Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

mastervovik

Пользователи
 • Публікації

  11 760
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  14

Усі публікації користувача mastervovik

 1. Тона задвірках тема, ти їх й не побачиш) Я, Пролистав декілька останніх сторінок перед війною, ні чого сильно цікавого не побачиш. Я був один з найбільших оптимістів , вважав, що нападуть з окупованих територій, а потім з моря, вважав що Хуйла нарід не підтримає в разі обстрілу ракетами... Тут я сильно помилявся, я чесно досі дещо в шоці від "мірних. Житєлєй". Корніл Потрошителю пропонував свій дім в якості притулку як що в Донбасі буде все погано, а потрошитєль алеверди пропонував)
 2. Це не мясорубка, там реверс в загалі не потрібен! Моєму більше 15 років, клинив пару раз за весь час, термоконтроль спрацював, вручну витягнув і поїхав далі. Конструкція дуже проста, там навіть підшипників нема, ломатись особо ні чому) На багато важливіше запчастини, но їх теж в загалі немає, ні на які, тому що вони не ламаются. В мене через 10 років кулачки зтерлись і закльопки згнили, знайшов токаря, зрбив мені нові ще кращі ніж були) А неділю тому гайка кріпленя диску відкрутилась, на шківу якоря різьба згнила. Поки не придумав як відремонтувати, купив собі теку, за 7тис, мінімум на 10 років її вистачить, а за цей час я й з своїм стареньким щось придумаю, він ще років 15 пропрацює, тільки сальник змінити. А в загалі, я б на бренд мабуть не дживився, в мене бувноунейм амереканець,домансон, є інсінк під ремонт, зараз тека, конструктивно вони всі однакові на 90 відсодків, і по виликому рахунку це розхідний матеріал, легше викинути і купити новий чим ремонтувати. Головне на що я звертав увагу при виборі це потудність, мінімум одна кобила!, Більше -краще. Та й по вагі можна зрівнювати, як генератори)) нормальний повинен важити не меншше 5 - ближще до 10кг.
 3. Та так, ідея настільки бредова що навіть моветон розписувати в чому її бредовість Щось Геніальне на перший погляд завжди бредове... Але я поки що теж згоден що це брєдятіна, але я і не геній))
 4. В Дніпрі аполо горить, є як найменше загиблий. Для аполо це нажаль було питання часу з таким сусідом, в метеор вже прилітало(
 5. Не напрягайся, я ж не орк, мав на увазі їбашить окупантів в ціх містах, щоб туди ні якому буряту їхать не хотілось.
 6. В цілому згоден, але це виглядає як гасло! Домовлятись с підорами - зробить ще гірше ніж зараз. Але з останніх сил -це утопія, яка призвела до того що зараз є, люди готові сидіти за гратами чи щоб нас завоювали і все скінчилось. Треба підморозити війну, але до того рівня щоб орда була скована на окупованих тег, і їм це дуже дорого обходилось! І єбашити Донецьк, марік, Мелітополь та Крим, щоб ні хто булки не розслабляв. Ми вже звикли, хай й вони звикають! Але це звісно при підтримці заходу, якщо підтримка скінчиться, то і Україна та в цілому європейські цінності скінчаться.
 7. У меня в последнее время, несколько неплохих заказов было из Никополя, я честно с удивлением принимал, думал шо там жизнь вообще притормозилась. Аннет, живут оказуется, привыкли. У одного потрошителя только ненависть к зсу.
 8. Шо Ти со своим Никополем... Потрошителю террористы зсу Донецк дамбят, а ты тут про гуманитарку от всрф жалуешься!
 9. Я й бачу що твого інтелекту вистачило лише на ржущий смайлик)) Скотився до інтелекту цигана Я звичайно пас, мого розуму звісно не вистачить переварювати всю маячню дегенератів разом з маском)
 10. Не сміши, не треба бути маском щоб зрозуміти, що ти ссикун тільки тапки обсикати вмієш)) І воювати не підеш, як що тобі в підлеглі Залужного з маском дадуть))
 11. В браузере четко не открывается, наверное толькос ВПН. Лучше с приложения открывать a.aliexpress.com/_ExWDZO1
 12. Та я тупо по чойсу заказал почти все позиции по 1.99&, просто для пробы, шото пригодится, половину раздарю)) Вот есть варианты, на улице я решил не наряжать ни чего, промк одного кустика, как бы не на часі, а уличной внутри нарядили елочку, очень красиво получилось.) Ссылки завтра в личку кину
