Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Tarac_

Пользователи
 • Постов

  378
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Информация о Tarac_

 • День рождения 26.02.1982

Персональная информация

 • Имя
  Тарас
 • Откуда
  Рівне
 • Род занятий
  головний інженер
 • Пол
  Мужской

Достижения Tarac_

Форумчанин

Форумчанин (4/13)

130

Репутация

 1. Це стосується лише приводів данфоса? Як я зрозумів, повязано тільки з електробезпекою?
 2. valtec.ua/document/technical/VT.TE3041-0817-UKR.pdf Тут пишуть - що можна. Десь є пряма заборона? Наскільки я зрозумів від гравітації в клапані і сервоприводі нічого не залежить?
 3. Якщо поставити колектор відводами до верху, термостатичні клапана будуть працювати і чиможна на них буде поставити сервоприводи? valtec.ua/catalog/kollektornye_sistemy/kollektornye_bloki/kollektornyj_blok_iz_nerjaveyushej_stali_s_termostaticheskimi_klapanami_vtc588emnx.html
 4. Вітаю. Добрався до влаштування стяжки 1-го поверху. У звязку з чим був проведений мозговий штурм та штудіювання наявного матеріалу по влаштуванню системи опалення. І так. Система опалення - радіаторна з лучевою розводкою. Розводка труб до радіаторів 1-го поверху в шарі пінополістиролу (50мм) підлоги, 2-го поверху - під плитами перекриття 1-го поверху. В частині приміщень 1-го поверху хочу влаштувати контури водяної теплої підлоги. Радіатори - люміній. Труба - на все металопластик PEX-AL-PEX 16х2. Котел газовий, скоріше всього конденсаційний, але цього року купувати і робити обвязку топкової не планую. Колектор напевне один в топковій, типу такого отопление-дома-своими-руками.рф/img/staty/20150130233125.jpg Підлогу і розводку труб буду робити сам. Схеми розводки та теплої підлоги додаю. Питання - чи нема явних косяків в схемах? Чи не буде проблеми в тому, що котел вісить на одній стіні, а колектор розміщений на протилежній? 1-й этаж.pdf 1-й этажТП.pdf 2-й этаж.pdf
 5. Тоді краще залишити мінімальною висоту - 200мм. ИМХО
 6. Нормальні розміри сходинки - 170..180х250..270мм Висота більше 200мм вже незручно, відповідно ширина 210 також вже незручно.
 7. При умові, що вони проводились, і проводились правильно . При чому, ще варто було б, розглянути варіант, що геолог дійсно порядний й досвідчений фахіфець і робив геологічну розвідку на сусідній ділянці по правилах. Через те й узяв з людини 900 грн, а не х000.
 8. Я не геолог, але ИМХО Геологія для індивідуального будинку потрібно лише, щоб визначити орієнтовно тип грунту, рівень грунтових вод, та відсутність складних геологічних умов. Досвідчений геолог на на око може відрізнити суглинок від супіску і приблизно визначити їх стан. Орієнтовні показники для кожного типу грунту вказані в науковій літературі. Лабораторні дослідження не завжди є гарантом правильності визначення типу та характеристик грунту. Все це лише моя власна думка, основана на досвіді спілкування з геологами та роботи з геологічними звітами. Головне, що має значення - досвід геолога і печатка з підписами на геологічному звіті. ИМХО.
 9. Якщо я правильно зрозумів, то як варіант можна все розвязати монолітними з/б балками. Але при цьому потрібно враховувати матеріал стін та конструктивне вирішення фундаментів. Зверніться до конструктора. Піч.pdf
 10. Плити вже лежать? Піч має знизу отвори, чи до певної висоти вона глуха(без отворів)?
 11. Допустиме навантаження на дану плиту 800кг/м2. У Вас получається 1300кг/м2. Вона може і витримає, але я б не ризикнув під нею стояти . Підпирати круглопустотні плити знизу не можна, може бути тільки гірше. Вони повинні опиратися тільки на торцях. Як варіант - зробити монолітне перекриття з балками.
 12. 3м відстань до каналізаційних мереж і водонепроникних вигребів. До септиків там набагато жорсткіші вимоги.
 13. Зробіть водонепроникний бетонний вигріб
 14. Ок. Спробуємо простіше. Маємо будинок 10х7м. Припустимо: 1. Несучі стіни тільки зовнішні, тобто між ними 7м. 2. Перекриття з/б. 3. Кут скату покрівля 20. 4. Грунт - чистий пісок. Який сенс в плитному фундаменті при таких вихідних даних? Яка товщина плити повинна бути, щоб вона не тріснула при таких навантаженнях? І вернемось до попереднього питання, на підставі чого Ви рекомендуєте плит? Для ТС. Черговість дій: 1. Звернутись в архітектуру за будівельним паспортом 2. Приблизно розробити планування і визначитись з посадкою будинку на ділянці. 3. На місці майбутньої будівлі зробити хоча б дві геологічні свердловини. 4. Викласти геологічний звіт на форумі або звернутись до проекної організації. 5. Написати повідомлення в будівельну інспекцію про початок будівництва 6. Почати будувати.
×
×
 • Создать...