Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ambaluk

Пользователи
 • Публікації

  1 172
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача ambaluk

 1. Привіт. Я ще взимку був придбав EAsun, на ебей в Німеччині. Типу такий на 3.5кв rozetka.com.ua/ua/364534914/p364534914/?utm_l=r&gclid=CjwKCAjw5MOlBhBTEiwAAJ8e1pt-Z1n3k6NXTsOQf523Tc3kS1sLH40zNsX48BCFQ1KcEqzKKDmG8hoCy64QAvD_BwE Хтось стикався з ними? Бо сусід теж брав одночасно, такий самий і вже ремонтували. Якихось там резисторів чи конденсаторів 20шт перепаювали. Каже треба його підключати так, щоб наприклад влітку(коли нема вимкненнь) щоб він був НЕактивним. Типу вимикати його. Щоб не через нього йшла та лінія. То типу перше питання, чи так і робити, чи то йому неякісний попався. І друге, я до нього маю 2 акуми гель electronicx 110 Ки(фото нижче). Електрик каже варто ще два купити такі ж, довше проживуть і ще якийсь Балансір покласти на 4 виходи. (Під'єднання до нього буде лед світло будинку, котел, телік)Варто чи ні?
 2. Щось мені не фартить. Або гена бракований або що. Гена інвертор. 2.2кВ. типу 2кВ має давати норм. 1.8кВ 100%. Кілка разів його Overload. Хоча ніби нічого такого потужного не підключав. На роботі освітлення лед , ну нехай 150вт, комп сервак , нехай 700вт. І хотів ще один комп 500вт, перегруз. Взяв додому . Холодильник+котел тягне. Врубав світло 2поверху+відеонагляду та роутер- Overload червоним знову і відрубається постачання. (Типу захист в ньому від короткого або перегрузу) . Сьогодні вмикати, в він завівся і одразу червона світиться Overload. Спалив його чи що? Кілька разів пробував. Інструкція пише звернутись до СЦ якщо більше 5с світиться.... Незнаю що робити.
 3. Ну у мене є там проміжне положення, тому так не вийде. Буду вдома сфоткаю
 4. Кароче лайфхак. Ставите 2 автомата трифазні разом на дін рейку, але один вверх ногами. Зєднуєте їх, щоб вмикались одночасно. І маєте аналог того дорогого автомату, що всі шукають. Не дякуйте.
 5. Сьогодні нема світла цілий день. Я вже заї..вся. завтра полюбе треба гену вмикати. Електрика не допрошусь. Маю вивід трьох фаз в гаражі в трьохфазній розетці . З другої сторони гена . І маю кабель 5жильний 5*2.5 квадрата. Я так розумію зі сторони гени потрібно 3 фази "скрутити" в одну. Земля понятно, тут найбільший діаметр а там у верхній(бо Британська розетка). Ну і нуль лишається?
 6. + мав вчора розмову з електриком. Каже зараз ті рубильники не знайти , а якщо і є то космос ціна. Сказав що зробить аналог з двох інших атвоматів і виведе на окремий щиток.
 7. Для чого в окрему. Це важко і не потрібно. Теща з нами не проживає. Вмикати/вимикати буду я. Просто чайник/фен ховаю. Решта наліпку якусь, щоб не забутись на духовка/мікрохвильова (які одна над іншою стоять) і все.. і навіть якщо і забути то виб'є ж.
 8. А якщо в мене інверторний Гена. Це щось змінює в схемі підключення до будинку в який заведено 3 фази? Взяв 2.2кВ. бо вже ніяких не було в магазині. Фактично 2кВ робочої. Хочу якось всі фази сплести в одну. І просто не вмикати потужні споживачі (духовка, мікрохвильова, ел.чайник). І користуватись лише котел 110Вт+3 насоси цирк 150Вт+ холодильник інверторний 350Вт+насос водяний погружний 400Вт і освітлення до 200Вт ну і там телік+роутери нехай 100Вт. І того 1.3-1.4 кВ мах. На цілий 🏠
 9. З'явилася проблема, насос погружний Бц Водолій, почав накачувати не більше 1.1 тиск, як накачав, тиск не падає, але більше 1.1 не може, завмирає працюючи на цьому тиску. То вже йому все, чи є шанс спасти?
 10. UE55NU7090 планую придбати. На VA матриці. Всюди по розетках, Ельдорадо 14 тис+-, у Львові знайшов 13, в Одесі 11.5 тис, блін, в чому прикол? Є підробки на таке, чи просто дійсно на сіро завезені? І чи не буде потім проблем з прошивкою і так далі?
 11. Звісно, цей рік виключення, але все рівно, не думаю що багато народу в грн тримає. Прийдеться трохи поміняти "запасів"... а після НР, чому кажуть що падати буде? Шось не дуже розумію причин падіння)) в другу сторону так)) вниз мало віриться )))
 12. Чесно кажучи, я думав що курс завжи перед святами падає, бо народ тариться на подарунки, їжа... Багато з Європи приїжає, відповідно несуть валюту, вигідно ж у народу купити її подешевше? Чи я не так щось зрозумів?
 13. Вже третій рік мучусь з жимолостю, не росте нормально ніяк, один кущ взагалі загинув. А діти так полюбили ягоди...От таке робиться як на фото, хто в курсі, то води мало, підмерз чи грибок банально?
 14. ambaluk

  хочу газон!

  От сьогодні знову обходив газонокосаркою "проблемні місця"(місця де важко зкосити, і потрібно вручну траву заберати), біля паркану, біля альтанки. Хто як собі робив такі місця, щоб косити без проблем? Я вже думав може якусь типу бетонну плиточку в рівень газону покласи щоб косарка заїжала.
 15. Ось цим зеленим мучився, а вчора ввечері в гаражі знайшов отакий червоний, мені його дядько колись подарував, десь в Італії на старому ринку купив. Типу раритет. Геть забув про нього. цей думаю буде товстіші різати.
 16. Цього року стикнувся з проблемкою. На більшості моїх молодих дерев, гілки стали товстішими, виросли. Відповідно , простим секатором вже бачу не справляюсь, а велика ножовка буде не зручною. Хто чим в таких випадках підрізає? Діаметр +-1см.
 17. ambaluk

  хочу газон!

  Обробив 3 дні тому лінтуром газон, підкажіть коли буде видно чи він дієвий? Бо читав що бувають і підробки і так далі. Раніше як обробляв то все крім трави жовтіло і зникало. А тут бачу собі ростуть. І також цікавить чи на всі буряни листкові діє?
 18. Дякую, хотів вчора бігти вже зрізати якомога ближче до основи(ну щоб ще швидше затягнуось:D). А потім, дай думаю гляну шо гугл скаже зображеннями "срез на кольцо", і блін, там не так як я собі думав! Може кому згодиться, відступ має бути трішки, не можна різати дуже близько. Знаю, більшості ця картинка тут не актуальна, але може такі чайники як я побачать.
 19. Я правильно розумію , першого врожаю абрикос в цьому році я не побачу? Це ще після перших поиморозків 2-3тижні тому. Фото шойно робив.
×
×
 • Створити...