Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

peff

Пользователи
  • Публікації

    8
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача peff

  1. ні, вирішили не гільзувати, щоб не завужувати розріз димоходу. промажемо весь димохід ще раз по зовнішній стороні (де він йде всередині будинку). Добавлено через 1 минуту термостійким герметиком будемо промащувати стики на трубі. чи не потрібно?
  2. Сьогодні зібрали трубу від груби до димохода (з двома колінами 45 град.), поставили, скріпили паперовим скотчем (щоб не розвалилась і була можливість здати назад), натягнули на грубу, вставили в димохід (ніякими герметиками ніде нічого ще не промащували, дірки та щілини (від неспівпадіння круглої труби та прямокутного димохода) теж ще не замащували). Запалили. Політ нормальний. Дим в кімнату не йде ні граму (і при зачиненій і при відчиненій грубі), дрова горять тліючи досить довго, жар не улітає одразу в трубу. Тяга хороша навіть при закритому піддувалі, при відкритому ще краща. Сьогодні будемо вже все збирати на "чистову", герметизувати тощо. Сподіваюсь, гірше вже не стане. Дуже дякую за доречні та корисні поради!
  3. з*явилась хороша новина: сьогодні я досконало вивчив свій димохід і виявив, що димохід в розрізі має не 12*12, як здавалось раніше, а 13*22см. Просто коли дивились знизу, то не було видно всього каналу, тому що під час заливки перекриття трохи натекло під цей канал. Отже, площа розрізу труби ф200 = 314 см2, а площа розрізу мого димоканалу = 286 см2. Вирішив поки що без гільзи спробувати врізати в цей канал перехідник 200-180 (180 в канал, 200 через трубу в грубу) і подивитись, як буде йти тяга (і чи буде взагалі). Якщо нічого хорошого з цього не вийде, тоді трубу здам назад і будемо викладати трубу від груби до димоходу з цегли, з плавним розширенням. Що скажете?
  4. якби була така можливість, я б уже зайнявся цим, а не розводив тут балачки
  5. Отже, наскільки я зрозумів, варіантів у мене небагато: або ставити турбіну (з усіма її недоліками) або пускати камін у два канали. Але якщо пустити у два канали, тоді можна буде їх обидва загільзувати? І як їх підключати до груби - через розвітлювач? **а взагалі поясніть будь ласка: в грубі (всередині груби) під верхню частину причіплена така собі "кришка", тобто вона причіплена прямо під дірку. Продавці пояснювали, що вона там стоїть для того, щоб все тепло не уходило в трубу. Але через наявність там даної "кришки", для виходу диму з груби залишаються тільки щілини по периметру цієї "кришки". То невже загальна площа цих щілин більша, ніж площа кола ф100? Я ніяким чином не намагаюсь сперечатись, просто не можу зрозуміти теоретичну фізичну відсутність тяги при трубі ф100 в моєму випадку. Добавлено через 5 минут Дуже дякую Вам за Ваші такі змістовні відповіді, але дуже хотілося б "почути" конструктивні коментарі та поради, варіанти вирішення проблеми, а не голу нігілістичну критику ( типу "все погано", "працювати нічого не буде"). Тим більше саме від професіонала камінних справ (до яких я Вас відніс, читаючи інші теми про каміни) я очікував почути фахові коментарі, а не...
  6. проблема лише в завуженні? Якщо виділити під камін два канала в димоході (або взяти грубку з виходом 100мм і пустити в один канал), то все працюватиме добре?
  7. Доброго дня! Ситуація наступна: є чугунна грубка закритого типу (зі скляною дверкою), розміри приблизно ВхШхГ 60*70*50, вихід у неї 200мм. Димохід для неї зроблений квадратний, всередині приблизно 110*110. Димохід з повнотілої червоної цегли, але клався на звичайний цементно-пісчаний розчин (хоч шви й ретельно затирались). Довжина димоходу (відтань від грубки до конька) близько 9м. Я хочу вставити в димохід круглу гільзу з нержавійки 1мм ф100 (з метою покращення тяги, усунення ризику потрапляння газу/диму в будинок, полегшення чистки від сажі), приєднати її до грубки через перехідник з двома колінами по 45 градусів. Питання: - чи не зашкодить в даній ситуації гільза? - чи не погіршить тягу перехідник ф200-ф100 та кут 45 градусів? - чи буде достатньо для такої грубки димохода діаметром 100мм? - яким чином і в якому місці облаштувати конденсатозбірник? - ЧИ БУДЕ ВЗАГАЛІ ПРАЦЮВАТИ ТАКА КОНСТРУКЦІЯ ЗА ДАНИХ УМОВ? (без зайвого диму, без замерзання, з вогнем та теплом, при користуванні в зимовий період з періодичністю 1-2 рази в тиждень) Буду дуже вдячний за відповіді.
  8. Прошу прощения за флуд, но знатоки, расшифруйте пожалуйста расценки: у меня стены из газоблока, положены более-менее ровно (разница в уровнях в пределах 2см), блок "паз-гребень", ложился на клей. Хочу обклеивать обоями. Мои "бойцы" хотят делать следующим образом: армировать стену (обклеивают стену сеткой 5*5мм с помощью тонкого слоя стартовой штукатурки), затем этой же стартовой штукатуркой выровнять стену (в конце зашкурить/зачистить её), а затем шпаклевать стену финишной шпаклевкой и выводить "зеркальный" уровень. По деньгам предлагают следующее: армировка - 15грн, стартовая штукатурка+финишная шпаклевка - 25грн. В эту цену уже входит грунтовка два или три раза. Что скажете? Правильный ли алгоритм действий? Вменяемые ли цены?
×
×
  • Створити...