Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Hajdamaka

Пользователи
 • Постов

  218
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Информация о Hajdamaka

 • День рождения 15.01.1988

Персональная информация

 • Имя
  Вероніка
 • Откуда
  с. Колонщина
 • Пол
  Женский

Достижения Hajdamaka

Форумчанин

Форумчанин (4/13)

18

Репутация

 1. Потрібна надійна фурнітура і автоматика для відкатних воріт, повний комплект. Воріт ще немає, тільки плануємо робити. Ширина прийому 380см (з хвостом будуть біля 5м) , висота 180см, зашиті деревом. Циклів відкривання/закривання за день десь 6-7. Автоматику шукаю: NICE RB-600/RO-1000 або CAME BX800 або BX74 (або можна радити якісну альтернативу, що відповідає вимогам). Фурнітура ще не розбиралась, яка якісна і з адекватно ціною, буду вдячна за поради. Також цікавить питання, на гаражні ворота у нас стоїть автоматика NICE, від якої вже є пульт, чи можливо налаштувати автоматику відкатних воріт іншого виробника (того ж Каме, приміром) , щоб відкривати тим же пультом (на пульті є вільна друга кнопка)?
 2. ми два сезони з голим газоблоком без фасадів прожили, щоб зрозуміти чи утеплятися, чи ні, тепловізором просвітили, але все одно незрозуміло серйозних боків ніде не вилізло, тепловтрати суттєві були хіба що по відкосах, але там зрозуміло. Стіна - однорідна, шви не світяться, в будинку досить комфортно і без проблем підтримувати +20 (порівняти немає з чим, такого самого будинку з утепленням поряд немає). Єдиний мінус - швидко вистигає будинок, якщо опалення вимкнути, і досить швидко нагрівається влітку при +30 і сонці, але чи допоможе з цим утеплення - складно сказати, газоблок все-таки не темлоємний матеріал... З іншого боку - утеплення в будь-якому випадку в перспективі дає економію, скільки разів на форумі звучало, що "найдешевше опалення - утеплення", і якщо у нас за електроопалення буде на 500-600 грн менше - було б непогано... Ех, треба мабуть напрягтися і таки порахувати реальну можливу економію в нашому випадку...
 3. підкажіть тоді, де лишається точка роси, якщо ГБ неутеплений? Чи паропроникність самого ГБ цю проблему нівелює? Знаю, що на форумі тонни гілок на тему утеплення ГБ пінопластом, і в багатьох випадках зустрічала якраз думку, що на ГБ можна використовувати пінопласт лише більше 10см, в той час як вату можна і 5см. Якщо за вашими розрахунками не можна і 10 см - то з якої товщини тоді допустимий ППС на стіні з ГБ?..
 4. якщо утеплювати все одно планували 10см, то можна розглянути і пінопласт, при такій товщині допускається його використання по газоблоку. Ми зараз стоїмо перед таким самим питанням, три роки живемо в будинку без фасаду, теж газоблок 40см, а зараз замовили прорахунок утеплення, одразу в двох варіантах - вата і ппс. Різниця відчутна.
 5. Шукаю пральну машинку повнорозмірну, на 8-10кг, з оборотами не менше 1200. Бажано Бош або LG, до 13000грн.
 6. Шукаю бюджетну замкову пробку, до 560 грн - маєте щось? Ламінат Rooms Exclusive Flooring в декорі під натуральний дуб/ясен є по акційній ціні?
 7. Шукаю бюджетну паркетну дошку (до 650грн/м2) світлого кольору і коркову підлогу на замкових з'єднаннях, в ціновій категорії до 580 грн/м2. Площа близько 60м2.
 8. Потрібна електрофурнітура Хагер/Шнайдер/Легранд економ-серії 1. Розетка с з/к со шторками белая - 25шт 2. Розетка с з/к белая - 36шт 3. Розетка с з/к с крышкой белая - 4 шт 4. Выключатель 1-кл. с подсветкой белый - 1шт 5. Выключатель 1-кл. белый -3 шт 6. Выключатель 2-кл. белый - 4шт 7. Рамка 2 пост. горизонт. белая - 4 шт 8. Рамка 3 пост. горизонт. белая - 6 шт 9. Рамка 4 пост. горизонт. белая - 5шт 10. Рамка 4 пост. вертикальная белая - 3 шт 11. Рамка 2 пост. вертикальная белая - 1шт 12. Рамка 3 пост. вертикальная белая - 2 шт
 9. Доброго дня. Підкажіть актуальний порядок цін, будь ласка. Сумарна площа десь +/- 45м2 (2 спальні по 17м2 і роздільний санвузол), мансардний поверх, тобто стеля зі скосом - можете сказати, на яку вартість приблизно орієнтуватися? Всюди біла матова або сатинова стеля. Місцезнаходження - 25км від Києва
 10. Доброго дня. Підкажіть актуальний порядок цін, будь ласка. Сумарна площа десь +/- 45м2 (2 спальні по 17м2 і роздільний санвузол), мансардний поверх, тобто стеля зі скосом - можете сказати, на яку вартість приблизно орієнтуватися? Всюди біла матова або сатинова стеля. Місцезнаходження - 25км від Києва
 11. Доброго дня. Цікавить вартість такої стелі. Сумарна площа десь +/- 45м2 (2 спальні по 17м2 і роздільний санвузол), мансардний поверх, тобто стеля зі скосом - можете сказати, на яку вартість приблизно орієнтуватися? Місцезнаходження - 25км від Києва
 12. На колектор першого поверху не вийде, ми тут ще два роки тому все підключили, зробили ремонт і вже півтра року живемо, другий поверх був законсервований. Хоча ідея хороша, просто зараз важкоздійсненна... у нас тут якраз є одне місце на колекторі, куди ми підключили батарею і я б залюбки поміняла місцями і вивела підключення цієї батареї на другий поверх на батарейний колектор... в принципі, рех-трубу можна ж доростити через муфту і через вентканал вивести на другий поверх, а з другого так само спустити, все одно треба буде брати інструмент в оренду. Подумаю, дякую за ідею! Отже, для батарейного колектора мені потрібен найдешевший колектор під 25 трубу без можливості регулювання гілок + автоматичний клапан спуску повітря і все, так?
 13. Потрібен комплект інсталяції з унітазом до 7000грн і ванна Koller Pool Montana 170*105 або достойна альтернатива (Ravak Rosa 2 подобається, але бюджет до 9тис). Що можете запропонувати?
 14. Є кілька питань. Приватний будинок, 130м2, електрокотел, на першому поверсі опалення теплою підлогою, вже реалізовано і працює, зараз починаємо ремонт на другому, там передбачена променева система для 3х радіаторів і тп в санвузлі (8-9м2), труби до радіаторів прокладені в підлозі трубою рехау рех 17, до майбутнього колектора виведена труба ппр25. Робимо все своїми силами, як і на першому поверсі. Питання: 1. Чи правильно ми плануємо колектор на 4 виходи, і після колектора на обратку гілки з ТП РТЛ-клапан? Чи є простіші рішення в даному випадку? 2. Чи потрібен дорогий колектор з розходомірами і вентилями чи в даному випадку підійде звичайний у вигляді двох трубок з чотирма отворами або зібраний з чотирьох трійників (якого тоді діаметру?) ? Радіатори будуть сталеві з термоголовками, чи потрібно додатково їх балансувати вентилями на колекторі?.. 3. Автоматичний спусковик повітря має бути на колекторі чи на батареях чи де?..
×
×
 • Создать...