Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Yurii_

Пользователи
 • Публікації

  392
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача Yurii_

 1. Дякую. Та усе одне у мене залишається питання щодо класу зносостійкої та водостійкості. Ногами по ньому шаркати можна і чи довго чи тільки очами на декор дивитися. Бо я собі подумав за лицювання сходів.
 2. Доброго дня. А можна посилання що воно таке і до чого. А то пошуком мені щось інше видає, товщиною не 8 мм, а 0,8. Та й ціною не у 110 євро. shop.holz-mayrhofer.de/Article/4344EMResopalHPLRusticOakAM-22797
 3. Ще під магістральний газ мабуть можна розглядати генератор Екофлоу двопаливний? Там правда на газу лише 1,6 кВт. Там є інтегрований датчик СО
 4. Да, ще хотів сказати, мізків там в генераторі трохи є. Заводив його з телефону. У програмі там треба пальцем повзунок відтягнути та відпустити. Перший раз секунди з 4-5 помаслав стартер і зупинився. Поки я собі репу чухав, що його далі там треба, щоб завівся, може щось забув, то він собі сам другий раз стартонув і вже загарчав.
 5. То вже колись. Мені треба було придбання перевірити на працездатність. Перевірив. І оскільки поки без потреби, то я вже то все по коробкам назад склав та в комору запер, щоб свого часу чекало. Для дачі ще трохи зарано, а в квартирі на кухні воно ні до чого.
 6. З генератором у комплекті 5-ти метровий товстелезний кабель для заряжання постійним струмом. Екофлоу рекламує, що так на 25% економніше виходить, але то я ще не знаю. Ну і кажуть, що набагато швидше. У Дельти 2 збоку під гумовою заглушкою є роз'єм під цей кабель. А звичайний через 220 на генераторі та станції. 1,6 кВт на газу має видати. Але ж його треба спочатку ж обережно, на мінімалках. Та ще й на кухні усе це. Мені цікаво було сумісність з станцією перевірити
 7. Ну що, забрав я генератора EcoFlow Smart Generator (Dual Fuel). Підключив до 5 літрового газового балона (у штатному шлангу на конекторі до балона прокладки не було, прийшлось шукати), підключив до Delta 2 отим товстезним кабелем для зарядки постійним струмом. Завів, все працює. На економрежимі генератор заряжає станцію потужністю 560 Вт. Одне одного вони бачать, усе працює, автовиключення генератора після досягнення виставленого рівня зарядки станції є. Рівень шуму не міряв, але генератор в економрежимі не гучний. На газу на відміну від бензину рівень палива, і час на скільки вистачить палива не показує, бо не знає, що я до нього там підключив. З телефона стартує, з телефона глушиться. Цяця, але я їм довго не грався, бо то усе в квартирі на кухні було. Так що, як є таке бажання то у комплект до Delta 2 можна таке брати, тим більш що зараз ціни на нього дуже солодкі.
 8. Знайшов відповідь, конектиться нормально комплектним штатним кабелем генератора DC-DC з Дельтою 2. Чому офіціали кажуть тільки про сумісність по DC цього генератора тільки з Дельтою Макс та Про, а про Дельту 2 мовчать то я х.з. Ось відео німецьке, про смарт генератор та Дельту 2, там десь з 25 хвилини
 9. Не знайшов відповіді. Але конектор для зарядки DC на станції є. Шнур товстелезний DC є з генератором є у комплекті. Замовив Екофлоу газ/бензин, буду дивитися.
 10. Мене ось це цікавить. https://www.google.com/amp/s/eu.ecoflow.com/a/s/products/delta-2-smart-generator Тут продається комплектом і виходить що смарт генератор конектиться зі звичайною Дельтою 2 через DC.
 11. Дякую. А генератор підключений до станції кабелем DC - DC ти через 220 В? То що Екофлоу пишуть, що при підключенні генератора до станції через DC - DC економія по паливу 25% то є схоже на правду, чи то маркетинг? Бо я щось це мало розумію. Чи то не порівняння з іншими генераторами співставної потужності, а порівняння одного того ж тільки з різними підключеннями за рахунок уникнення зайвої конвертації станцією під час заряджання батарей перемінного струму від генератора в постійний
 12. Підкажіть будь-ласка щодо EcoFlow Smart Generator. Чим приваблює: - ну тим то що смарт (дистанційне управління, датчик СО, моніторинг з телефона) - дружить із зарядною станцією EcoFlow, яка вже є - ну і ціна на нього зараз стала адекватна Як у нього з надійністю/ресурсом/сервісом?
 13. Доброго дня. Хочу придбати. Написав в приват
 14. Обратил внимание, что стабилизатор сейчас показывает частоту тока 60-61 гц. Для бытовой техники не вредно или могут быть нюансы? Это просто генерация херячит на пределе своих возможностей?
 15. Вопрос сам собой закрылся. Всем удачи и побольше включений и пореже отключений
