Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ВиталийНиколаевич

Пользователи
 • Публікації

  904
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача ВиталийНиколаевич

 1. Моттурівська сердцевина це не про захист але потрібно бачити ваші двері. Але ще одне але ваш замок), це не про захист. До того ж не зрозуміло що у вас за двері.... Так що раджу просто замінити замок щоб не ковиряти двері. А якщо про захист то це нові двері
 2. На жаль таких нема. Є такі замки для міжкімнатних дверей.
 3. обшиваєте проем еппс 20/25 мм потім в цей проем ставите двері. Звісно по стіні з вулиці красивіше і двері відчиняються на 180 градусів. Але тепліше буде двері ставити в середину проема.
 4. вам замок в вхідні чи міжкімнатні двері потрібен?
 5. Можу вам продати двері і встановити у Львові.
 6. так, я що за проблеми? в любі двері можна встановити описану вище фурнітуру я так розумію єдина вимога що вся фурнітура має бути в кольорі нержавійки?
 7. матовий графіт Коломбо по 930 грн це старий колір, розпродувались залишки до НГ. тоді чудово
 8. такої знижки нема але по Коломбо може бути, це розпродаж залишків. Вам скільки ручок потрібно? І яка кількість накладок до санвузлів?
 9. вам в якому кольорі потрібна фурнітура?
 10. Не зовсім з вами згоден. Краще agb нічого на нашому ринку нема. Stv така ж сама вартість але якість гірше чим в agb По dnd згоден але тут потрібно так би мовити рукою відчути)
 11. вам ручки прорахувати?
 12. Гарна, але її вартість 8000+- грн Бренди на які звернути увагу Ilavio Convex DND Martinelli Colombo Forme Sicma
 13. Якщо брати магнітні механізми то тільки agb але думаю різниці що пластиковий язичок що магнітний нема магнітний дорожче але що то й що той бесшумный Ручки не Китай але щоб щось запропонувати потрібно фото ручки що сподобалась
 14. то я ж відповів, бочечки
 15. Зазвичай завжди на двері з четвертью використовують петлі Отлав. Вони регулюються в 4х площинах що дуже корисно для дверей з четвертью. А на вашому фото звичайні китайські петлі.
 16. Петля штыревая Otlav Exacta 3D 14 або 16 мм Який діаметр то краще хай скаже виробник. Краще всього по 3 петлі використовувати.
 17. Який бажаний бюджет на двері?
 18. А в чому затримка? Чи двері вже замовили?
 19. Добрий вечер, в залежності від побажань. Нормальні двері, зламостійкі від 55000 грн Тут залежить від вашого бюджету)
 20. Ви впевненні що вам потрібен сертифікат зламостійкості? Сертифікат вогнестійкості потрібен? Який бажаний бюджет?
 21. Які ще вимоги до цих дверей? Який тип зламостійкості?
 22. з торця полотна зі сторони петель повинна бути бірка і на ній напис з назвою бренду
 23. В захист фабрик скажу. Не замовляйте доставку дверей Новою Поштою, любих. Продаю двері і маю з цим діло. В того ж Булата раз на тиждень авто з Чернігова на Київ везе двері.
 24. Який потрібен дизайн і колір дверей ?
×
×
 • Створити...