
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Победитель дней

  3

Весь контент Ирида

 1. Ситуація наступна: років 10 тому в багатоповерховому будинку серії Т4, в квартирі на першому поверсі, було зроблено деревяну підлогу, з прокладанням 10см шару мінвати. Таке рішення було викликане необхідністю якнайшвидше виконати ремонт після глобального потопу всередині квартири: не було часу чекати технологічно обумовленого часу на затвердіння бетону, зате знайшовся виконавець на укладання такої підлоги. В цьому році, в звязку з масовою евакуацією мешканців Києва з міста, розбор води різко зменшився, в водогоні піднявся тиск, у сусіда нагорі не витримала рушникосушарка - як результат, квартиру залило вже згори. Відразу займатися наслідками було не до того, та й не було кому ( з членів родини на місці була тільки 1особа), відновили тільки електрику, все інше почали тільки з цього місяця. Поки звільнили площі, поки провели демонтаж підлоги на кухні - приміщенні, що найбільш постраждало, виявилось, що грибок уразив навіть перегородку між кухнею та частиною міжпокою. А коли цю перегородку виламали, переконались, що по ній під підлогу міжпокою таки проникла вода, тож мінвата трохи відволожилась, а торець лаг ушкоджено грибком. Чи можливо залишити все, як є для просушки, обробити ушкоджену частину лаги спецзасобами та замінити крайні мати мінвати на нові? Наскільки це критично? В мирний час, зрозуміло, проводили б демонтаж далі. Але наразі...
 2. Поки до "строительства", звертається громада села Колонщина та навколишніх: Для запуска комиссии по оценке разрушений очень нужен человек, с дипломом и сертификатом (что бы сделать заключение) по одному из 4х вариантов: - експерт з обстеження будівель і споруд; - інженер-проєктувальник із кваліфікаційним рівнем “провідний” або “I категорія”, який має кваліфікаційний сертифікат за спеціалізацією “інженерно-будівельне проєктування у частині забезпечення механічного опору та стійкості”; - експерт будівельний із кваліфікаційним рівнем “провідний” або “I категорія”, який має кваліфікаційний сертифікат за спеціалізацією “експертиза проєктної документації у частині забезпечення механічного опору та стійкості”; - інженер-консультант (будівництво) із кваліфікаційним рівнем “провідний” або “I категорія. Готовы обсудить платную основу этих услуг. Пишите в личку.
 3. Проводка сама по собі - алюмінієва стара, 1993р. В 2008-(10) робився ремонт ( теж після потопу - тільки тоді топили ми), встановлювались ( де-не-де переносячи) нові вимикачі та освітлювальні прибори. На розетки, здається, розвели мідь. Стосовно "мало б висохнути" - сумнівно, оскільки ще 2 дні після 21 зі стелі капало, з 28 - відключили опалення, та й погода явно не сприяла.
 4. Дякую, хто відгукнувся. На жаль, все таки потребую уточнень. 1) залив відбувся ще 21.03. Звісно, течію перекрили, інакше стояло б питання не тільки про відсутність освітлення. Далі було не до цієї проблеми. 2) саме собою відновилось освітлення в кухні (мабуть, просохло). 3)знайшли електрика, він відновив освітлення в туалеті - полагодив вимикач . 4) в спальні є напруга на "0", як припустив електрик - десь в будинку відбувається несанкціоноване підключення. В залі - працює лише 1жила. Пропонує кидати новий провід в коробі. Чи актуально ще просушування коробок розгалуження та можливих місць з'єднання проводів? Розетки працюють - при ремонті лінії силові та освітлення велись окремо.
 5. Війна порушує життя, іноді несподіваним чином. Київ. Багатоповерхівка майже без мешканців. Підвищений тиск в трубах. Де тонко, там і рветься - як результат, двокімнатну квартиру заливає вода зверху, причому проникаючи по панелям перекриття. Освітлення зникло. Чекати, поки просохне? Як довго? Чи?.. Зрозуміло, що на поточному моменті бажано вийти з ситуації, можливо, і не найкращим чином, але найоптимальнішим. Що порадите?
 6. Війна порушує життя, іноді несподіваним чином. Київ. Багатоповерхівка майже без мешканців. Підвищений тиск в трубах. Де тонко, там і рветься - як результат, двокімнатну квартиру заливає вода зверху, освітлення зникає. Потрібно відновити. Дуже бажано з мінімальною шкодою для існуючих поверхонь.
 7. Від того, що хтось панікує та параноїть, користі, дійсно, не буде. А от від того, що хтось плювать хотів на правила поведінки, які рекомендують в ситуації з короновірусом, є цілком реальна шкода. Людина захворює, при цьому почуває себе або зовсім нормально, або трохи застудженою, але продовжує шастати, інакше не скажеш, між людьми. Здати тест? Це - не наш метод! Яка там самоізоляція, якщо хтось в сімї захворів, про що ви, якщо навіть маску на носі тримати ліньки. Бо це ж така наруга над особистістю!