 13. Последних два фото был свет от линзы ефа, все остальное Китай. Между Китаем разница не большая по свету, но по цене от 100 до 600грн как бы. Может по фото не видно, но разница между светом от Китая и ефой огромная. По мелочи я там ще дохера чего назаказывал, более 100 посылок, и в каждой ещё собрано несколько)) Долго все постить и не чего интересного. Ну разве вот такая гирлянда ( типа одуванчиков)сильно зашла ,буду ещё заказывать.)
 14. На китайську чорну п'ятницю замовив на Алі кучу вуличних ламп, ділюсь своїм відгуком, може комусь буде в нагоді) Фото самих ламп та світла від них в порядку зростання ціни. В кінці для порівняння, те що я купив в Україні, це було в 2 рази дорожче ніж самий дорогий з Китаю, але світла від нього на мою оцінку разів в 5-10 більше. Заявлені 8000 люмен честних, а у китайців 5000, хоча там від сили 1000. Мій відгук такий, Китай своїх грошей не коштує, окрім самого дешевого, що зі знижками коштує біля 100 грн. В нього може саме слабке по яскравості світло, но саме велике пятно серед китайців. У всіх класичних китайських прожекторів пятно дуже мале. У купленого в Україні добра лінза і пятно не має меж, робить день на весь двір де немає перешкод. Тому вирішив повісити Україну на основне освітлення через басік по таймеру. На всі прохідні зони замовив 20 шт дешевого Китаю, він іде вже з датчиком руху і сонячною батареєю, не потрібно тягти проводку. Але! Є зауваження, у всіх китайців датчики руху дуже слабкі, зона впевненого прийому 3-4 метра. Для вулиці це дуже мало. Та й сонячний генератор слабенький , в зиму добрі аккумулятори він ні коли не заряде на повну., тому там стоїть дешманські акуми. Тому це тільки для зон не постійного руху. Після 10-20 включать, він вже ні чого не освітлює. Звісно, туди можна приколхозить зарядку від бп, що я може десь і зроблю)) але це вже для мазохістів тіпа мене.))
 15. Та не думаю что большая разница с Херсоном, думаю до войны он был даже более проукраинским чем Херсон или тоже Запорожье.
 16. К стати, в прошлый раз спрашивал за ждунов у тебя, как у единственного жившего в окупации. Теперь тоже интересно твое мнение: По Мелитополю, сколько народ в окупации может надеятся на освобождение ( из тех кто действительно этого хочет), как по твоим оценкам быстро им всем мозги засрут, и они смитрятся с жизнью в Рашке?
 17. А що, Боря строімдом читає? Ти з таким завзяттям завжди тут пишеш про це, що як би половину цієї енергії направив на борю, то більше толку було!))
 18. Ти за Херсон а бездомный з Дніпра))
 19. Ще раз, я звернувся на кс, мене фізично послали до вф спочатку, а потім зновуж таки фізично я повинен прийти в КС.
 20. Я навіть не читав що там ви запостили, тому що це було пару місяців тому, коли в неї рік без абонплат скінчився, цієї осені.
 21. Та не просто обміняти, я звертався в київстар, щоб вони доньку с вф на себе перевели, так вони сказали що не можуть, треба дозвіл від вф. Мені потрібно піти центр вф, написати заяву на перехід, вони повинні від себе зробить якісь дії, а я потім повинен піти в центр КС, там провести якісь дії, і тільки тоді мене перевидуть. Я коротше забив, для мене оці бігання в наш час це лютий совок. вважаю, що повинна бути можливість робити це дистанційно в середні 21 сторіччя)
 22. Все одно не розумію, чи приклад такий) Ну не скупився сьогодні, скупиться через тиждень, пройде ідентифікацію через тиждень і таке інше... Ось на початку війни, то колапс був, всі в ступорі, а зараз таке собі, на мій погляд. Як би весь нет поклали як при блекауті, о, то був би ***ець. Я абонентам київстара при наявності нету, телефоную з месенджерів безь проблем.
 23. Ну не працюють... На київстар світ клином зійшовся? Форум не помітив якось що мобілбного нету нема, та й в загалі не бачу щоб хтось страждав, розмов про це багато, але щоб хтось сказав шо це ***ець, жити без нього не можу не чув))
 24. Вопрос, что нам с этого? втрой вопрос, что им с атаки на Киевстар? На мой дилетантский взгляд, мелкая пакость с обеих сторон...
 25. От ви село)) У всіх американців така педалька, І це зручніше ручного гальма!;)
×
×
 • Створити...