Перейти к содержанию
Искать в
 • Ещё...
Поиск контента, содержащего...
Поиск результатов в...

Olpi

Пользователи
 • Постов

  140
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Весь контент Olpi

 1. Все ще актуально забрати обрізки + можливо додатково зрізати і забрати самовивозом декілька старих дерев (яблуні, абрикоса, акація від 3 до 8 м висотою)…
 2. Дякую! Ще уточнення по брусу: товщина пропонованого мені брусу 200, висота 150; у вас: товщина 240; висота 140. Я думаю висота не важлива, а от товщина стіни 200 чи 240 напевне й впливає найбільше на утримання тепла… Ще запитання: з якого дерева ваш брус? Чому ви вибрали природньої вологості, а не підсушений? Як довго тривала/триває усадка? Які корекції доводиться робити з усадкою ? дякую!
 3. Дякую за коментар: але мене цікавить практичний досвід експлуатації власників ТН і відповідно рекомендації практиків на основі свого досвіду….
 4. Дякую за корисну для мого розуміння відповідь. Якщо можливо ще декілька уточнюючих питань: 1) я так розумію у Вас ТН «повітря» і тому шумить - а ви не розглядали варіант геотермального, «ґрунт»? 2) а чому не розглядали варіант газу? 3) споживання 100квт в день? Це не описка? 4) а яка товщина бруса? Мені пропонують 200х150, чи цього достатньо? Брус ставили сухий, чи природної вологості? 5) якби сьогодні розпочинали будівництво: що б зробили інакше? що порекомендуєте? Дякую за відповіді
 5. Вартість підключення газу орієнтовно 80 тис. гривень…
 6. Все таки хотілося б почути оцінки власників ТН враховуючи досвід експлуатації сьогодні? Чи варто розглядати варіант ТН сьогодні плануючи будівництво дерев’яного будинку (клеєний чи профільований брус) орієнтовно 200м? Є можливість вибору опалення (газ, електро) … Прошу озватися тих хто має реальний досвід експлуатації. Які плюси/ мінуси ТН і ваші поради щодо вибору варіанту опалення.
 7. Віддам обрізки дерев (старий сад: стовбури і гілля від яблуні, груші, горіх, акація) на дрова. Приблизно одна машина. Самовивіз зі Старих Петрівців, Вишгородського району.
 8. Тема вже 2 роки не оновлювалася. Цікаво, а які оцінки власників ТН сьогодні? Чи варто розглядати варіант ТН сьогодні плануючи будівництво будинку 200м?
 9. Віддам обрізки дерев (старий сад: стовбури і гілля від яблуні, груші, горіх, акація) на дрова. Приблизно одна машина. Самовивіз зі Старих Петрівців, Вишгородського району.
 10. Якщо ще актуально: є обрізки дерев: яблуня; абрикоса, акація + можна зрізати суху акацію метрів 10 і обрізати ще 3-5 СК є же акацій: самовивіз зі Старих Петрівців
 11. За останній тиждень почали сохнути ягоди і різко пожовтіло листя. Ділянка під автополивом, ґрунт підкислений. Підкажіть як спасти?
 12. Я пропонував обрізки дерев на дрова: Старі Петрівці, Вишгородського району: забирайте: https://www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=237264
 13. Віддам обрізки дерев (старий сад: стовбури і гілля від яблуні, груші, горіх, акація) на дрова. Приблизно одна машина. Самовивіз зі Старих Петрівців, Вишгородського району.
 14. Ок, дякую за пропозицію, приїздіть, буду орієнтовно з 11 до 17, контакти в приваті
 15. Дача в селі, тиск водопроводу не знаю; полив планується для: саду (приблизно 10-15 дерев і кущів; город (Клубника, тощо). Сад-город приблизно 3-5 соток; газон 1-2 сотки. Сад-город мабуть краще крапельний полив. Ділянка на схилі: перепад на ділянці поливу (30 x 20 м) десь 1,5 метра. Геодезія зроблена. Думаю, що для того, щоб зробити проєкт і кошторис монтажу варто спеціалісту подивитися на місці...
 16. В принципі ви вірно зауважили: я хочу змонтувати автополив; сам я навряд чи буду це робити в силу відсутності часу і необхідної кваліфікації. Отже розгляну пропозиції щодо монтажу фахівцями. Можна тут можна в приват.
 17. Водозабор з сільського централізованого водопроводу, Влітку, коли всі поливають, бувають перебої, можливо запрограмувати полив вночі, а можливо доведеться додатковий резервуар ставити...
 18. Розглядаю варіанти монтажу авто поливу на дачі, орієнтовно 5-7 соток. Поділіться можливим кошторисом і досвідом...
 19. Розглядаю варіанти монтажу авто поливу на дачі, орієнтовно 5-7 соток
×
×
 • Создать...