Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

sah79

Пользователи
 • Публікації

  5 602
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  14

Усі публікації користувача sah79

 1. Коли Флеш закривав політичку по пораді росіян,Ви були за чи проти ? Не пам'ятаю.
 2. Апасний тіп, йопта😎👍
 3. То еліта української нації👍
 4. Якби хоча б половина постійно гребла вперед, ми б не опинились там де ми зараз є.Тому- нєа🙂, піздюліну всім без виключення.
 5. Унікальне відео.Завербований житель бєлгорода Гєна Цидрусні коректує наші удари онлайн.А5, А5 - це шифрований код позицій ворога. VID_20240102_145531_591.mp4
 6. Відпетляти не вийде.Всі в лодці.
 7. Один з нас, одужуючих, раніше жити не міг без свинособачої мови і їх же контенту.А потім ( на 9 році війни) шота случілась ( благадатний агонь снізашол) і раптово почався процес одужання.
 8. Маємо те що маємо.Ми разом з вами будували таку країну довгих 32 роки👍
 9. Ні, деякі таки вразили підводні бази бєндєравцав VID_20240102_114702_357.mp4
 10. Про користь телемарафону👍 VID_20240102_102018_465.mp4
 11. Я ніколи не помиляюсь.Рано чи пізно з донбаських підарів виливається все руске гівно.
 12. Сукі бандєраскіє, вєрнітє законна ізбранава прєзідєнта Віктара Хвєдаравіча.
 13. У мене сусіда, алкаша, закодували.Так він, поки не зірвався, ходив і всім розказував яка синька зло і як правильно вести здоровий спосіб життя🤣🤣🤣.Ви так само🤣🤣🤣🤣
 14. Єслі вдьрюг пажьгьотє, пріглашу Вас в такіє мєста гдє єті пакрішкі бєсплатна валантьорі прівозят.Тут нє дальєко.Абращайтєсь🤪
 15. Не знаю скільки тих Таурусів потрібно для мосту, думаю не мало.Я взагалі уявлення не маю що і як планується.Із розмов зі знайомими- в верхах також толком ніхто нічого не розуміє.Поки задача одна - втриматись.Єдине що начеб то проглядається це на мінімумі нас підтримувати поки ми не налагодимо випуск своєї зброї і таким чином зупинимо на якихось рубежах росію.Типу : ви просрали - то тепер розхльобуйте.Ми лиш трошки поможемо.Але це також вилами по воді.
 16. Бо отримали пиз@ди.По самі помідори.І від кацапів і від нас.І оскільки там військові адміністрації скрізь були то любого підара одразу гатили ногами бо вже знали до чого це призводить.Надіюсь зрозуміло пояснив? Чи дасте адресу для особистої зустрічі і виянення усіх ньюансів Вашої позиції?
 17. За США достеменно не знаю а в конспірологію не граю.Просто факт за останній рік.По росії - їм тепер ця в'ялотекуча війна потрібна до смерті путіна, як мінімум.
 18. Да ладно, бу га га.путін ваших обзивав алкашами і бомжами а вони його пісюна тепер від радості з рота не виймають і сотнями тисяч ідуть за нього на фарш добровільно.Бля не смішіть на ніч🤣🤣🤣🤣🤣.
 19. Все трошки не так.Зброї буде рівно стільки щоб ми захлинались кров' ю але не здихали і ледь ледь тримались.Це влаштовуватиме і їх і росію.
 20. Правильно писати і розмовляти українською.Звісно якщо Ви хочите одужати.
 21. Ви можете хоч в москві мешкати.Просто я нормально не сприймаю людей що на дев'ятому році війни спілкуються свинособачою.Тому і спілкуватись адекватно з Вами не зможу.Тільки з насмішкою.
×
×
 • Створити...