Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Dr.Yura

Супермодераторы
 • Публікації

  10 289
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  2

Усі публікації користувача Dr.Yura

 1. вроді шахеди через Молдову...
 2. Drager X-plore 6300 вугільні фільтри маркував щоб лише для хімії використоувати. інші фільтри теж вугільні маю коли штроби роблю чи щось де багато пилу. одяг якийсь комбінезон який після цього в пральну машинку. п.м. виправив марку маски, маска з 1 фільром.
 3. в мене де проживаю така фігня була але то студ гуртожиток, так там по трубі ззаду помало інколи текла вода, бо бачок на поверх вище час відчасу підтікав. а гідроізоляція між поверхами ніяка. перед цим було що протікав каналізаційний стояк , тріснув на розтрубі і прийшлось мені розбивати стяжку біля труби на верхньому поверсі і міняв цю трубу на пластик. може й тут якась тріщина в пластику. може по трубі стікає зверху.
 4. може звідкись підтікає чи на зєднаннях і по самій гофрі всередині вже тече далі, може цю гофру акуратно розрізати і глянути чи там є вода?
 5. ця труба прокладена через спальню сусідньої квартири?
 6. а це що за гофра? чи варіант ще за стіною може щось протікає?
 7. ось тут почитайте про стяжки, цікава тема.
 8. ну він зранку вже відїхав в бан. бачу форум не помітив втрати "воїна"
 9. "наблюдатель" ? та він в бані, писати на форумі неможе, лише дізлайкає де попало. щоб закрити йому доступ більше, треба щоб Флеш дещо поправив на форумі але йому зараз не до цього.
 10. пишуть що вроді здох черговий узкий... навальний - Крим не бутерброд.... буде з кобзоном тусити
 11. і багато до відміни тоді наконтролювали? чи може просто по місцю рішали ці питання. в когось бачу ностальгія за техоглядами чи може просто тоді в долі був а тепер цього нема....
 12. "Морской бой", где Буданов и Шойгу играют. У Буданова вообще ни одного корабля на его листочке, а у Шойгу половина его кораблей пылает. Буданов: А5! Шойгу: Ранил! Теперь я! Э.... Э.... А куда??? Буданов: А6! Шойгу: Блять! Буданов (под нос): Так отож...
 13. маю генератор фірман 5кВт (не інверторний), підключав бетономішалку 1кВт, перфератор 1кВт, якийсь відбійний мотлоток ДінпроМ то при старті я не дуже чув що генератор підгазовував, якщо підклчюав пилосос 1,2кВт то тоді генератор було чути чітко що в момент старту підіймає оберти. болгарка спаркі 1,4кВт (125круг) з регулятором обертів взагалі дивно працює від генератора і звук двигуна інакший болгарка ДніпроМ 1,7кВт (180круг) з регуляторм обертів вроді нормально штроборіз спаркі 2,4кВт без регулятора теж номрально.
 14. а ще б список тих українців яким довіряє народ... тут від виборів до виборів типу попадають нові морди час від часу а як добираються до (корита) влади то раптом стають інакші і видно хто є хто.
 15. і що , навіть гарантія на виріб після такого буде :?
 16. gazeta.ua/articles/reportage/_ak-nini-napitisi-gorivki-a-zavtra-sodovoyi-popustit-a-bromova-na-nervi-pomagaye-yak-zhive-kurort-shidnicya-na-karantini/991018
 17. Мы сделали дизайн для Фахверк Домогацкого. Отзыв реального клиента
 18. Тему переніс в Реклама, дотримуйтесь привил форуму.
 19. якщо б це було одним кадром, а так зробили нарізку та й невідомо які запитання ставили, тому що лише на початку було чути запитання а решта людей лише відповіді.
 20. і тут на сцену виривається корисутвач "Бублик" зі свіжою реєстрацією від 19 січня 2024 року, який ваірант є клоном і там ще пачка таких самих клонів ... і всі його повідомлення лише для накидання на вентилятор в цій темі ... але до фінішу він не доходить.... тому що попав в бан всім приємного спілкування
 21. що таке дихає стіна? і як вона і для чого має дихати?
 22. купіть краще ванну нову. вкладка там між нею і корпусом ванни можуть бути пустоти як варіант там буде пліснява, вони ж вкладку по Вашій ванні не зроблять. наливний акрил, в знаоймих був скол емалі в ванні на дні біля зливного отвору приблизно 2*1 см, майстер сказав що невпевнений що це буде номрально, так і було , це що покрили акрилом через кілька дінв відірвалось. зараз купують якийсь олівець і час від часу зафарбовують.
 23. так написано ж, звукорежисер з боліт
×
×
 • Створити...