Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

avtovas

Пользователи
 • Публікації

  772
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача avtovas

 1. Щоб не плодити тем запитаю тут. Схожа схема розміщення воріт у мене але вже стоять розпашні ворота зараз хочу обновити забор. Перші ворота в мене заїзд у гараж другі на територію будинку між ними 2.5м пройом забору. Стоїть задача перед гаражом зробити відкатні ворота а з другими не знаю чи залишити розпашні чи можливо є варіант щоб установити відкатні? Ширина воріт 3.4.
 2. Підскажіть, є лєнточний фундамен 30см висотою від землі років 20має, є деякі тріщинки і пори, потрібно його помалювати у колір. Можливо вже хтось таке робив який процес? Чистимо, грунтуємо, наносим клей і красимо, цікавлять якими матеріалами. Дякую.
 3. Доброго дня, порадьте фурнітуру на пройом 3м, часто не буду використовувати приблизно 30раз у рік.
 4. Пробував євро по 32 скинути не було бажаючих. Можливо 30 по долару не пробєм, деякі укр. виробники також ще не перераховували вартість своєї продукції, кажуть поки 30 за долар не перевалить нам норм, дехто на зовнішні ринки переорієнтувався за ці роки. Коли долар падав до 23 вони також не дуже скидували ціну а тільки бавили акціями. Як зреагує продуктовий ринок?
 5. У нас металобрухт знизився у два рази але металопрокат чомусь не стали відпускати дишевше з заводів. Якщо курс протримається в районі 23 ще до травневих думаю що цінники на укр товар будуть знижувати.
 6. Як же нам бракує стабільності. Хто ж нам приніс той плаваючий курс, чому не може бути щось посередині між пітримуючим і плаваючим,стабільним, економічно розрахований хоч на пару років.
 7. Поки що не планую по ІР системі, буде встановлений аналоговий домофон і проста камера 2мп, але кабеля заложую виту пару на 8 жил мідну чорну, з розрахунком на майбутнє, думаю за 10 років з приходом 5Ж, ІР -система буде змінена кардинально. Блок живлення потрібний так пишуть в інструкції , хоч і працюють на пряму від домофона.
 8. Підкажіть чи потрібно додаткове живлення на камери які будуть підключатися до домофона, проект на стадії закладки проводів. Планую дві визовні панелі і одну або можливо дві камери, камеру планую для того щоб авто під нею залишати.
 9. Рік продавав на олх , регулярно купляв пакети, реклама, магазин оформив, надоїла мені та рутина годину розпиши, перешли додаткові фото, обговорити доставку, запакувати кортше закинув я це перейшов офлайн. Через пів року потрібно мені одну штуку виставити в нет на продажу а вони мені купуй пакет, думаю подзвоню на лінію але телефона я так і не знайшов, все тільки аби бабло скосити, на мою думку в Україні це самий дохідний офіс, так як в інших країнах де є сландо вони дуже примітивно наповнені товаром.
 10. також захожу по різним пропозиціям дивлюсь у всіх нулі переглядів, і що ще замітив є товар який продобльовується до 10 раз, можливо щось начудили, був варіант що фірма дзвонила пропонувала одне оголошення продублювати за певну суму скільки забажаєш раз з переводом на мій номер телефону
 11. Що до реєстрації житла також не провіряють а за гроші можуть спитати чи є і на скільки часу плануєте їхати розраховуйте 50 Є на день, і максимум що можете перевозити 10000 Євро на людину. Їди з України також не набирайте особливо ковбас можете все викинути в мусор. Горілка 1л на людину.
 12. Дякую за підсказку за них забув, давно туди не заходив навіть не думав що вони там можуть мати прімалекс в них там вибір був з дорогих фарб. Зразу і за стелю запитаю. Дякую.
 13. Доброго дня форумчани давно не писав з ремонтами якось не получалось і ось задумав дві спальні підремонтувати, скрутили підвісний потолок, стіни затягнули штуком тепер став вибір за краскою, раніше вже писав тут два роки тому красили інші кімнати то брав Колорит преміум 7 і 3 на стелі. Сьогодні стоїть задача покрасити стіни майстер каже постійно штук красить Прімалексом але в нас в місті ніхто його не береться колорувати а жінці і дитині сам майстер тоже не дуже хоче братися самим колорувати і вгадувати колір. Тоді мені в епіцентрі запропонували силікатну DÜFA Harmonieweiss екологічно чисту і вони її заколорують майстрові полегшало, а на стелі в епіку паруть зразу Дюфа супервайс що скажете звязуватись з Дюфою бо ще ніколи з нею не стикався чи якись інший варіант.
 14. Аналогічна проблема на 570 з шнуром, не підскажете яка товщина шнура на дверці щоб можна було замінити, клей вже купив так як підклеював в деяких місцях. Також міняти весь шнур чи ту частину де прогорів. Кососник і верхній зуб в мене також вже викрутило і бачу що починає тріскати, зорієнтуйте по цінах.
 15. Я не розумію для чого НБУ скуповувати валюту, зиму пройшли із великим остатком газу, з кредитами щось порішали, хіба може пані думає повернути старий боржок і тому ще призбирує, можливо час подумати про економіку, наоборот вливати гроші в розвиток країни, на початку 14 резерви були скромніші.
 16. дошка на забор було суха чи свіжопил?
 17. Цікавить яка буде процедура заміни простого одно фазного лічильника на багато тарифний одно фазний, із виносом на вулицю. Питав місцевих електриків кажуть що спочатку потрібно робити винос лічильника поломбувати, потім писати заяву на заміну на багатотарифний і приїдуть знов міняти. Чи не можна все зразу організувати винос і заміну?
 18. Якщо ми хочем щоб наші команди пристойно виглядали у євро кубках то потрібно чемпіонат чи кубок начинати в перших числах лютого, щоб до кубків команди зіграли хоч би по три матчі, а так Київ виглядав дуже слабо Ребров перемудрував із Відою і з центром команди. Стаж Луческу в кубках показав як правильно виставляти тактику на полі.
 19. Шведська стінка ще продається?
×
×
 • Створити...