 16. Та не вопрос. Я уже отказался. Ну а так этот Logicpower не такая уже и хрень собачья. У меня тоже Logicpower только что на 2500 ВА да с внешними аккумами 2х170 ач теперь херячит, аж гай шумит и делает меня от того жутко счастливым, шо я красава такая где то лет 5-6 назад купил эту хрень от какой то забитой одесской конторы с названием какой то хрен знает шо то за Лоджикповер такой (ни отзывов, ни мнений, ни имени ни репутации) ну просто в сравнении с современным прайсами за просто какие то смешные деньги. На страх и риск. И не прогадал. Потом стали отзывы и разборки появляться, шо штучка то совсем непаганая. А теперь это прям чиста ого бренд, шо даже поляки уже его имитацию под именем Volt продвигают. Вопрос не к самому ИБП, а к тому что улучшайки стабильности питания на ИБП и на типа голдовом компьютерном БП между собой дерутся, бо друг-друга нихрена не понимают и получается ухудшайка. И шоб это побороть, нужен мне или БП комповый попроще или для старта такой же ИБП но с хотя б 2 кратным резервом по мощности. А тут так также не впритык. Бо мне б тогда хотя б 1500 ВА для самоуверенности и самочуйствования нужно. Люди в интернетах уже с таким сталкивались, так что мне нет смысла играться в запустит или нет или собирать статистики на какой раз не запустит. Конкретно БП Chieftec Polaris и вот по нему интернетов начитавшись узнал что возникает проблема с совсестимостью. Блок совсем свежий, в утиль ему рано. Вот такая вот халепа А так, то мне честно, пабарабану нужен этот ИБП кому или нет.
 17. Суть вопроса. Заказал такое в Розетке. hard.rozetka.com.ua/ua/logicpower_lp4987/p33534927/ Уценка по небольшому сколу на корпусе. Гарантия 14 дней. В наличии их сейчас нет. Где есть - так цена вопроса почти в 2 раза дороже Цена - этого 4693 грн. Мне как внезапно оказалось такой как бы не годится, потенциальный конфликт з блоком питания компа. Долго обьяснять, но конкретно с моим "навороченным" БП компа конкретно этот ИБП не дружит. Нужен кому - забирайте, не нужен просто откажусь от покупки. Забирать завтра-послезавтра в Розетке, КИЕВ, Харьковский. C меня номер заказа, а дальше уже сами. Сам ИБП забирать, чтоб кому то пересылать не буду, бо честно говоря и лень, да и моего личного шкурного интереса в этой "покупке-продаже" ноль целых, хрен десятых Уезжаю на дачу. На компе буду вечером. Кто первый в личку того и тапки. Первый отморозился - тогда второй....
 18. Подскажите пожалуйста. Есть стабилизатор Стаб-0.4 от Промавтоматики. Мощность 400 ватт. На какой перегруз по мощности он рассчитан? В принципе брался он под газовый котел, но хочу его сейчас для защиты холодильника использовать.
 19. Кожуха ламати не хочу, а підлізти до того гвинта не можу, Буду шукати ударну викрутку Продавати не думав, бо по перше самому цікаво, а як все добре і не згодиться, то є кому туди де гаряче передати. Бо це ж все таки не бандуру в 40 кг туди-сюди на собі тягати
 20. Та якщо б того мануала знайти. Наразі інтернет мені каже що Eisеmann G 500 то вже дебелий генератор аж на 50 кВт. А цей маненький. І називався або теж Eisеmann G 500, або Bosch-Eisеmann G 500? або Bosch G 500. Дивився на німецький армійський Bosch G500, але той 2-х тактник 500 ватт і на 12-24-36 вольт. А цей 4-х тактний 330 (400) ватт і на 220 та 12 вольт. Коротше халепа, ще й почав його розбирати, та й гвинт один прикіпів під кожухом біля вихлопу та злизався зараза така у самому незручному місці, то капець.
 21. Подскажите, а у генераторов в принципе более менее прямая зависимость +/- 600 гр бензусу на кВт? Просто в сусеках нарыли мелкий бензогенератор Eisemann G 500. Вроде как породистый немец лохматых годов, 4-х тактник но правда мощностью всего лишь 330 Вт (мах 400 Вт). Альтернатор по маркировке яаонский. Но зато можно сказать почти карманный и легкий. Он провалялся лет 15 а мож и все 20-30 в гараже. Рабочий или нет х з. Однозначно нужно перебирать., бо тяжка заслонки карбюратора заедает. Ну как минимум карбюратор промыть нужно, свечу да струхлый поролон фильтра поменять, чтоб пытаться заводить. Мануалов о нем правда никаких найти не могу. Древний видать. Но надеюсь, что может и живой. Как вариант для зарядки батарей для УПСа пойдет. Он получается на стакане бензина сможет час молотить?
 22. Была такая же история. Тоже Водолей и скважина только на 80+ м. Оказалось подклинивал провод питания попавший между корпусом насоса и стенкой трубы скважины. Там мизерный зазор, которого как раз, чтоб провисшый шнур влез и заклинил насос. При вытаскивании держите шнур питания внатяжку и все. При следующем опускании шнур питания приклеплял где то через каждый метр кабельными стяжками к ПЭ трубе
 23. А меня ролики интересуют. Ну и пару зубил бы сгодилось
×
×
 • Створити...