Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Михалів

Пользователи
  • Публікації

    178
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача Михалів

  1. Супер, продовжуйте в цьому дусі і далі... Більшість на форумі, це люди які вважають себе середнім класом. Кандидатура погоджена крупним капіталом, до якого ми не належимо, відповідно свої видатки вони перекладуть на нас, що вже і відбувається - збільшується база опадкування наприклад. Як можна радіти емісії гривні та падінню доходів - не розумію. Ви можете не дивитись прямий та 5 (я і сам їх не дивлюсь) але не бачити, що відбувається навколо....
  2. 1. Передмістя/село, Безлюдівський напрямок. 2. Вода централізована (багато заліза), для готовки воду купляємо. 3. Проїзд на авто до центра, від 40 хв. до 1 год. в залежності від пори року. Втоми від їзди нема. 4. Рідко, майже ніколи. 5. Обрати гарний район для проживання, нормальні взаємовідносини з сусідами, прозора огорожа. 6. Школа місцева, є шкільний автобус який розвозить дітей, кружки є, по суботам заняття в Харкові. Після 9-го класу навчання в Харкові. 7. Велики закупівлі їжі - Метро, по мелочі та овочі - місцеві магазини. 8. Іноді чистять + кросовер. 9. Швидкі їздять, все норм. 10. Буває по всякому, так задоволені.
  3. Беріть ГБ товщиною 200, у 100 - погана звукоізоляція. Для кріплення є спеціальні елементи, все тримається добре.
  4. Беріть ГБ товщиною 200, у 100 - погана звукоізоляція. Для кріплення є спеціальні елементи, все тримається добре.
  5. Було заплановано тамбур та по всьому 1 поверху тепла підлога, запустивши опалення відмовились від дверей між залою та тамбуром - комфортно та тепло. Вхідні двері металопластикові зі склом, так що жити в нашому кліматі без тамбура можливо, але зрозуміло що повинно бути місце де можна зняти взуття та одяг.
  6. Порада - у деякіх фірм продавців обладнання для теплої підлоги, є опція - замовляєте проект і платите за нього, в подальшому вам роблять знижку по сумі обладнання за мінусом вартості проекта. Особисто так робив, а після надання проекту (2016 рік - 1 500 грн) зв'язався з київським офісом виробника труби (магазин був їх дилером) для перевірки розрахунку. Внесли корективи і все працює...
  7. Мої спостереження будуються на власному досвіді експлуатації даху, який було зроблено власними силами. При укладанні покрівлі було зроблено помилку, мембраною закритий вентиляційний продух, після того як вона була зроблена правильно, розширення-звуження металу не відчутне, до цього розширення було як видно так і чутно.
  8. Стосовно металу у Прушинськи - можливо. Розширення покрівлі ще й як залежить від облаштування пирогу, наприклад відсутність вентиляційного зазору.. Якщо не помиляюсь колір металу не суттєво впливає на його нагрів, різниця в декілька градусів. Тут більш важливо яке покриття - матове або таке що відблискує.
  9. Собі такий дах зробив але з металу Прушинськи без продольних ліній товщина 0,5, повністю задоволений. Так це не фальц, такий собі ерзац але на мій погляд набагато краща покрівля ніж звичайна металочерепиця або профіль. Так метал може гуляти при перепадах температури але це може бути пов'язано з улаштуванням подкровельного пирога.
  10. Якщо мансардовий поверх - то може розглянути варіант теплих стін?
  11. Хочу розібратись. Вживу даного матеріалу ще не бачив.. Мав надію, що є люди які використовували даний матеріал.
  12. xn--80aaabjoseobdw4czn.xn--p1ai/ Не реклама! Є ще відео та реклама каже, про інші сфери застосування Сам не можу розібратись. (
  13. Гибкий камень - цікавить практика застосування, позитивні та негативні сторони.
  14. Чи не буде тріщин в по лаку при нагріванні, якщо буде тепла водяна підлога зроблена?
  15. Шановний Propeller, є практика по поєднанню цих матеріалів? Якщо підлога для своєї оселі, що практичніше (простіше в роботі, фінансово) полірований чи лакірований бетон?
  16. Звернув увагу на деревянні деталі в полірованому бетоні - сподобалось, є практика з впровадженні такої технології в Україні? Яке дерево потрібно, як може себе повести в поєднанні з водяною теплою підлогою, чи є технічні альбоми?
  17. Ширина блоку 500, на даний час взяв би 400 - незручно класти та важкий, внутрішні перегородки ширина 200. Пройоми зроблені по армопоясу, елемент перев*язки внутрішньої та зовнішньої стіни, для вирівнювання блоків використовував спочатку тьорку з крупной фракцієй але в подальшому купив тьорку для пінопласту яка прекрасно підходила для моїх цілей. На будівництві планомірно використовувалась дитяча праця.
  18. Хата вже стоїть, поки проблем з сусідами не було.. Плита, хочу звернути увагу людей які будуються самі не економте на потрібних речах - в мене це бетон фірма "Момот бетон", газобетон та бетононасос. Арматуру в*язав разом з дружиною пластиковими хомутами для електрики, підлога в кімнатах 10 см бетону, в ребрах 30 см, ширина в ребрах 40 см бетону.
  19. В результаті пошуків було обрано за основу даний варіант - www.projektyzwizja.pl/projekty-domow/z-widokiem, трішки дороблено та підігнано під наші потреби, спальня для нас на першому поверсі та дві спальні для дітей на другому.
  20. На плиту пішло 15 м3 бетону, плита з ребрами, без отмостки.
  21. Було вибрано газобетон фірми Аерок розміри 200Х600Х500 D400, такий вибір пов*язаний з тим, що не бажаємо проводити додаткові роботи з утеплення. Газобетон було куплено восени і зиму він в палетах простояв на вулиці запакований в заводську плівку. Також було куплено U блокі.
  22. Завдяки цьому форуму було вирішення будуватись з газобетону та зробити УШП але з фінансових міркувань в плиті нема труб.. Було викопано площадку та завезено пісок, закуплено ЕППС. На мій особистий погляд плита це найкращий варіант для малоповерхового будівництва та людей які не є професійними будівельниками. До початку робіт мав нульовий досвід будівництва.
  23. Всім привіт! В 2007 було прийнято рішення, що треба вирішувати квартирне питання - ми з дружиною знімали однокімнатну квартиру і в нас народився син. Перше до чого ми звернулись - це пошук квартир але почався ріст цін на нерухомість і купляти однокімнатну за скажені гроші ми не хотіли. Після чого ми звернули увагу на села навколо Харкова і знайшли як ми вважаємо найкращий варіант де і живемо з 2008 року. Була придбана старенька хатка 60-х років та доведена до ладу, зроблено санвузол, заведена вода та газ, виведена каналізація. В подальшому в з*вязку з розширенням родини, було прийнято рішення будувати нову хату і процес почався в 2011 і продовжується зараз. Маю надію, що моя тема стане до пригоди.
×
×
  • Створити...