Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

naupv

Пользователи
 • Публікації

  15 211
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  1

Усі публікації користувача naupv

 1. Фух прочитав усе. Тема чесно кажучи, обсмоктана 100500 разів і з,їденого яйця не варта. Візміть бак на 150л (буде води у запасі літрів 50), звичайне реле (знайдете з сухим ходом- респект), багатоступеневий насос (тихий), та користуйтеся хоч майже все життя (при постійному правильному догляді). Екперементувати з різними наворотами ви можете і в процесі, коли у будинку вже буде вода.
 2. Байпас стоїть перед термокраном, а повинний бути за термокраном, ближче до гребінок, щоб при перекритті того крана, циркуляція зберігалась, якщо буде зональне регулювання, якщо ні, можна залишити так. Якщо людина в цьому слабо тямить, краще не бавитись з Упонорівськими схемами. І взагалі це дуже не вдала схема змішувального вузла. Фото вище кращий варіант для вас. Якщо ви ще нічого не збирали, купіть готовий змішувальний вузол як на вашому фото, і буде вам щастя.
 3. Ваша схема обв,язки колектора не зовсім робоча. Коли перекриється термоклапан на подачі, куди насос ТП буде перекачувати теплоносій? Будьте як вода, думайте як вода
 4. Поки не зробили ще остаточне оздоблення, колупайте і переваріть. Паяльником гладити там, як по п.....і долонею.
 5. Ці насоси лотерея. Буває рік, а буває і до сих пір робить. Бувають стуки-грюки. Шукайте вже щось по типу від Гросс, Насоси і т.п. Там хоч вони не бавляться плагіатними наліпками, а чесно пишуть, що Китай. Тай ще дають гарантію, є сервіси.
 6. watton.ua/nastennye-kotly від тих цін можна відняти до 20 відсотків.
 7. Тю, вони в цьому плані ідуть семимильними кроками
 8. О то у ньго масло масляне, і я його і ви там гуртом
 9. Тут тре Пуаро: якщо конденсат на бачку- часто зливають воду. Часто злавають воду- часто ходять до туалету. Часто ходять- добре їдять і п,ють. Добре харчуються- гарно заробляють. От і все, ще не вмерла ненька, тримаємось А насправді, я б продумав якусь вентиляцію ніші, хоча б у вигляді декоративних решіток (одна зверху, друга знизу. Але і варіанти з вологим повітрям, теоритично мінімально можуть бути. Скоріш за все за стіною є якийсь теплий прилад. Стіна тепла, вода холодна. Влітку може і пропасти (конденсат)
 10. Да в блок, тих що не подобаються. Я одного дизлайкера заігнорував, тепер бачу тільки його перевернуту ручку дуньки кулакової, а висери його не бачу. Спу спокійно
 11. Те що у червоній ізоляції- росходовитратоміри, на синій- сервоприводи. По радіаторам- термокрани на зворотці не ставлять, покрутіть його в руках і зрозумієте. Радіатори балансують відсікаючими вентилями. і вони стоять на зворотці. То є майже звичайний вентиль.
 12. Хто це вам таке радить? Не слухайте щкідливих порад.
 13. Ні, грунт навколо колодязя вже насичений жирами і всякою хімією.
 14. Варіант робочий. Перший колодязь приємний, в ньому фекал із поплавком. Від помпи кидаєте 40-50 ПЕ трубу з протиуклон,ніяких зворотніх клапанів. Трубу можна кинути навіть на глибину 40-50см. Після відкачки,залишок рідини вертається назад, тим самим взимку нічого не замерзне. Якщо буде третій колодязь дренажний, ПЕ трубу вивести в другий таким чином, щоб не було турбулентності рідини в колодязі. Осадовий мул повинен бути у спокої, і в дренаж повинна перетікати відстояла рідина без мулу. Легший варіант- якщо відкачують, зробити один герметичний здоровий вигріб,наприклад з 2,5м кілець
 15. Є така приказка- Не плюй у криницю, пригодиться водиці напитися. Я б цього не робив.
 16. На кришці колби повинні бути стрілки направлення рідини.
 17. Вам просто м,яко натякнули, що з вашим "досвідом" краще писати тут- ТИЦЬ. Але нічого, якщо затримаєтесь на форумі, все з часом дійде
 18. А в інструкціїї до цього котла що написано, читали? Цей котел може використовуватись і без ТА. Колись ми поставили Атмос 25 на 220кв без ТА, але є БКН. Все працює ідеально (90% паливо- брикети). Проззявив підкинути паливо, по термостату підключається ЕК.
 19. Коли присутній КК вираховуються радіатори під низькотемпературний режим і все чудово працює
 20. От на форумі тенденція- задаєш питання конкретній людині, відповідає хор інших людей
×
×
 • Створити...