Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

profi7

Пользователи
 • Постов

  120
 • Зарегистрирован

 • Посещение

3 Подписчика

Персональная информация

 • Имя
  Саша
 • Откуда
  Київ
 • Хобби
  Рибалка, спорт
 • Род занятий
  Внутрішньо-оздоблювальні роботи. КИЇВ. ОБЛАСТЬ.
 • Автомобиль
  опель астра вагон H
 • Пол
  Мужской

Достижения profi7

Интересующийся

Интересующийся (3/13)

23

Репутация

 1. Проблема Вашої схеми в тому що можлива тріщина на лінії стику рівної стелі з похилою, через відсутність поперечних профілів. Ми практикуємо такий спосіб монтажу. Використовувати вологостійкий гіпс, і не треба тратитись на 2 слоя.
 2. Дякуємо vasi_lisa за позитивний відгук. Було приємно працювати з цікавим та оригінальним дизайном.
 3. Якщо немає доступу для інструменту, то по периметру замість UD-27 наклеюємо 2-3 тонких смужки гіпсокартону на перфікс, і після висихання заклеємо шахту.
 4. Хочимо подякувати Alex_Lena за позитивний відгук і побажати всім таких замовників.
 5. В залежності від того що буде на стінах: чи пофарбування, чи декор штукатурка - то краще гіпсокартон (з практики, на стінах з газоблоку часто з"являються тріщини). Якщо на стінах будудь шпалери, то можна старт + фініш.
 6. Цікавить 4-х метрове правило і 3d окуляри до нього.
 7. Края листів потрібно кріпити до UD і залишати зазор 2-3мм від стін і між листами.
 8. 1. Як на мене то лафарж краще (бо в кнауфа деколи папір на краях листів відстає від гіпса, і приходиться зрізати край до 5см). 2. Звичайно важче, але переваг більше: меньше поперечних швів, меньше профілів на поперечні шви, для гіпсокартону чим менше поперечних швів тим краще, бо це найслабші місця для тріщин.
 9. Звичайно що гіпсокартонні роботи проводяться після штукатурки, стяжки. Бувають і гірші випадки - коли топить. Ми починали об"єкт коли вже було зашито половина стель в будинку, (до речі - гіпс 9,5мм.). Поки велися роботи, і вже пошпакльована стеля була затоплена. З 6-х квадратів тамбора стекло до 3-х відер води. В стелі було зроблено до 20 маленьких отворів. після чого було добре висушено і перешпакльовано. Гіпс не провис і ніяких хвиль не проявилося. Можна штукатурити.
 10. У Вашій ситуації (при вздутті 60% поверхні) потрібно здерти скловолокно і заклеяти по новому, на погрунтовану поверхню, використовуючи спеціальні готові клея: бостік, пуфас..., і шпаклювати через добу.
 11. Дякуємо Patish за хороший відгук. Ми також задоволені співпрацею.
 12. Потрібні матеріали для внутрішніх робіт, з доставкою. Для г/к. Вологостійкий г/к 2.5м (12.5мм) - 40шт. Вологостійкий г/к 2м (12.5мм) - 20шт. Вологостійкий г/к 3м(12.5мм) - 5шт. Арочний г/к 2.5м - 5шт. Профіль UD-27 (0,40мм), (3м) - 100шт. Профіль CD-60 (0,40мм), (4м) - 120шт. Підвіси прямі (пешки) - 600шт. Універсальні з’єднання (краби) - 1 упаковка. З’єднання для нарощування - 30 шт. Дюбеля (з грибком) 6х60 - 10 упаковок. Дюбеля (з грибком) 6х40 - 10 упаковок. Шурупи по дереву 25 - 2 упаковки. Шурупи по дереву 35 - 1 упаковку. Шурупи по дереву 55 - 2 упаковки. Шурупи по дереву 75 - 1 упаковку. Шурупи по металу 25 - 10 упаковок. Текси - 2 упаковки. Для малярних робіт. Перфікс - 3 мішки. Родбанд - 3 мішки. Сатенгіпс (фініш) (Туречина, Херсон – тільки не knauf) -2 мішки Vetonit LR+ - 3 мішки. Sheetrock - 2 відра. Грунтовка CERESIT super - 3 каністри . Малярна стрічка (для швів г/к) - 3 шт. Листи ДВП - 5 шт. Пропозиції залишати тут.
 13. Є різні причини. Можливо погано затягнуті шви, можливо просіли поперечні шви, якщо клеяли скловолокно (смужками) також можуть проявлятися. На рахунок фарби притензій не повинно бути, бо при поганій покрасці ВАЛІКИ (а не шви) краще видно при деному світлі. Вихід - фінішною шпаклівкою розтягувати шви і фарбувати по новому.
 14. Дякуємо Pasha P. за приємні слова, нам також було комфортно і легко працювати з організованою і просто приємною людиною.
×
×
 • Создать...