Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Ігор

Пользователи
 • Публікації

  3 085
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Днів у лідерах

  2

Усі публікації користувача Ігор

 1. Зробив голкотерапію.... був справжній корееєць... Ех, свіжі затрати...
 2. Я ніколи не був на справжній рибалці... О як я мрію..
 3. Тепер знаю точно: Звикнути до болю неможливо!
 4. Ученые: В ближайшее время на Земле выкипит вся вода В обозримом будущем человечество ждет обезвоживание – вся вода на Земле выкипит. Такой информацией поделились ученые после проведения ряда исследований. Проблема уменьшения мировых запасов воды уже давно волнует ученых во всем мире. Они ищут пути решения данной проблемы, но полученные специалистами результаты неутешительны. Ученые уверенны, что в ближайшем будущем вся вода, которая существует на нашей планете, выкипит. Эксперты уверенны, что такая ситуация сложилась из-за того, что человечество не ценит имеющиеся водные ресурсы, хотя и не может существовать без воды. Как известно, больше всего в мире ценятся газ, нефть, золото, хотя человечество жило без них многие века. Ученые сообщили, что видят два возможных сценария, по которым может развиваться человечество. По первому сценарию, через несколько миллиардов лет Солнце превратится в красного гиганта, что приведет к увеличению Земли и резком увеличении температуры. Согласно второму сценарию – произойдет неожиданный апокалипсис, которому будет предшествовать масштабная вспышка Солнца и выброс плазмы. Через 2-3 дня плазма достигнет нашей планеты и погубит все живое. Теперь ученые работают в направлении сбережения Земли – они пытаются найти выход из сложившейся ситуации, который смогут представить для воплощения человечеству. Каких усилий и затрат потребует остановка процесса уничтожения Земли, пока неизвестно. aspekty.net/2018/uchenyie-v-blizhayshee-vremya-na-zemle-vyikipit-vsya-voda/
 5. 5218 5722 2023 0515 Мацевич Ігор Михайлович. Однак благаю Вас, не присилайте якусь велику суму, щоб я не міг вимолити її для Вас... Як би я хотів, щоб Вас таких було багато, і кожен, щоб закинув, хоча б 100 грн. Ще раз неймовірно дякую!
 6. Це просто жах... нічні болі... дурію.. просто сходжу з розуму... Ви відмолили, хто вміє... вервичку? Оооо...
 7. А я вмираю, так, як Бог велів... ... Навіть не вмію передати... ... Все в Його Руках! Не дивлячись на те, що я модератор форуму, я не можу скористатись з допомоги DEN24. Бо ніби в мене ліміт лічки скінчився... а чи я щось не розумію... не знаю... Сил немає!
 8. Дякую сердечно! Раптова смерть, це Дар Божий, котрий треба заслужити. ОДякую!
 9. ...не витримую... сидів тихесенько до третьої години, не стогнав, чекав, може зломииь на сон... прийняв морфін, заснув на 20хв., прокинувся від болю... сиджу далі, вже стогну, чекаю в моря погоди... зараз це знову все повториться... і це невиносимо... Добавлено через 47 минут просто болиттакістало Добавлено через 1 час 22 минуты Далі не можу їсти, пити... болить...вже й не можу спати... Добавлено через 35 минут Зараз саме страшне, це вода всюди всюди, як в ногах, так в животі, так і в легенях... Я б сказав, що задихаюсь, на рівному місці... Добавлено через 1 минуту Зараз відбувається консиліум лікарів... вирішують... дам знати... бо можуть бути навіть зміни в хімії в сторону щонайбільшої інтенсивності... Добавлено через 38 минут Є консіліум. Ура. В мене перебор інформації. Переварю, то розповім. Добавлено через 49 секунд Все дуже дуже погано, але завжди є вихід... Добавлено через 1 час 40 минут Вмираю! Вмираю! Добавлено через 1 час 34 минуты А вдень вдається поспатки всього 10хв. Добавлено через 31 минуту Лікуваня прийдеться починати, на жаль спочатку... О Боже! Дай сили витримати...
 10. Навіть не вмію перелати словами, що я зараз відчуваю... мабуть щастя, від усвідомлення того, що є на землі такі люди, котрі можуть щиро віднестись до чужого горя, і допомогти чужій біді... Я з задоволенням скористаюсь з Вашої допомоги, трохи пізніше... зараз не дуже можу... про подробиці доповім у приват... Дуже, дуже дякую!
 11. Оце під ранок я побив усі рекорди сну... Спав мабуть добрих дві години, аж не віриться...(smiley) Добавлено через 25 минут П'ю кавусю... уууу... небо в писку...(moa), смачну,, запашну... йде, мабуть покращання... Добавлено через 1 час 19 минут УЗІ приїхало... і показало погіршення... Добавлено через 31 минуту Завтра консиліум з мого приводу... Добавлено через 45 минут Будьмо уважні, молімося, борімося, беремо себе в руки, не розкисаємо, та... й... збираймо далі кошти на лікування...(smiley) Добавлено через 9 минут розбив я сьогодні вночі кружку з сервізу... на щастя!(smiley)
 12. З Святом! Добавлено через 1 час 51 минуту Ой, не до Свят... Ой, болииить... Добавлено через 24 минуты Дуже, дуже... не до витримання... Добавлено через 1 час 8 минут Ойййййойки... Добавлено через 24 минуты Ойййй... Добавлено через 49 минут О, Боженько Помилуй. Добавлено через 7 минут Ангелики Пресвяті, допомагайте!
 13. Аааааааааааааа Добавлено через 1 минуту Ооооооооооооо Добавлено через 46 минут Уууууууууууууууу Добавлено через 48 минут Дякую Боженько, що я ще теплий... Але досить випробовувань... я більш не можу Добавлено через 1 час 20 минут Людина людині не допоможе, тільки Бог! Добавлено через 4 минуты
 14. Боженько! Дай же всім хворим зцілення...
×
×
 • Створити...