 8. Я вже наводила приклад, як спокійно жив мій директор, абсолютно не парячись, вважаючи "корону" якщо не вигадкою, то перебільшенням, ту ж маску використовуючи, тільки щоб не чіплялись. І чим це закінчилось.
 9. Страшенно хочеться дізнатись,. яким чином ви його підтримуєте і завдяки чому в ньому впевнені?
 10. Просувається справа з балками? Бо я - зацікавлена особа.))
 11. Я не можу зрозуміти, звідки це настійливе повторення: "радуются"? Вище зазаначала: якщо люди щось роблять, а не займаються погромами, це не означа, що вони "радуюются". І, незрозуміло, чому такий страшний переляк та побоювання за особисту свободу викликає носіння маски та спецдовідки щодо ковіду? Заборона переходити на червоне світло теж викликає, аж спати не можете? Чи обов'язковість перетину більшості кордонів з спецдокументами або неможливість укласти угоди без наявності паспорту?
 12. Ви провели соцопитування? І воно достеменно показало, що саме більшість вважає, і що дії влади цілком доцільними та достатніми, і що влада має схвалення та підримку? Якщо владу не йдуть громити, це ще не означає, що її схвалюють та підтримують.
 13. Ну, ви, дядя, і сказанули! Хіба можно порівняти, що коштує зробити перше, а що - друге? Це вже не кажучи про те, що перше мають робити одні, а друге можуть ( і роблять) інші.
 14. Щось подібне було ДО. Без "внушения",щоправда, правила поведінки з покупцями і на торгових площах виконувались беззастережно, але чому я волію працювати на "удальонці" тоді, коли це доцільно, викликало в нього деякий подив-спротив. На жаль, у нас така структура виконання обовязків, що тільки я і могла це робити...
 15. Про мого директора. Який 2-го березня розповідав, що "не верю я в ковид. Нет, что-то, конечно, есть - но это отдельных болезных бьет, а кто витаминчики ест и за собой следит - того обходит". А 1квітня визнав: якби не лікарня, мене в живих вже не було б.
 16. З родинного кола в 8осіб, яке зустрічалося 12.03, захворіло троє: мій чоловік, молодша донька та її хлопець. Молодші втратили нюх і, відповідно, смак. Доньку потемпературило 1-2 дні, у хлопця і того не було. Тест у обох - позитивний. А чоловік з 16-го числа, тобто вже 10-й день, температурить за 39С. Хвалений німесил взагалі не впливає, парацетамол та ібупрофен збивають від 2-х до 5-ти годин. Рентген показав стан "пребронхітний". Ніяких додаткових симптомів немає, кашель в порівнянні з "мирним" часом не посилився. Аналіз крові - типовий для ковідного, крім д-димера, той - в нормі. Лікар - наче звичайна пересічна особа видала" ну, раз температура так долго, наверное, пора пить антибитиотики ". Цікаво, хто має вирішувати "наверное" чи не "наверное" - сам пацієнт?
 17. Не знаю, що ви розумієте под "остальное", але назвати "бредом" той самий парацетамол, якщо Т >39? Не знаю, не знаю...
 18. Напишу і я. Майстер з нашого підприємства, 57р, захворіла після НР. Думають, що приніс онук з дитячого закладу. Чоловік (60р) та донька (мати цього онука) перенесли як легке ГРЗ, син (за 30) взагалі не мав симптомів. Її через тиждень після початку захворювання госпіталізували "по швидкій": вже виносили з дому, йти не могла. Була під ІВЛ. Думала, що вже все, "моменто морі": марила, втрачала свідомість. Вже вдома, слабкість колосальна -ходить по стіночці, напади страху, періодичний тремор рук.
 19. А в магазинах покупці в масках? Чи та маска десь на підборідді, в кращому випадку на роті, як то їздить 1/2 тих, хто користується транспортом? Добавлено через 2 минуты Бачила. Неодноразово. Від магазину в годину пік не дуже відрізняється.
 20. Добре бути багатим та здоровим(с) Не всім так випадає. Та навіть і не в цьому питання: чим конкретно торгівля на базарах, яка в більшості випадків є на свіжому повітрі, гірша торгівлі в приміщеннях?
 21. Я маю на сьогодні халепи з газом, тому щодо "опломбировать" и "не платить за доставку" пояснюю: газовщики розділяють поняття "опломбували" та "відрізали". При "опломбували" вважається, що доставка газу все одно відбувається - до місця пломби ,так що платити треба. Якщо не помиляюсь, там повна назва "транспортуванння та розподілення" чи щось схоже, ні? При "відрізали" - доставки газу дійсно немає, можливість користування газом відсутня повністю.
 22. Дякую на доброму слові. Як особа, що має безпосереднє відношення до згадуваної фірми взагалі і питань пересорту зокрема, маю повідомити, що на жаль, останній таки трапляється. За рік - до десяти звернень-скарг, які в 90% вирішуються позитивно для скаржника. Що поробиш - людський фактор виключити не можна.
 23. В процесі реконструкції будинку https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=235045 виникла необхідність в розрахунку армопоясу під мансарду.
×
×
 • Создать...